Pochwalijki 5

29 lutego 2020 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Super ja na wesele też nie mam :zaskoczenie1:ale jeszcze czas do figury muszę dojść:hihi:jak kupię to fote strzelę 

Wystrzałową? 
29 lutego 2020 20:38 / 4 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Wystrzałową? :oczko:

Wygodną,praktyczną,pasująca do koloru....wlosów
29 lutego 2020 20:57 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wygodną,praktyczną,pasująca do koloru....wlosów:hihi:

29 lutego 2020 22:42 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest tu gdzieś wątek zakupowy. Wymieniałyśmy się tam radami, dawałyśmy sobie cynk-gdzie , co i jak, wrzucałysmy foty. Taki babski topik. Można by reaktywować - przyjemnie było i grzesznie :-)
 Intimissimi luksusowa firma, ale tam nie ma na mnie rozmiarówOdwiedzam sklepy Freya bo mają fasony mnie odpowiadające. Mam więcej grzechów, ale nie wszystko na raz :smiech2:

Tina, musisz nerwa szarpać?
Jak ja bym chciała, żeby w Intimissimo nie było dla mnie rozmiarów 
A ja nawet tutaj mam problem, żeby coś sobie dopasować ,dobrze, że obsługa fachowa i jeśli naprawdę chcę  coś kupić, to nigdy nie wychodzę z pustymi rękami. Domyślam się, dlaczego nie ma tam nic dla Ciebie, a Ty pewnie wiesz, dlaczego ja tam zawsze coś znajdę   Kiedyś bym Ci zazdrościła, ale od dawna już nie, lubię siebie i to co mam 
A Freya nie znam, pewnie Szwajcar jaki?
01 marca 2020 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mleczko , ocipiała Ty chyba?:smiech2:
Jakie 500 euro, 500 polskich naszych złotych!!!:lol2:
Miałabym 1/3 miesiąca z babcią siedzieć i partaczyć, żeby tylko na buty starczyło?:-)
A na punkcie butów też mam hopla. 
Teraz, jak byłam na wyjeździe, też sobie takie trzewiki Riekersa kupiłam, że najchętniej bym ich nie zdejmowała wcale. Za prawie 90 eurasów. I nawet powieka mi przy kasie nie drgnęła :smiech3:

Nie pisz tak brzydko do mnie   Jak mi sie cos bardzo podoba i w dodatku mam taka potrzebę  to płaczę i płacę  . Nie mam juz dzieci na utrzymaniu a i czynszu nie płacę  . Pelny luz i realizacja zachcianek .Czego wczesniej nie bylo 
01 marca 2020 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie pisz tak brzydko do mnie  :-) Jak mi sie cos bardzo podoba i w dodatku mam taka potrzebę  to płaczę i płacę  . Nie mam juz dzieci na utrzymaniu a i czynszu nie płacę  . Pelny luz i realizacja zachcianek .Czego wczesniej nie bylo :-(

Mkeczko, "ocipiałaś"to nie brzydko, to nawet jakby pieszczotliwie brzmi 
No wiesz ,u mnie podobnie jak u Ciebie, gdybym jeszcze czynszu nie musiała płacić...
A z mojej zachcianki, czyli tych cudnych kozaków, jestem dzisiaj jeszcze bardziej zadowolona-na chrzcinach wnuczki, wszystkie młode dziewczyny mi ich zazdrościły 
01 marca 2020 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mkeczko, "ocipiałaś"to nie brzydko, to nawet jakby pieszczotliwie brzmi :lol2:
No wiesz ,u mnie podobnie jak u Ciebie, gdybym jeszcze czynszu nie musiała płacić...:-)
A z mojej zachcianki, czyli tych cudnych kozaków, jestem dzisiaj jeszcze bardziej zadowolona-na chrzcinach wnuczki, wszystkie młode dziewczyny mi ich zazdrościły :-)

To szczęśliwego lotu Ci życzę akurat się tam teraz turniej nordycki zaczyna
01 marca 2020 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

To szczęśliwego lotu Ci życzę:aniolki: akurat się tam teraz turniej nordycki:narty: zaczyna

Ta, i już koronawirus dotarł tam szybciej ode mnie 
03 marca 2020 09:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mkeczko, "ocipiałaś"to nie brzydko, to nawet jakby pieszczotliwie brzmi :lol2:
No wiesz ,u mnie podobnie jak u Ciebie, gdybym jeszcze czynszu nie musiała płacić...:-)
A z mojej zachcianki, czyli tych cudnych kozaków, jestem dzisiaj jeszcze bardziej zadowolona-na chrzcinach wnuczki, wszystkie młode dziewczyny mi ich zazdrościły :-)

Znam milsze pieszczoty .Jakby cos to podszkole . Zadalas szyku widocznie, ze zazdroscily .Tak trzymaj 
04 marca 2020 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tina, musisz nerwa szarpać?
Jak ja bym chciała, żeby w Intimissimo nie było dla mnie rozmiarów :-)
A ja nawet tutaj mam problem, żeby coś sobie dopasować ,dobrze, że obsługa fachowa i jeśli naprawdę chcę  coś kupić, to nigdy nie wychodzę z pustymi rękami. Domyślam się, dlaczego nie ma tam nic dla Ciebie, a Ty pewnie wiesz, dlaczego ja tam zawsze coś znajdę :smiech3:  Kiedyś bym Ci zazdrościła, ale od dawna już nie, lubię siebie i to co mam :lol2:
A Freya nie znam, pewnie Szwajcar jaki?:-)

Łela, łela...banda z Fłeja to Błytyjczycy 
04 marca 2020 12:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Łela, łela...banda z Fłeja to Błytyjczycy :-)

Freyję kocham za mój kostium kąpielowy. Prosty, dobrze cięty, nawet na mnie dobrze leży Tylko u nich znalazłam to, czego szukałam. 
04 marca 2020 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Freyję kocham za mój kostium kąpielowy. Prosty, dobrze cięty, nawet na mnie dobrze leży :lol1: Tylko u nich znalazłam to, czego szukałam. 

Panache tez z Wysp Brytyjskich. Wybor świetny, tylko mało sklepów u nas.
04 marca 2020 13:05 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Panache tez z Wysp Brytyjskich. Wybor świetny, tylko mało sklepów u nas.

A ja mam taki sklepik, który ma Panacha  Mądra kobieta go prowadzi i tyle. Ma baardzo dobry wybór. 
10 lipca 2021 10:52 / 4 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalę, że udało mi się zrobić sos beszamelowy do łososia na dzisiejszy obiad 
10 lipca 2021 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

A ja się pochwalę, że udało mi się zrobić sos beszamelowy do łososia na dzisiejszy obiad :gotuje::wspolny posilek:

podobno niektórzy mają problem z beszamelem