Pochwalijki 5

04 grudnia 2017 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Nie mam torby na krótsze wyjazdy, takie weekendowe. Tzn. mam, ale nie na kółkach, a wiadomo jak to bywa.
Szykuje mi się sylwestrowy wyjazd taki własnie, no i szukałam w necie jakichś fajnych walizek, toreb.
Pdp i jej córka o tym wiedziały, bo brałam od nich miarkę, by mieć wyobrażenie o wielkości (sic!)
Dziś po śniadaniu pdp złożyła mi życzenia imieninowe przepraszając, ze nie ma żadnego prezentu.
Po południu z córką jechałyśmy na zakupy, słyszałam jak jeszcze w domu coś się "namawiały" na mnie.
Byłyśmy m.in. w Lidlu, gdzie akurat były walizki, takie na bagaż podręczny, na kółkach, fajne, widać, że porzadne.
No i córka pdp pyta mnie, czy o taka mi chodzi, bo ściemniać mnie nie będzie, a przynajmniej miałyby pewny prezent świateczny dla mnie.
No i mam walizkę :-)
 
 

Elemelegancka.
04 grudnia 2017 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Nie mam torby na krótsze wyjazdy, takie weekendowe. Tzn. mam, ale nie na kółkach, a wiadomo jak to bywa.
Szykuje mi się sylwestrowy wyjazd taki własnie, no i szukałam w necie jakichś fajnych walizek, toreb.
Pdp i jej córka o tym wiedziały, bo brałam od nich miarkę, by mieć wyobrażenie o wielkości (sic!)
Dziś po śniadaniu pdp złożyła mi życzenia imieninowe przepraszając, ze nie ma żadnego prezentu.
Po południu z córką jechałyśmy na zakupy, słyszałam jak jeszcze w domu coś się "namawiały" na mnie.
Byłyśmy m.in. w Lidlu, gdzie akurat były walizki, takie na bagaż podręczny, na kółkach, fajne, widać, że porzadne.
No i córka pdp pyta mnie, czy o taka mi chodzi, bo ściemniać mnie nie będzie, a przynajmniej miałyby pewny prezent świateczny dla mnie.
No i mam walizkę :-)
 
 

No wygląda całkiem porządnie. A ile litrów ?
04 grudnia 2017 21:57 / 9 osobom podoba się ten post
Pochwalam się dzisiaj zadzwonił do mnie partner handlowy niemiecki,i zaprosił mnie na niedzielę na Weihnachtsmarkt, do Stuttgartu.Jest nieżle że firma się interesuje,w końcu pd płaci nie małą kasę.Ale dla mnie to dzionek zaliczony mam nadzieję że w fajnej atmosferze.
04 grudnia 2017 21:57 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

No wygląda całkiem porządnie. A ile litrów ?

O zesz w mordę...
A wiesz, ze z tym litrażem miałam problem, jak w necie szukałam.
Tu akurat jest podane- 35l
04 grudnia 2017 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

O zesz w mordę...
A wiesz, ze z tym litrażem miałam problem, jak w necie szukałam.
Tu akurat jest podane- 35l

Zgrabniutka Jutro i tak do Lidla śmigam, to rzucę gałką. 
04 grudnia 2017 22:01 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Nie mam torby na krótsze wyjazdy, takie weekendowe. Tzn. mam, ale nie na kółkach, a wiadomo jak to bywa.
Szykuje mi się sylwestrowy wyjazd taki własnie, no i szukałam w necie jakichś fajnych walizek, toreb.
Pdp i jej córka o tym wiedziały, bo brałam od nich miarkę, by mieć wyobrażenie o wielkości (sic!)
Dziś po śniadaniu pdp złożyła mi życzenia imieninowe przepraszając, ze nie ma żadnego prezentu.
Po południu z córką jechałyśmy na zakupy, słyszałam jak jeszcze w domu coś się "namawiały" na mnie.
Byłyśmy m.in. w Lidlu, gdzie akurat były walizki, takie na bagaż podręczny, na kółkach, fajne, widać, że porzadne.
No i córka pdp pyta mnie, czy o taka mi chodzi, bo ściemniać mnie nie będzie, a przynajmniej miałyby pewny prezent świateczny dla mnie.
No i mam walizkę :-)
 
 

Też mam walizkę kupioną w lidlu,są mocne i nieżle sie prezentują
04 grudnia 2017 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Nie mam torby na krótsze wyjazdy, takie weekendowe. Tzn. mam, ale nie na kółkach, a wiadomo jak to bywa.
Szykuje mi się sylwestrowy wyjazd taki własnie, no i szukałam w necie jakichś fajnych walizek, toreb.
Pdp i jej córka o tym wiedziały, bo brałam od nich miarkę, by mieć wyobrażenie o wielkości (sic!)
Dziś po śniadaniu pdp złożyła mi życzenia imieninowe przepraszając, ze nie ma żadnego prezentu.
Po południu z córką jechałyśmy na zakupy, słyszałam jak jeszcze w domu coś się "namawiały" na mnie.
Byłyśmy m.in. w Lidlu, gdzie akurat były walizki, takie na bagaż podręczny, na kółkach, fajne, widać, że porzadne.
No i córka pdp pyta mnie, czy o taka mi chodzi, bo ściemniać mnie nie będzie, a przynajmniej miałyby pewny prezent świateczny dla mnie.
No i mam walizkę :-)
 
 

Bardzo ladna
12 grudnia 2017 13:12 / 16 osobom podoba się ten post
Zjeżdżam !!! Moje emale,smsy,postawa wobec córki Pdp pomogła ! Zadzwoniła do mnie polska koordynatorka z Berlina,opowiedziałam om wszystkim,zadzwoniła do mojej firmy.A moja nawet nie było stac na poinformowanie mnie,że mogę zjechać,że nie mają zmienniczki.Ale to już nie mój problem.Jestem bardzo wdzieczna Tej Pani zażyczliwe podejscie,nawet polecila mi na przyszłosc niemiecka firmę.Ale ja narazie chcę tylko odpocząć i zdążyć do domu.Piotruś ma dziś badania,a jeszcze mam nadzieję pożegnać się w szpitalu z bliską mi osobą.dziękuje wam Wszystkiem za ciepłe słowa,komentarze i rady.I tak bym zjechała,nawet jak wezwała by Polizei
12 grudnia 2017 13:44 / 5 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Zjeżdżam !!! Moje emale,smsy,postawa wobec córki Pdp pomogła ! Zadzwoniła do mnie polska koordynatorka z Berlina,opowiedziałam om wszystkim,zadzwoniła do mojej firmy.A moja nawet nie było stac na poinformowanie mnie,że mogę zjechać,że nie mają zmienniczki.Ale to już nie mój problem.Jestem bardzo wdzieczna Tej Pani zażyczliwe podejscie,nawet polecila mi na przyszłosc niemiecka firmę.Ale ja narazie chcę tylko odpocząć i zdążyć do domu.Piotruś ma dziś badania,a jeszcze mam nadzieję pożegnać się w szpitalu z bliską mi osobą.dziękuje wam Wszystkiem za ciepłe słowa,komentarze i rady.I tak bym zjechała,nawet jak wezwała by Polizei :danke:

Szczęsliwej podróży i szerokiej drogi Kruszynko............fajnie, ze wszystko się pomyslnie dla Ciebie skończyło
12 grudnia 2017 19:32 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Zjeżdżam !!! Moje emale,smsy,postawa wobec córki Pdp pomogła ! Zadzwoniła do mnie polska koordynatorka z Berlina,opowiedziałam om wszystkim,zadzwoniła do mojej firmy.A moja nawet nie było stac na poinformowanie mnie,że mogę zjechać,że nie mają zmienniczki.Ale to już nie mój problem.Jestem bardzo wdzieczna Tej Pani zażyczliwe podejscie,nawet polecila mi na przyszłosc niemiecka firmę.Ale ja narazie chcę tylko odpocząć i zdążyć do domu.Piotruś ma dziś badania,a jeszcze mam nadzieję pożegnać się w szpitalu z bliską mi osobą.dziękuje wam Wszystkiem za ciepłe słowa,komentarze i rady.I tak bym zjechała,nawet jak wezwała by Polizei :danke:

No i chwala, wiadomo komuSzczesliwej drogi Kruszynko
13 grudnia 2017 16:38 / 5 osobom podoba się ten post
Pochwałę się miłym spotkaniem na kawie z moja imienniczka w Steinhagen dobrze czasem oko w oko pogadac przy dobrej kawie.
13 grudnia 2017 17:59 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Zjeżdżam !!! Moje emale,smsy,postawa wobec córki Pdp pomogła ! Zadzwoniła do mnie polska koordynatorka z Berlina,opowiedziałam om wszystkim,zadzwoniła do mojej firmy.A moja nawet nie było stac na poinformowanie mnie,że mogę zjechać,że nie mają zmienniczki.Ale to już nie mój problem.Jestem bardzo wdzieczna Tej Pani zażyczliwe podejscie,nawet polecila mi na przyszłosc niemiecka firmę.Ale ja narazie chcę tylko odpocząć i zdążyć do domu.Piotruś ma dziś badania,a jeszcze mam nadzieję pożegnać się w szpitalu z bliską mi osobą.dziękuje wam Wszystkiem za ciepłe słowa,komentarze i rady.I tak bym zjechała,nawet jak wezwała by Polizei :danke:

Szczęśliwej i bezpiecznej podróży Kruszynko  Życzę 
 
13 grudnia 2017 18:21 / 9 osobom podoba się ten post
Nie wiem, czy to do Pochwalijek, czy do Poskarżyjek..... kupiłam dziś garnek.
Dokładnie taki, jak chciałam- tytanowy, 20cm i cena obniżona, bo wyprzedaż.
Wczoraj spakowałam swoją małą walizkę, tą co w prezencie dostałam i wiem, na czym stoję z pakowaniem się...Garnek się zmieści
13 grudnia 2017 18:23 / 5 osobom podoba się ten post
basiaim

Nie wiem, czy to do Pochwalijek, czy do Poskarżyjek..... kupiłam dziś garnek.
Dokładnie taki, jak chciałam- tytanowy, 20cm i cena obniżona, bo wyprzedaż.
Wczoraj spakowałam swoją małą walizkę, tą co w prezencie dostałam i wiem, na czym stoję z pakowaniem się...Garnek się zmieści :lol2:

Resztę wyślij pocztą
13 grudnia 2017 18:24 / 4 osobom podoba się ten post
Geronimo

Resztę wyślij pocztą:smiech3:

Spoko, nie ma takiej potrzeby.