Pochwalijki 5

13 grudnia 2017 18:30 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Zjeżdżam !!! Moje emale,smsy,postawa wobec córki Pdp pomogła ! Zadzwoniła do mnie polska koordynatorka z Berlina,opowiedziałam om wszystkim,zadzwoniła do mojej firmy.A moja nawet nie było stac na poinformowanie mnie,że mogę zjechać,że nie mają zmienniczki.Ale to już nie mój problem.Jestem bardzo wdzieczna Tej Pani zażyczliwe podejscie,nawet polecila mi na przyszłosc niemiecka firmę.Ale ja narazie chcę tylko odpocząć i zdążyć do domu.Piotruś ma dziś badania,a jeszcze mam nadzieję pożegnać się w szpitalu z bliską mi osobą.dziękuje wam Wszystkiem za ciepłe słowa,komentarze i rady.I tak bym zjechała,nawet jak wezwała by Polizei :danke:

Szerokiej drogi
14 grudnia 2017 21:17 / 12 osobom podoba się ten post
14 grudnia 2017 21:46 / 7 osobom podoba się ten post
michasia

To się pochwalam.Ale się prokurator rozpisała:-)

Krótko i na temat:)
15 grudnia 2017 17:40 / 10 osobom podoba się ten post
Jezdem w sioku , nie uwierzycie ale dostałam odjazdowo - wajnachtowski geszenk w postaci bombonierki Lindt, trzech kosmetyków marki Dove ,butelki jajcowego likieru i kopertki z życzeniami ....z banknocikiem szt.jeden ,większym niż 20 ... zastanawiam się właśnie czy któreś z dzieciątek w totka nie wygrało,albo banku nie obrobiło.
15 grudnia 2017 18:25 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

To się pochwalam.Ale się prokurator rozpisała:-)

Skubaniutka ! ....Ja pierdziuu...tak się poświęcić ...ale referencje Michasiu SUPER  ...Więcej słów nie trzeba
15 grudnia 2017 18:37 / 8 osobom podoba się ten post
michasia

To się pochwalam.Ale się prokurator rozpisała:-)

No i fajnie, po co więcej pisać? Mnie ostatnio się tak rozpisali, że rozczytać nie mogę. I nie wiem dawać czy nie dawać komuś do pooglądania
15 grudnia 2017 20:04 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Jezdem w sioku , nie uwierzycie ale dostałam odjazdowo - wajnachtowski geszenk w postaci bombonierki Lindt, trzech kosmetyków marki Dove ,butelki jajcowego likieru i kopertki z życzeniami ....z banknocikiem szt.jeden ,większym niż 20 :czysci okulary: :zaskoczenie: ... zastanawiam się właśnie czy któreś z dzieciątek w totka nie wygrało,albo banku nie obrobiło.:smiech3:

Najważniejsze ,ze nie chitrusy,a za ojro extra leć na zakupy 
15 grudnia 2017 20:10 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Skubaniutka ! ....Ja pierdziuu...tak się poświęcić ...ale referencje Michasiu SUPER  ...Więcej słów nie trzeba :bravo:

Dobrze ,ze zamiast "alten Bereichen" ,nie napisała "in altem Beruf.." jest super.... Swoją drogą to najkrótsze referencje jakie widziałam. Też mam jedne składające się z może 5 zdań ,ale te można by zgłosić do jakiś rekordów.
15 grudnia 2017 20:22 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Najważniejsze ,ze nie chitrusy,a za ojro extra leć na zakupy :hihi:

Chitrusy , chitrusy , to jest pierwszy tak" zaangażowany " pieniężnie prezent ,a jestem tu już czwarty raz, z reguły była to bombonierka solo i karteczka z pięknym życzeniami ,a na urodziny bon na 20 ojro do Müllera      ...czyżby wyczuły,że nie chcę tu wracać? ....na pytanie czy wrócę nauczyłam się odpowiadać bardzo dyplomatycznie.
15 grudnia 2017 21:04 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Chitrusy , chitrusy , to jest pierwszy tak" zaangażowany " pieniężnie prezent ,a jestem tu już czwarty raz, z reguły była to bombonierka solo i karteczka z pięknym życzeniami ,a na urodziny bon na 20 ojro do Müllera      :zaskoczenie1:...czyżby wyczuły,że nie chcę tu wracać? :smiech3:....na pytanie czy wrócę nauczyłam się odpowiadać bardzo dyplomatycznie.:aniolek:

"Jeśli nic sie nie zmieni  ani tu ,ani u mnie"-to moja tradycyjna dyplomatyczna formułka przed wyjazdem. 
15 grudnia 2017 21:15 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

"Jeśli nic sie nie zmieni  ani tu ,ani u mnie"-to moja tradycyjna dyplomatyczna formułka przed wyjazdem. 

Dokładnie tak .
18 grudnia 2017 16:44 / 8 osobom podoba się ten post
Chwalę się i jednocześnie płaczę, coś za często mnie doceniają finansowo. 
18 grudnia 2017 17:15 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara48

Chwalę się i jednocześnie płaczę, coś za często mnie doceniają finansowo. 

A czemuż to płakusiasz?Bo za mało ,czy bo za dużo?:):):)
18 grudnia 2017 18:11 / 5 osobom podoba się ten post
Nie płacz, możemy wspólnie przepić ;)
18 grudnia 2017 19:32 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

A czemuż to płakusiasz?Bo za mało ,czy bo za dużo?:):):)

Taka beksa się zrobiłam. ....