Pochwalijki 5

29 października 2019 08:27 / 4 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Aaa Ja lubię Konwalie08 bo zawsze jest wesoła i w ogóle klawa z niej kobietka :czerwieni sie: :buziaki1:

Oj kolego trochę przewrotny...Toż nie jest tak, że ktos Konwalii nie lubi. Tolerancyjne z nas osoby jak już pewnie zdążyłeś zauważyć!!!! Chyba nie muszę tłumaczyć, że róznica zdań to zjawisko wskazane i pożądane, a ja sama nie należę do ćwierkających . No tak już mam i proszę mi wybaczyć. Aleeeee.....Jakby ktoś tu na Konwalię z sąsiedniej wioski np. czy cuś tego tam, to bym mu pierwsza głowę odgryzła  Drużyną jesteśmy...jak już było tu wspominane.
29 października 2019 08:45 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj kolego trochę przewrotny...Toż nie jest tak, że ktos Konwalii nie lubi. Tolerancyjne z nas osoby jak już pewnie zdążyłeś zauważyć!!!! Chyba nie muszę tłumaczyć, że róznica zdań to zjawisko wskazane i pożądane, a ja sama nie należę do ćwierkających . No tak już mam i proszę mi wybaczyć. Aleeeee.....Jakby ktoś tu na Konwalię z sąsiedniej wioski np. czy cuś tego tam, to bym mu pierwsza głowę odgryzła :-) Drużyną jesteśmy...jak już było tu wspominane.

Przewrotność mężczyzn znana jest kobietom od zarania dziejów pewnie myślą to samo o nas i równowaga w przyrodzie zachowana Tina Ty  naprawdę bojowa jesteś A że jesteśmy drużyną to fakt niezaprzeczalny... Jeden za wszystkich wszyscy za jednego  Może niewiele muszkieterek i tylko dwóch muszkieterów, ale nie liczy się ilość a jakość A różnica zdań wskazana jak najbardziej czyli nudy nie ma 
29 października 2019 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj kolego trochę przewrotny...Toż nie jest tak, że ktos Konwalii nie lubi. Tolerancyjne z nas osoby jak już pewnie zdążyłeś zauważyć!!!! Chyba nie muszę tłumaczyć, że róznica zdań to zjawisko wskazane i pożądane, a ja sama nie należę do ćwierkających . No tak już mam i proszę mi wybaczyć. Aleeeee.....Jakby ktoś tu na Konwalię z sąsiedniej wioski np. czy cuś tego tam, to bym mu pierwsza głowę odgryzła :-) Drużyną jesteśmy...jak już było tu wspominane.

 Ja to się nawet w niej pokochuje , tylko proszę cię bardzo nic jej nie pisz 
29 października 2019 09:05 / 4 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

 Ja to się nawet w niej pokochuje , tylko proszę cię bardzo nic jej nie pisz 

Masz jak w banku. Szwajcarskim
B.T.W- trudno się nawet i na własne konto dostać...
29 października 2019 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przewrotność mężczyzn znana jest kobietom od zarania dziejów :-)pewnie myślą to samo o nas i równowaga w przyrodzie zachowana :-)Tina :buziaki1:Ty  naprawdę bojowa jesteś :hihi:A że jesteśmy drużyną to fakt niezaprzeczalny... Jeden za wszystkich wszyscy za jednego :oklaski: Może niewiele muszkieterek i tylko dwóch muszkieterów, ale nie liczy się ilość a jakość :buziaki2:A różnica zdań wskazana jak najbardziej czyli nudy nie ma :-)

A co się ich nachwalić trzeba  Zwariować można 
29 października 2019 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Masz jak w banku. Szwajcarskim:-)
B.T.W- trudno się nawet i na własne konto dostać...

 
29 października 2019 09:41 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

:hihi: :smiech2:

Skoro tak się u Ciebie dzieje to przesyłam Ci swoje zdjęcie, żebyś nie musiał wytężać wyobrazni 
29 października 2019 09:44 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A co się ich nachwalić trzeba :-) Zwariować można :-)

Oj a jaką dyplomacją się trzeba czasem wykazać 
29 października 2019 09:57 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Skoro tak się u Ciebie dzieje :hihi:to przesyłam Ci swoje zdjęcie, żebyś nie musiał wytężać wyobrazni  :yahoo:

Wygląda mi to na konwalie11 , Lilio z doliny lub Końska Grzywo 
29 października 2019 10:01 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Wygląda mi to na konwalie11 , Lilio z doliny lub Końska Grzywo :-)

ja myślałam że już umię czytać między wierszami a tu klapa Czy to jakieś odmiany tego kwiatka?
29 października 2019 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Aaa Ja lubię Konwalie08 bo zawsze jest wesoła i w ogóle klawa z niej kobietka :czerwieni sie: :buziaki1:

Haha, ja też kobietka, a Konwalię 08 lubię za to samo co Ty 
29 października 2019 10:26 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oj kolego trochę przewrotny...Toż nie jest tak, że ktos Konwalii nie lubi. Tolerancyjne z nas osoby jak już pewnie zdążyłeś zauważyć!!!! Chyba nie muszę tłumaczyć, że róznica zdań to zjawisko wskazane i pożądane, a ja sama nie należę do ćwierkających . No tak już mam i proszę mi wybaczyć. Aleeeee.....Jakby ktoś tu na Konwalię z sąsiedniej wioski np. czy cuś tego tam, to bym mu pierwsza głowę odgryzła :-) Drużyną jesteśmy...jak już było tu wspominane.

Ooo,to to to !
Między sobą tutaj możemy się czasami poszturchiwać czy jakieś przepychanki słowne uskuteczniać 
Ale jak kto z drugiej wioski by tu na kogoś napadał, to lepiej niech już się boi, jak nasza drużyna murem naprzeciwko stanie 
29 października 2019 10:29 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

 Ja to się nawet w niej pokochuje , tylko proszę cię bardzo nic jej nie pisz 

A wiesz, że tu więcej takich, co się ajlowjują 
29 października 2019 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1: ja myślałam że już umię czytać między wierszami a tu klapa :chowa sie:Czy to jakieś odmiany tego kwiatka?

Ja to nawet nie zalajkowałam, bo nie wiem, czy to komplement, czy może...
No nie wiem co, nic nie wyczytałam 
29 października 2019 10:44 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1: ja myślałam że już umię czytać między wierszami a tu klapa :chowa sie:Czy to jakieś odmiany tego kwiatka?

To inne nazwy , mamie daję zawsze na dzień matki i tak jakoś 
zainteresowałem się tym kwiatem .
Rosną u mnie w lesie , mam też je na ogrodzie