Dowcipy i anegdoty 6

22 lutego 2018 14:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mam Opla. Starczy. A innych maluchów już nie chce. Mam córkę nastolatkę i wygodna już jestem. 
22 lutego 2018 15:46 / 3 osobom podoba się ten post
Żona wysłała mi smsa: "Kiedy wrócisz z pracy, założę seksowną bieliznę i zatańczę dla ciebie na rurze."
Do teraz wyrobiłem 94 nadgodziny i jeszcze się jakoś trzymam.
22 lutego 2018 17:41 / 4 osobom podoba się ten post
Co powiedziała twoja żona, gdy zobaczyła, że całujesz się z sąsiadką? Nic nie powiedziała. A dwa przednie zęby i tak były do wyrwania.
22 lutego 2018 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
22 lutego 2018 22:29 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Turysta w Zakopanem wchodzi do baru, siada przy barze i pyta: 
- Barman, co polecisz do picia? 
Barman na to: 
- Ano, panocku drink "Góra cy"! 
Turysta: 
- Jak to "Góra cy"?! 
Barman: 
- Widzicie, bierzemy sklanecke wina... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Później bierzemy sklanecke piwa... no dwie... góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki... dwie... no góra cy i wlewamy to do tego samego garnecka. Na koniec bierzemy sklanecke koniacku... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając grzejemy cas jakiś. Później nalewamy i pijemy sklanecke... dwie... no góra cy. Po wypiciu wstajemy... robimy krocek... dwa... no góra cy!

No to prawie dokładnie na przeziębienie ja tak robię.
Piwo, wino i wódka - po szklaneczce (przepis mojej babci)
Tylko zamiast koniaku to na początku jest palony cukier a potem goździki
Marta wypija dwie szklaneczki, czasami "cy" 
Potem ją odprowadzam,
ale na drugi dzień - po przeziębieniu nie ma śladu :)
22 lutego 2018 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
trzy dziewczyny goni lew,nagle brunetka się zatrzymuje rzuca garścią piasku lwu w oczy,lew zwalnia dziewczyny uciekają,po chwili lew je dogania-ruda -rzuca piaskiem,lew zwalnia lecz ponownie dogania dziewczyny,teraz spoglądają na blondynkę,a ta mówi -co ja mu piaskiem nie rzucałam
22 lutego 2018 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
dwie kobiety w windzie-jedna zagaduje,nie sądzi pani ,że tu spermą czuć?przepraszam odbiło mi się
22 lutego 2018 23:14 / 2 osobom podoba się ten post
najgłupsze zwierzę w dżungli?-niedzwiedz: polarny
22 lutego 2018 23:22 / 3 osobom podoba się ten post
turysta zabłądziwszy w górach spotyka bacę ze stadem owiec,postanawia spędzić trochę czasu razem z góralem,po kilku dniach pyta-baco jak radzisz sobie z brakiem kobiet?ano biorę jakąś owieczkę i ...,po następnych kilku dniach turysta pyta -ba co a czy ja też mogę?jasne wybieraj,turysta wybrał owcę zaprowadził w krzaki i ulżył sobie,po chwili wracając widzi że baca się śmieje,lekko spłoszony pyta ,dlaczego się śmiejesz?bo największą dziwkę wybrałeś
23 lutego 2018 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
23 lutego 2018 13:50 / 6 osobom podoba się ten post
23 lutego 2018 13:55
Geronimo

23 lutego 2018 15:14 / 6 osobom podoba się ten post
24 lutego 2018 14:34 / 2 osobom podoba się ten post
24 lutego 2018 22:53 / 5 osobom podoba się ten post