Pochwalijki 5

16 lutego 2023 19:39 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Jak tu się nie cieszyć, Gusiu i Dusiu. 
Na podwyżkę bynajmniej chyba liczyć nie mogę, bo akurat tu mam 1940, dużo jak do jednej osoby. Chyba, że w stawce wliczone jest już "stresowe" czy też Utowe ???
 
Gusiu i Dusiu, gratuluję Wam 
:serce: :serce:

Też gratuluję tego, że zadowolony jesteś z wynagrodzenia?. Nie zamieniłabym się jednak. 
16 lutego 2023 19:42 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

To nagrzeszyłaś jedzeniowo, ale dziś wolno :-)

Tak,ale tylko połowa grzechu głównego się liczy-nieumiarkowanie w jedzeniu 
Popiłam już umiarkowanie 
16 lutego 2023 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

A od jakiej stawki masz ubezpieczenie? 

Chyba od minimalnej.  Tak mi mówiła. 
16 lutego 2023 20:27 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A co też się pochwalę. W końcu i dla mnie sztela się znalazła . Jutro w nocy wyjazd . Mam być w sobotę około 15 . Jadę w rejon Nadrenia . Babcia 82 lata, 1 x Tagespflege, rak , stomią, początki demencji, po wstawieni rozrusznika, wdowa od 2 lat. Dzieci co 2-3 tygodnie wpadają i doglądają, sklepy bliziutko, rynek miasta też. Jeszcze 1 dzień chcą jej załatwić w przedszkolu . W trakcie załatwiania. Pflege duszuje i 3x dziennie  zmienia worek stomijny . Pampersy profilaktycznie raczej się pilnuje. Stawka ok . Póki co na 6 tygodni czyli opcja bez świąt no chyba że to do max 5 kwietnia i na okres świąt dzieci przejmą opiekę nad mama bo agencja nadmieniła że ja z jednej pracy do drugiej i oni to rozumieją że tyle tygodni i chce  na święta być w domu z mężem i dzieckiem. Tak więc póki co prawie spakowana , resztę jutro bo cały dzień jutro mam . Dom wysprzątam , pieska nakarmie a od soboty sąsiad się tym będzie zajmował. Mam nadzieję że będzie ok. 120-130  euro bez wody i napójow na tydzień tak więc jest ok. Wodę i napoje dowoza i córka płaci sama. 
 
I muszę bo się udusze. Moja córka dziś zdala prawo jazdy. Wczoraj poległa . Dziś dokupiła jazdy rano a o 14 poszła na egzamin i zdała. Zdeterminowana i konsekwentnie dąży do celu. ???

Brawo dla Ciebie i oczywiście dla córki też
16 lutego 2023 20:28 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Brawo dla Ciebie i oczywiście dla córki też:niech zyje:

16 lutego 2023 20:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

:aniolki:

Dusia, jeszcze gratki dla córci. Za drugim razem-świetnie jej poszło . 
17 lutego 2023 05:35 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dusia, jeszcze gratki dla córci. Za drugim razem-świetnie jej poszło . 

Uparte dziecko nie odpuściła. 
26 lutego 2023 19:05 / 5 osobom podoba się ten post
A może pracę w hotelu znajdę jako serwis pokojowy?
?

 
26 lutego 2023 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Wow 
27 marca 2023 18:02 / 2 osobom podoba się ten post
W sobotę mierzyłam buty?,takie ,jakich potrzebuję. Wygodne trzewiki,leciutkie ,Goretex,no dla mnie bomba po prostu ?. Obejrzałam ze wszystkich stron,pochodziłam po sklepie,pooglądałam się w lustrze i...odłożyłam na półkę ?. Za drogie,pomyślałam. Żeby to jeszcze jakieś eleganckie,wyjściowe,które inni by zauważyli i mogli pozazdrościć ?. A dzisiaj,po przemyśleniu,pojechałam po nie specjalnie,w związku z czym wyszły 5 euro droższe,bo bilet za swoje kupić musiałam?. Tak to jest,chytry dwa razy traci .
Potrzebuję takich i stać mnie na nie,pomyślałam. Przecież jestem tego warta,jak kremów z reklamy L'oreal
Zakochałam się jeszcze w zapachu Ginza od Shiseido,tym czerwonym. Wypsikałam się w sobotę w sklepie,chciałam sprawdzić czy mi pasi po kilku godzinach i jak długo się utrzymuje. Test przeszły perfumki  pozytywnie,trwałe i eleganckie jak dla mnie. Dzisiaj nie miałam czasu do perfumerii zajść,znowu drożej mi wyjdą,jak specjalnie po nie pojadę?. Może będą na lotnisku,albo na Notino sprawdzę. Tutaj 69,99 za 30 ml.
 
27 marca 2023 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

W sobotę mierzyłam buty?,takie ,jakich potrzebuję. Wygodne trzewiki,leciutkie ,Goretex,no dla mnie bomba po prostu ?. Obejrzałam ze wszystkich stron,pochodziłam po sklepie,pooglądałam się w lustrze i...odłożyłam na półkę ?. Za drogie,pomyślałam. Żeby to jeszcze jakieś eleganckie,wyjściowe,które inni by zauważyli i mogli pozazdrościć ?. A dzisiaj,po przemyśleniu,pojechałam po nie specjalnie,w związku z czym wyszły 5 euro droższe,bo bilet za swoje kupić musiałam?. Tak to jest,chytry dwa razy traci :lol1:.
Potrzebuję takich i stać mnie na nie,pomyślałam. Przecież jestem tego warta,jak kremów z reklamy L'oreal:smiech3:
Zakochałam się jeszcze w zapachu Ginza od Shiseido,tym czerwonym. Wypsikałam się w sobotę w sklepie,chciałam sprawdzić czy mi pasi po kilku godzinach i jak długo się utrzymuje. Test przeszły perfumki  pozytywnie,trwałe i eleganckie jak dla mnie. Dzisiaj nie miałam czasu do perfumerii zajść,znowu drożej mi wyjdą,jak specjalnie po nie pojadę?. Może będą na lotnisku,albo na Notino sprawdzę. Tutaj 69,99 za 30 ml.
 

27 marca 2023 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

27 marca 2023 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
Sprawdzę  ten zapach...W tamtym tygodniu  zakupiłam,,Scandal"..a co?
27 marca 2023 18:39 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dziękuję Damesso ?
To mój najnowszy nabytek?
27 marca 2023 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Sprawdzę  ten zapach...W tamtym tygodniu  zakupiłam,,Scandal":-)..a co?:-)

A to,że to skandal tak nogami wierzgać na forum publicznym 
Nie znam,nie widziałam nawet nigdy,czyje to perfumy ?