Pochwalijki 5

16 lutego 2023 16:31 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A co też się pochwalę. W końcu i dla mnie sztela się znalazła . Jutro w nocy wyjazd . Mam być w sobotę około 15 . Jadę w rejon Nadrenia . Babcia 82 lata, 1 x Tagespflege, rak , stomią, początki demencji, po wstawieni rozrusznika, wdowa od 2 lat. Dzieci co 2-3 tygodnie wpadają i doglądają, sklepy bliziutko, rynek miasta też. Jeszcze 1 dzień chcą jej załatwić w przedszkolu . W trakcie załatwiania. Pflege duszuje i 3x dziennie  zmienia worek stomijny . Pampersy profilaktycznie raczej się pilnuje. Stawka ok . Póki co na 6 tygodni czyli opcja bez świąt no chyba że to do max 5 kwietnia i na okres świąt dzieci przejmą opiekę nad mama bo agencja nadmieniła że ja z jednej pracy do drugiej i oni to rozumieją że tyle tygodni i chce  na święta być w domu z mężem i dzieckiem. Tak więc póki co prawie spakowana , resztę jutro bo cały dzień jutro mam . Dom wysprzątam , pieska nakarmie a od soboty sąsiad się tym będzie zajmował. Mam nadzieję że będzie ok. 120-130  euro bez wody i napójow na tydzień tak więc jest ok. Wodę i napoje dowoza i córka płaci sama. 
 
I muszę bo się udusze. Moja córka dziś zdala prawo jazdy. Wczoraj poległa . Dziś dokupiła jazdy rano a o 14 poszła na egzamin i zdała. Zdeterminowana i konsekwentnie dąży do celu. ???

Gratulacje dla córki Powodzenia na nowej szteli . Wygląda  dobrze  i tak  z pewnością  bedzie
16 lutego 2023 16:32 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

:brawo1:Gratulacje dla córki :super:Powodzenia na nowej szteli . Wygląda  dobrze  i tak  z pewnością  bedzie:buziaki2:

Dziękuję ???
16 lutego 2023 17:13 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zastanawiałam się czy się pochwalić, ale muszę bo się uduszę :-)
Koordynator zadzwonił do mnie dzisiaj z info, że wysyła na adres Pedepci aneks do umowy. Ale jaki aneks, pytam?
Otóż dostałam podwyżkę. Siostra i przyjaciółka podopiecznej wystąpiły o nią do firmy niemieckiej. Ot tak, same z siebie :zaskoczenie1:. No z czymś takim to ja się pierwszy raz spotykam :-). No i żeby kwota ładniej wyglądała,  to moja agencja dorzuciła coś tam jeszcze od  siebie. Też ot tak, nie proszona ?. No ludzie, cuda się zdarzają jak widać ?
Przyznam, że i ucieszyłam się, i miło mi się zrobiło. Tylko że planowałam być tutaj ostatni raz, chciałam jeszcze inne miejsca poznać, no ale teraz to raczej wrócę?

BRAWO!
16 lutego 2023 17:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A co też się pochwalę. W końcu i dla mnie sztela się znalazła . Jutro w nocy wyjazd . Mam być w sobotę około 15 . Jadę w rejon Nadrenia . Babcia 82 lata, 1 x Tagespflege, rak , stomią, początki demencji, po wstawieni rozrusznika, wdowa od 2 lat. Dzieci co 2-3 tygodnie wpadają i doglądają, sklepy bliziutko, rynek miasta też. Jeszcze 1 dzień chcą jej załatwić w przedszkolu . W trakcie załatwiania. Pflege duszuje i 3x dziennie  zmienia worek stomijny . Pampersy profilaktycznie raczej się pilnuje. Stawka ok . Póki co na 6 tygodni czyli opcja bez świąt no chyba że to do max 5 kwietnia i na okres świąt dzieci przejmą opiekę nad mama bo agencja nadmieniła że ja z jednej pracy do drugiej i oni to rozumieją że tyle tygodni i chce  na święta być w domu z mężem i dzieckiem. Tak więc póki co prawie spakowana , resztę jutro bo cały dzień jutro mam . Dom wysprzątam , pieska nakarmie a od soboty sąsiad się tym będzie zajmował. Mam nadzieję że będzie ok. 120-130  euro bez wody i napójow na tydzień tak więc jest ok. Wodę i napoje dowoza i córka płaci sama. 
 
I muszę bo się udusze. Moja córka dziś zdala prawo jazdy. Wczoraj poległa . Dziś dokupiła jazdy rano a o 14 poszła na egzamin i zdała. Zdeterminowana i konsekwentnie dąży do celu. ???

Dusiu, bardzo się cieszę. Trzymam kciuki za dobrą sztelę. Dla mnie byłoby to duże wyzwanie ale Ty zaprawiona w bojach. 
No i gratulacje dla córki 
16 lutego 2023 17:58 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A co też się pochwalę. W końcu i dla mnie sztela się znalazła . Jutro w nocy wyjazd . Mam być w sobotę około 15 . Jadę w rejon Nadrenia . Babcia 82 lata, 1 x Tagespflege, rak , stomią, początki demencji, po wstawieni rozrusznika, wdowa od 2 lat. Dzieci co 2-3 tygodnie wpadają i doglądają, sklepy bliziutko, rynek miasta też. Jeszcze 1 dzień chcą jej załatwić w przedszkolu . W trakcie załatwiania. Pflege duszuje i 3x dziennie  zmienia worek stomijny . Pampersy profilaktycznie raczej się pilnuje. Stawka ok . Póki co na 6 tygodni czyli opcja bez świąt no chyba że to do max 5 kwietnia i na okres świąt dzieci przejmą opiekę nad mama bo agencja nadmieniła że ja z jednej pracy do drugiej i oni to rozumieją że tyle tygodni i chce  na święta być w domu z mężem i dzieckiem. Tak więc póki co prawie spakowana , resztę jutro bo cały dzień jutro mam . Dom wysprzątam , pieska nakarmie a od soboty sąsiad się tym będzie zajmował. Mam nadzieję że będzie ok. 120-130  euro bez wody i napójow na tydzień tak więc jest ok. Wodę i napoje dowoza i córka płaci sama. 
 
I muszę bo się udusze. Moja córka dziś zdala prawo jazdy. Wczoraj poległa . Dziś dokupiła jazdy rano a o 14 poszła na egzamin i zdała. Zdeterminowana i konsekwentnie dąży do celu. ???

Dusiu powodzenia , stomia to dla nie do przeskoczenia. 
G atulacje dla córki . 
Bezpiecznej podróży ☺️
16 lutego 2023 18:13 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dusiu powodzenia , stomia to dla nie do przeskoczenia. 
G atulacje dla córki . 
Bezpiecznej podróży ☺️

Miałam już pacjentów ze stomią. Nic strasznego. 
Dziękuję za życzenia. 
16 lutego 2023 18:23 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Miałam już pacjentów ze stomią. Nic strasznego. 
Dziękuję za życzenia. 

Ktoś bardzo mi bliski miał  stomię.Dwa lata,nic strasznego...zapewniam.
16 lutego 2023 18:38 / 6 osobom podoba się ten post
Jak tu się nie cieszyć, Gusiu i Dusiu. 
Na podwyżkę bynajmniej chyba liczyć nie mogę, bo akurat tu mam 1940, dużo jak do jednej osoby. Chyba, że w stawce wliczone jest już "stresowe" czy też Utowe ???
 
Gusiu i Dusiu, gratuluję Wam 
 
16 lutego 2023 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Jak tu się nie cieszyć, Gusiu i Dusiu. 
Na podwyżkę bynajmniej chyba liczyć nie mogę, bo akurat tu mam 1940, dużo jak do jednej osoby. Chyba, że w stawce wliczone jest już "stresowe" czy też Utowe ???
 
Gusiu i Dusiu, gratuluję Wam 
:serce: :serce:

A od jakiej stawki masz ubezpieczenie? 
16 lutego 2023 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Zastanawiałam się czy się pochwalić, ale muszę bo się uduszę :-)
Koordynator zadzwonił do mnie dzisiaj z info, że wysyła na adres Pedepci aneks do umowy. Ale jaki aneks, pytam?
Otóż dostałam podwyżkę. Siostra i przyjaciółka podopiecznej wystąpiły o nią do firmy niemieckiej. Ot tak, same z siebie :zaskoczenie1:. No z czymś takim to ja się pierwszy raz spotykam :-). No i żeby kwota ładniej wyglądała,  to moja agencja dorzuciła coś tam jeszcze od  siebie. Też ot tak, nie proszona ?. No ludzie, cuda się zdarzają jak widać ?
Przyznam, że i ucieszyłam się, i miło mi się zrobiło. Tylko że planowałam być tutaj ostatni raz, chciałam jeszcze inne miejsca poznać, no ale teraz to raczej wrócę?

Gusia żyjesz? To gratulacje, tylko nie bij 
16 lutego 2023 19:15 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Miałam już pacjentów ze stomią. Nic strasznego. 
Dziękuję za życzenia. 

To teren znany. Możesz spokojnie zarabiać na szyneczkę :) Powodzenia i dojedź bezpiecznie. 
16 lutego 2023 19:17 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ktoś bardzo mi bliski miał  stomię.Dwa lata,nic strasznego...zapewniam.

Strasznego nie, przy zachowaniu pewnych zasad da się uniknąć większych wypadków, ale osoby z demencją lubią przy tym manipulować :) 
16 lutego 2023 19:28 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Strasznego nie, przy zachowaniu pewnych zasad da się uniknąć większych wypadków, ale osoby z demencją lubią przy tym manipulować :) 

Demencja i jej nieprzewidywalne zachowania....
16 lutego 2023 19:29 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gusia żyjesz? To gratulacje, tylko nie bij :lol1:

Żyję i mam się całkiem dobrze, tylko objadłam się za bardzo na kolację☹. Ale takie smakołyki zaserwowałam,że nie mogłam sie powstrzymać ?
Bić nie mam siły i nie mam ani kogo, ani za co 
16 lutego 2023 19:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Żyję i mam się całkiem dobrze, tylko objadłam się za bardzo na kolację☹. Ale takie smakołyki zaserwowałam,że nie mogłam sie powstrzymać ?
Bić nie mam siły i nie mam ani kogo, ani za co :-)

To nagrzeszyłaś jedzeniowo, ale dziś wolno