Pochwalijki 5

12 października 2023 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja szukam takich ale zamszowych 

Zamszowe widziałam tylko w Tamaris,jak byłam w Kolonii
14 listopada 2023 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
No,to się pochwalę, że ukończyłam ostatni etap kursu,tym razem po niemiecku ze znajomosci j.niemieckiego i opieki nad osobą starszą.Tylko kurka Felek,nie mogę udostępnić tutaj pobranego Certyfikatu,ufff 🥂🇵🇱☘️🏆🎯📝
14 listopada 2023 16:09
Maluda

No,to się pochwalę, że ukończyłam ostatni etap kursu,tym razem po niemiecku ze znajomosci j.niemieckiego i opieki nad osobą starszą.Tylko kurka Felek,nie mogę udostępnić tutaj pobranego Certyfikatu,ufff 🥂🇵🇱☘️🏆🎯📝

Gratuluję. A na co liczysz posiadając takie certyfikaty? Może trafniej będzie: co ci to da?
14 listopada 2023 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
Abu

Gratuluję. A na co liczysz posiadając takie certyfikaty? Może trafniej będzie: co ci to da?

Na nic,to dla mojej satysfacji, że dałam radę,bo kosztowało mnie to sporo wolnego czasu.Firma przypnie to do moich kolejnych referencji ...A dalej zobaczymy.
14 listopada 2023 20:29
Maluda

Na nic,to dla mojej satysfacji, że dałam radę,bo kosztowało mnie to sporo wolnego czasu.Firma przypnie to do moich kolejnych referencji ...A dalej zobaczymy.

Przypinają? Które?
14 listopada 2023 22:14
Abu

Przypinają? Które?

Zawsze piszesz zagadkami.Nie mozesz choć raz normalnie coś napisać? 
14 listopada 2023 22:18
Maluda

Zawsze piszesz zagadkami.Nie mozesz choć raz normalnie coś napisać? 

Mogę. To które firmy przypinają?
14 listopada 2023 22:31
Maluda

Zawsze piszesz zagadkami.Nie mozesz choć raz normalnie coś napisać? 

A jeśli ci chodzi o 3 pytajniki w życzeniach pod załącznikiem, to mój telefon wstawia emotikony, ktore na forum zamieniane są na znaki zapytania.
15 listopada 2023 12:59 / 3 osobom podoba się ten post
No i byłam z tym bonem i zaszalałam,bo jeszcze kupiłam sobie długą kamizelkę z kapturem,była przeceniona z 42 na 20 euro,żal było nie wziąć🤪🙃
15 listopada 2023 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
Abu

Mogę. To które firmy przypinają?

Ptzynajmniej moja obecna,Veritas.
15 listopada 2023 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

No i byłam z tym bonem i zaszalałam,bo jeszcze kupiłam sobie długą kamizelkę z kapturem,była przeceniona z 42 na 20 euro,żal było nie wziąć🤪🙃

Po wzorze kamizelki widzę ,że kupiłam identyczną w Lidlu za 35 zeta . Fajna jest i przydatna 
15 listopada 2023 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Ptzynajmniej moja obecna,Veritas.


 
No to muszę ci powiedzieć, że to bardzo porządna firma, która załącza do twojego profilu również referencje dla rodziny. Przeważnie ślą goły, zdawkowy, dwustronicowy profil.

Np:
 
 
15 listopada 2023 13:41 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba, że nie ma się czym chwalić? No to goło.
15 listopada 2023 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

No i byłam z tym bonem i zaszalałam,bo jeszcze kupiłam sobie długą kamizelkę z kapturem,była przeceniona z 42 na 20 euro,żal było nie wziąć🤪🙃

Wyglądasz jak szejk z Mc.Donalda 😀Taki śmietankowy kolor 😉 No i też niedrogo.
15 listopada 2023 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Po wzorze kamizelki widzę ,że kupiłam identyczną w Lidlu za 35 zeta . Fajna jest i przydatna :-)

No Ty to potrafisz drugiej kobiecie humor zepsuć 😉