Pochwalijki 5

11 września 2017 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Pochwalam się, ze bezkolizyjnie zawiozlam i przywiozłam Pdp i jej koleżankę....daleko....że 30 km :lol3: I mandatu za złe parkowanie też nie zapłaciłam....rano jak je zawiozlam na ten Urlaub ohne Koffer to ulice mi się pomyliły i trochę kluczyłam ale jakoś znalazłam właściwą drogę....I to bez nawigacji....!!! No Kuźwa....nie wiedziałam, ze mam ja w telefonie.

To teraz  już wiesz wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
11 września 2017 17:42 / 10 osobom podoba się ten post
Ty bez nawigacji byś nie ujechał 5 km. A ja na mapach wychowana dałam radę bez mapy i nawigacji.....nikt nie zginął i auto całe.....
11 września 2017 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja sobie kupiłam zawieszkę do łańcuszka
z brylantem 0.15 . prawdziwym,!! ,
chyba mi odbiło,,,?? ha, haa

Jeśli z certyfikatem, to nie.
11 września 2017 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Hahahahahaha!!!! :lol3: Tys dobry :smiech2: Sie przy okazji pochwalam ze zmieniac bede lodowke na nowa. Jeszcze ino nie wiem,ktora wybrac. Musze o tym poczytac.

Tę najdroższą. Bez czytania.
11 września 2017 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Ty bez nawigacji byś nie ujechał 5 km. A ja na mapach wychowana dałam radę bez mapy i nawigacji.....nikt nie zginął i auto całe.....:-)

Znajomośc  czytania mapy to była kiedyś podstawa z geografii a dziś......Polski młodzi na normalnej papierowej mapie dobrze pokazać nie potrafią a co dopiero jakieś miasto czy rzekę:)Szlaków turystycznych czytać nie umieją.Rozpacz w ciapki:(
11 września 2017 22:05 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Znajomośc  czytania mapy to była kiedyś podstawa z geografii a dziś......Polski młodzi na normalnej papierowej mapie dobrze pokazać nie potrafią a co dopiero jakieś miasto czy rzekę:)Szlaków turystycznych czytać nie umieją.Rozpacz w ciapki:(

Kasiu, w szkole ucza sie nadal tego...tylko jeden sie uczy, a drugi luczy 
12 września 2017 06:35 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Jeśli z certyfikatem, to nie.

Tak ma Certyfikat.
12 września 2017 18:44 / 6 osobom podoba się ten post
Przekonałam moją Pdp, że może chodzić bez rolatora. I dziś śmiga ! Ostatniego dnia, ale zawsze to miło... Mam satysfakcję, że jakoś pomogłam Czy tak już pozostanie - nie wiem. Zależy co zrobi moja zmienniczka. Ale ja i tak się cieszę Pochwalam się
12 września 2017 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja sobie kupiłam zawieszkę do łańcuszka
z brylantem 0.15 . prawdziwym,!! ,
chyba mi odbiło,,,?? ha, haa

liska!!! to jest piękne ,kurcze chyba z zazdrości sprawie sobie takie cudo!(nie wspomne że lancuszek też jest śliczny/
13 września 2017 17:05 / 14 osobom podoba się ten post
Dzisiejszy " Darz bór" 
13 września 2017 17:06 / 17 osobom podoba się ten post

 (zdjęcie usunięte)

13 września 2017 17:14 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

 (zdjęcie usunięte)

Zobaczyłam Ciebie w pochwalijkach i zanim weszłam, to byłam pewna, że będą tam grzyby. 
13 września 2017 17:21 / 7 osobom podoba się ten post
margaritka59

Zobaczyłam Ciebie w pochwalijkach i zanim weszłam, to byłam pewna, że będą tam grzyby. :upup:

Jest moc! Dwie suszarki chodzą ( prawdziwki razem z nóżką, reszta grzybów tylko kapelusze idą do suszenia) i dwa słoiczki zamarynowane 
13 września 2017 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Jest moc! Dwie suszarki chodzą ( prawdziwki razem z nóżką, reszta grzybów tylko kapelusze idą do suszenia) i dwa słoiczki zamarynowane :-)

Temat grzybowy przewijał się u mnie już od rana w kontaktach z " moimi" : Och, jakie grzyby u nas !. ...Dzisiaj będę jadła rydze ... Kupiłam piękne borowiki na rynku i suszę, bo zatrzęsienie ( to mamusia) ... No dzielą sie ze mną , bo wiedzą, że ja to lubię i cieszy mnie to, choć nie uczestniczę  
13 września 2017 19:34 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Dzisiejszy " Darz bór" 

Gratuluję!!!I zazdroszczę!!!Ja teraz co najwyżej,mogę u Pdp w ogrodzie purchawki pozbierać!!!