Na wyjeździe 39

13 października 2017 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Nie lubisz Dudka???












A czy Darko to Dudek?Proponowałam Brada Pita.Nie ,bo ponoć alkoholik .No to  Sting.Solidna firma.
13 października 2017 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

A czy Darko to Dudek?Proponowałam Brada Pita.Nie ,bo ponoć alkoholik .No to  Sting.Solidna firma.

Nie wiem, kim jest Darko. I nie chcę wiedzieć, bo i po co.
A czemu Dudek nie może być???
No Sting tak, ale Dudek dużo młodszy.
13 października 2017 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

To mój kot :D

Bardzo ładny. Błękitny. 
13 października 2017 22:21 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Bardzo ładny. Błękitny. 

Twój ładniejszy, mój jest dachowcem ale wychowany :D Nie skacze po meblach, lubi leżeć w tym samym rogu kanapy.
13 października 2017 22:21 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

To może Szczęsny.Też ładny chłopiec.

To będzie Nie- Szczęsny 
13 października 2017 22:25 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

To będzie Nie- Szczęsny :-)

Żaden nie Szczęsny ,Sting tylko kot wygrał casting.
13 października 2017 22:27 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Żaden nie Szczęsny ,Sting tylko kot wygrał casting.

No bo, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.
14 października 2017 12:45 / 7 osobom podoba się ten post
Tyle ludzi,tyle wpisów no jakżesz ciekawe sie to forum zrobiło.Pier....to i ide na,rower,jak wrócę to Darko będzie z kibla nadawał,a inna będzie się przechwalała że Niemcy ją śmieci segregować nauczyli i ona taka im za to wdzięczna!
Chyba sobie daruję tego;-)
14 października 2017 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Patrz, i jaka ważna. Tyle ludzi w wielkim sklepie, a tylko Alinkę przez megafon wołali.

Noooo to sie obsmialam jak czytalam  Ale powaznie piszac to przeca taka opiekunka to skarb,w koncu trafila na dobra rodzine i odpukac niech tak zostanie.
14 października 2017 14:42 / 4 osobom podoba się ten post
Marta2

Tyle ludzi,tyle wpisów no jakżesz ciekawe sie to forum zrobiło.Pier....to i ide na,rower,jak wrócę to Darko będzie z kibla nadawał,a inna będzie się przechwalała że Niemcy ją śmieci segregować nauczyli i ona taka im za to wdzięczna!
Chyba sobie daruję tego;-)

Ale jakie poświęcenie tak w kibelku czas spędzać ,żeby internet mieć.I na forum opiekunów osób starszych uczestniczyć.
14 października 2017 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Muszę przyznać, że pomimo iż pracuję w de od pięciu lat to ciągle jestem pod wrażeniem w jaki sposób trakuje się tutaj klienta. Mam kartę autobusową na sześć przejazdów zakupioną przez rodzinę, która już mi się kończy. Wsiadając dzisiaj do autobusu podstemplowałam kartę i chciałam kupić kolejną na zaś. Poprosiłam kierowcę o taką samą  a on wyjaśnił , że jak mi sprzeda teraz  to musi od razu przybić na niej stempelek  więc   się nie  opłaca ponieważ tracę jeden przejazd. Jesli  potrzebuję tę kartę koniecznie teraz to lepiej byłoby kupić ją u nich w biurze. Kupując w biurze nie tracę przejazdu. Prawda, że miłe.

Sa tacy ludzie ino to teraz dla nas jest jakies wyjatkowe zachowanie a kiedy to byla norma. Trza se pomagac,nie wiadomo co kogo w zyciu spotka.
14 października 2017 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Noooo to sie obsmialam jak czytalam :lol3: Ale powaznie piszac to przeca taka opiekunka to skarb,w koncu trafila na dobra rodzine i odpukac niech tak zostanie.

Czyli trafił swój na swego.
14 października 2017 22:02 / 6 osobom podoba się ten post
14 października 2017 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

A ten, co wymyśla i opowiada jest głupim zazdrośnikiem.
14 października 2017 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Ale jakie poświęcenie tak w kibelku czas spędzać ,żeby internet mieć.I na forum opiekunów osób starszych uczestniczyć.

No chyba, że za pieniądze. To ja nawet i w dwóch osobach bym mógł.