Pochwalijki 5

16 grudnia 2022 22:52 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Babcia musiała pomacać czy wystarczająco ciepła. Buty od Ary to wiem czego mogę się spodziewać a kurtka jakaś nieznana dla mnie marka, zna ja może ktoś z Was i wie jak "się nosi "?

Lata świetlne temu, jeszcze w Dueren kupiłam kurtkę tej marki. Coś koło 200 eur kosztowała. Była solidna i wygodna to sobie ją nabylam. Moja była koloru khaki i miała kaptur obszyty futerkiem. Nosiłam ją cięgiem kilka lat albo i dłuzej, tak ją lubiłam. W koncu sie poprzecierała na mankietach i z bólem musiałam ją wyrzucić. Jesli marka dalej się tak stara, to będziesz zadowolona. Moja kurtka była cieplusienka i największy mróz miała w nosie. 
16 grudnia 2022 23:07 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Lata świetlne temu, jeszcze w Dueren kupiłam kurtkę tej marki. Coś koło 200 eur kosztowała. Była solidna i wygodna to sobie ją nabylam. Moja była koloru khaki i miała kaptur obszyty futerkiem. Nosiłam ją cięgiem kilka lat albo i dłuzej, tak ją lubiłam. W koncu sie poprzecierała na mankietach i z bólem musiałam ją wyrzucić. Jesli marka dalej się tak stara, to będziesz zadowolona. Moja kurtka była cieplusienka i największy mróz miała w nosie. 

Dzięki, pocieszyłaś mnie bo chociaż z rabatem, to też trochę kosztowała. Z futerkiem były ale nie odpinanym a ja lubię jak mogę je odpiąć. Dużo nie podrożały od czasu Twojego zakupu, z futerkiem były po 230,a ta 189. Miałam szczęście bo dzisiaj był rabat na kurtki i płaszcze ,na tę akurat 25% więc zapłaciłam mniej. Lekka, mięciutka ,wygląda na ciepłą i liczę na to, że taka będzie 
16 grudnia 2022 23:10 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

:smiech3: no to widzisz,jaka zmęczona jestem :-)

Śpij dobrze i odpoczywaj, bo jutro nawet nie skoro świt, tylko w ciemnościach czeka Cię pobudka 
16 grudnia 2022 23:15 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki, pocieszyłaś mnie bo chociaż z rabatem, to też trochę kosztowała. Z futerkiem były ale nie odpinanym a ja lubię jak mogę je odpiąć. Dużo nie podrożały od czasu Twojego zakupu, z futerkiem były po 230,a ta 189. Miałam szczęście bo dzisiaj był rabat na kurtki i płaszcze ,na tę akurat 25% więc zapłaciłam mniej. Lekka, mięciutka ,wygląda na ciepłą i liczę na to, że taka będzie 

I ja swoją w promocji kupiłam, a futerko miała odpinane. Styl bardziej militarny. Trudno mi w netach znależć  taki sam model, bo juz troche czasu minęło, ale bardzo podobna do tej była. Oprócz tego że ciepła i super wygodna,  to miała mnóstwo kieszeni .
Miej więcej coś takiego, ale moja miała jeszcze takie długie ściągacze przy rękawach i pod szyją dodatkowo na zamek błyskawiczny zapinany golf. Zimowe wycieczki czy spacery z psem nawet i w zawieruchę nie robiły na mnie wrazenia jak miałam ją na sobie .
17 grudnia 2022 07:41 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ano konkretne, moje, jakie u Dusi nie wiem a Ją zacytowałaś :-)?
 

I sobie myślę co ja tam kupuję że Damesa mi kciuka daje?  A i ja o kurtce muszę pomyśleć bo mam jedną już 4ty rok w niej jeżdżę chodzę na codzien taka ale mi zamek siecią rozwala . MAM jeszcze jedna długa i płaszczyk ale kurtka to kurtka i krotka najlepsza do auta czy do busa. 
17 grudnia 2022 08:10 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

I ja swoją w promocji kupiłam, a futerko miała odpinane. Styl bardziej militarny. Trudno mi w netach znależć  taki sam model, bo juz troche czasu minęło, ale bardzo podobna do tej była. Oprócz tego że ciepła i super wygodna,  to miała mnóstwo kieszeni .
Miej więcej coś takiego, ale moja miała jeszcze takie długie ściągacze przy rękawach i pod szyją dodatkowo na zamek błyskawiczny zapinany golf. Zimowe wycieczki czy spacery z psem nawet i w zawieruchę nie robiły na mnie wrazenia jak miałam ją na sobie .

To super wiadomość, bo kupiłam z tej firmy taką kurtkę dla córki pod choinkę. Znaczy się były do wyboru, taka właśnie i taka trochę mniej militarna, ale z tymi ściągaczami o których napisałaś. Dla syna wzięłam bluzę. Przyznam się, że firma nie była mi znana, ale bardzo się cieszę, że ma takie wysokie noty u Ciebie. 
17 grudnia 2022 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I sobie myślę co ja tam kupuję że Damesa mi kciuka daje? :bezradny: A i ja o kurtce muszę pomyśleć bo mam jedną już 4ty rok w niej jeżdżę chodzę na codzien taka ale mi zamek siecią rozwala . MAM jeszcze jedna długa i płaszczyk ale kurtka to kurtka i krotka najlepsza do auta czy do busa. 

Ja mam tych kurtek jak Żyd czapek ,ale takiej długiej szukałam i znalazłam 
17 grudnia 2022 12:43 / 5 osobom podoba się ten post
Wszyscy się chwalą, to i ja takimi botkami się pochwalę za 12,5 euro
 

 
Ocieplane i wygodne, już w użyciu. 
 
P. S. 
Zakupione w Leclercu w Raciborzu w październiku za 60 zł. A co, jak szaleć, to szaleć
??? Firma SKARPOL 
17 grudnia 2022 14:28 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Wszyscy się chwalą, to i ja takimi botkami się pochwalę za 12,5 euro
 

 
Ocieplane i wygodne, już w użyciu. 
 
P. S. 
Zakupione w Leclercu w Raciborzu w październiku za 60 zł. A co, jak szaleć, to szaleć
??? Firma SKARPOL 

Ty się chwalisz, a nie przechwalasz ?
17 grudnia 2022 18:04 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ty się chwalisz, a nie przechwalasz ?

Jak my wszyscy 
Wszak to topik Pochwalijki a nie Przechwałki ?
17 grudnia 2022 23:14 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak my wszyscy :-)
Wszak to topik Pochwalijki a nie Przechwałki ?

Ależ oczywiście ?
16 lutego 2023 13:20 / 5 osobom podoba się ten post
Zastanawiałam się czy się pochwalić, ale muszę bo się uduszę 
Koordynator zadzwonił do mnie dzisiaj z info, że wysyła na adres Pedepci aneks do umowy. Ale jaki aneks, pytam?
Otóż dostałam podwyżkę. Siostra i przyjaciółka podopiecznej wystąpiły o nią do firmy niemieckiej. Ot tak, same z siebie . No z czymś takim to ja się pierwszy raz spotykam . No i żeby kwota ładniej wyglądała,  to moja agencja dorzuciła coś tam jeszcze od  siebie. Też ot tak, nie proszona ?. No ludzie, cuda się zdarzają jak widać ?
Przyznam, że i ucieszyłam się, i miło mi się zrobiło. Tylko że planowałam być tutaj ostatni raz, chciałam jeszcze inne miejsca poznać, no ale teraz to raczej wrócę?
16 lutego 2023 15:51 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zastanawiałam się czy się pochwalić, ale muszę bo się uduszę :-)
Koordynator zadzwonił do mnie dzisiaj z info, że wysyła na adres Pedepci aneks do umowy. Ale jaki aneks, pytam?
Otóż dostałam podwyżkę. Siostra i przyjaciółka podopiecznej wystąpiły o nią do firmy niemieckiej. Ot tak, same z siebie :zaskoczenie1:. No z czymś takim to ja się pierwszy raz spotykam :-). No i żeby kwota ładniej wyglądała,  to moja agencja dorzuciła coś tam jeszcze od  siebie. Też ot tak, nie proszona ?. No ludzie, cuda się zdarzają jak widać ?
Przyznam, że i ucieszyłam się, i miło mi się zrobiło. Tylko że planowałam być tutaj ostatni raz, chciałam jeszcze inne miejsca poznać, no ale teraz to raczej wrócę?

16 lutego 2023 15:59 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zastanawiałam się czy się pochwalić, ale muszę bo się uduszę :-)
Koordynator zadzwonił do mnie dzisiaj z info, że wysyła na adres Pedepci aneks do umowy. Ale jaki aneks, pytam?
Otóż dostałam podwyżkę. Siostra i przyjaciółka podopiecznej wystąpiły o nią do firmy niemieckiej. Ot tak, same z siebie :zaskoczenie1:. No z czymś takim to ja się pierwszy raz spotykam :-). No i żeby kwota ładniej wyglądała,  to moja agencja dorzuciła coś tam jeszcze od  siebie. Też ot tak, nie proszona ?. No ludzie, cuda się zdarzają jak widać ?
Przyznam, że i ucieszyłam się, i miło mi się zrobiło. Tylko że planowałam być tutaj ostatni raz, chciałam jeszcze inne miejsca poznać, no ale teraz to raczej wrócę?

Wiedzą  jak zmotywować opiekunke!!!!!
16 lutego 2023 15:59 / 5 osobom podoba się ten post
A co też się pochwalę. W końcu i dla mnie sztela się znalazła . Jutro w nocy wyjazd . Mam być w sobotę około 15 . Jadę w rejon Nadrenia . Babcia 82 lata, 1 x Tagespflege, rak , stomią, początki demencji, po wstawieni rozrusznika, wdowa od 2 lat. Dzieci co 2-3 tygodnie wpadają i doglądają, sklepy bliziutko, rynek miasta też. Jeszcze 1 dzień chcą jej załatwić w przedszkolu . W trakcie załatwiania. Pflege duszuje i 3x dziennie  zmienia worek stomijny . Pampersy profilaktycznie raczej się pilnuje. Stawka ok . Póki co na 6 tygodni czyli opcja bez świąt no chyba że to do max 5 kwietnia i na okres świąt dzieci przejmą opiekę nad mama bo agencja nadmieniła że ja z jednej pracy do drugiej i oni to rozumieją że tyle tygodni i chce  na święta być w domu z mężem i dzieckiem. Tak więc póki co prawie spakowana , resztę jutro bo cały dzień jutro mam . Dom wysprzątam , pieska nakarmie a od soboty sąsiad się tym będzie zajmował. Mam nadzieję że będzie ok. 120-130  euro bez wody i napójow na tydzień tak więc jest ok. Wodę i napoje dowoza i córka płaci sama. 
 
I muszę bo się udusze. Moja córka dziś zdala prawo jazdy. Wczoraj poległa . Dziś dokupiła jazdy rano a o 14 poszła na egzamin i zdała. Zdeterminowana i konsekwentnie dąży do celu. ???