Pochwalijki 5

15 listopada 2017 18:19 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

No to ja chcę się pochwalić aktywizacją mojej Pdp. Po 3 latach przerwy namówiłam ja na sztrykowanie. Opierała sie ale nie dałam za wygraną. Powiedzialam ze musi mi skarpetki zrobic bo siedze z nia na tarasie i jest mi zimno.

Spróbuję swojego dziadka namówić...
15 listopada 2017 18:23 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Spróbuję swojego dziadka namówić...:hihi:

To musisz go jeszcze nauczyć... A ja choc dość dobrze znam druty to jednak robienia skarpet stanowczo odmówilam ...
15 listopada 2017 18:25 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To musisz go jeszcze nauczyć... :lol1: A ja choc dość dobrze znam druty to jednak robienia skarpet stanowczo odmówilam ... :lol1:

On taki pomysłowy Dobromir i opracowuje własne metody- jeszcze mi oko by zbielało na widok jego dzierganiny :)
15 listopada 2017 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Jutro już będę miała skarpetki. Tylko musi dorobic, ,palce u drugiej

To ale szybko jej to idzie. Moze jej podpowiesz, ze wieksze przydadza sie na kominek,  na Mikolajowe prezenty?
15 listopada 2017 19:17 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

:-):-):-) ależ mnie rozczuliłaś i ubawiłaś Dodzisławą tą :-):-):-)
Jestem klasycznym przykładem przysłowia o Kole Gospodyń Wiejskich, co to tam......tanczy, śpiewa, recytuje...........itd......:-)gotowanie tez mi idzie całkiem dobrze, oprócz kuchni bawarskiej :-)

Dodzisławo,proponuję zmianę nicka-cudeńko:):):):)
15 listopada 2017 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Prawda? Ja też jestem zachwycona kreatywnoscią Alaski. Nicka zmieniać nie chcę, bo wrogowie nie śpią. Niech się więc boją Dodzi , bo z Dodzisławy mogliby sobie podsmichujki robić
15 listopada 2017 19:30 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To same lewe (poza ściągaczem)... na grubych drutach ??? Bo sie zastanawiam, czy nie sięgnąć skoro włóczkę już mam a czapki jeszcze nie... :lol1: Fajnie ta czapka tym wzorkiem wygląda... :-)

Same prawe Danuto Nowa
15 listopada 2017 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Same prawe Danuto Nowa :-)

No tak... Zgodnie z prawem to prawe...
15 listopada 2017 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

No tak... :lol2: Zgodnie z prawem to prawe... :lol2:

Zgodnie z prawem Murphy'ego. 
15 listopada 2017 20:19 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Zgodnie z prawem Murphy'ego. :smiech3:

Ja tam dyskutować nie będę, ale dla mnie lewe nie istniejej... lewe to iluzja....
15 listopada 2017 20:24 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ja tam dyskutować nie będę, ale dla mnie lewe nie istniejej... lewe to iluzja.... :lol1:

A to szkoda,bo mogłabyś się chwalić,że masz czapkę z lewizny. 
04 grudnia 2017 19:03 / 10 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie. 3 lata minely odkad pracuje w opiece.
I jeszcze zastosowalam w praktyce"medice, cura te ipsum".
Na bol kregow szyjnych zaaplikowalam sobie zestaw cwiczen i teraz boli mnie ...wiecej, ale inne.
04 grudnia 2017 19:22 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Pochwalam sie. 3 lata minely odkad pracuje w opiece.
I jeszcze zastosowalam w praktyce"medice, cura te ipsum".
Na bol kregow szyjnych zaaplikowalam sobie zestaw cwiczen i teraz boli mnie ...wiecej, ale inne.

Gratuluję rocznicy . Na ból szyi najlepszy jest leżing .
04 grudnia 2017 19:32 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Gratuluję rocznicy :cola:. Na ból szyi najlepszy jest leżing .

Minelo 30 listopada chyba, ale dzisiaj mi sie przypomnialo
Taka nostalgiczna nuta mnie dopadla...
I poleze dzisiaj grzecznie, bo dalam sobie w kosc. Moze jednak zaczne regularnie gimnastyki zazywac i bedzie gut.
04 grudnia 2017 21:46 / 10 osobom podoba się ten post
Nie mam torby na krótsze wyjazdy, takie weekendowe. Tzn. mam, ale nie na kółkach, a wiadomo jak to bywa.
Szykuje mi się sylwestrowy wyjazd taki własnie, no i szukałam w necie jakichś fajnych walizek, toreb.
Pdp i jej córka o tym wiedziały, bo brałam od nich miarkę, by mieć wyobrażenie o wielkości (sic!)
Dziś po śniadaniu pdp złożyła mi życzenia imieninowe przepraszając, ze nie ma żadnego prezentu.
Po południu z córką jechałyśmy na zakupy, słyszałam jak jeszcze w domu coś się "namawiały" na mnie.
Byłyśmy m.in. w Lidlu, gdzie akurat były walizki, takie na bagaż podręczny, na kółkach, fajne, widać, że porzadne.
No i córka pdp pyta mnie, czy o taka mi chodzi, bo ściemniać mnie nie będzie, a przynajmniej miałyby pewny prezent świateczny dla mnie.
No i mam walizkę