Prawo jazdy - potrzebne?

16 października 2017 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Nie skorzystam :yo:. Wolę obejrzec, któryś raz z kolei " Fridę " lub "Czułe słówka " ( ten , głównie ze względu na Shirley MacLaine i Jacka Nicholsona.) :oklaski3:

No Tobie też nie polecam. Tylko oni o sobie niech film obejrzą. 
16 października 2017 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

No wiem. Aż boję się spytać co to jest "co innego".....dla mnie ?

Nic co by o klonach było.
16 października 2017 22:09 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nic co by o klonach było.:-)

No to chyba wszystko oprócz gwiezdnej sagi 
18 października 2017 10:47
Anna56

Tak masz rację muszę się za to zabrać. Rozmawiałam już z koleżanką i mam mnie wspierać i ze mną trochę pojeździć. Dzięki za mobilizację 

Nie ma za co:) Życzę powodzenia na drodze też przy parkowaniu.
18 października 2017 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Nie skorzystam :yo:. Wolę obejrzec, któryś raz z kolei " Fridę " lub "Czułe słówka " ( ten , głównie ze względu na Shirley MacLaine i Jacka Nicholsona.) :oklaski3:

Dla Jacka Nicholsona wszystko
27 grudnia 2017 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
A jak tam z teorią? Rzeczywiście jest tak trudno?
18 stycznia 2018 22:42 / 3 osobom podoba się ten post
Koleżanka-Opiekunka, nie ma prawa jazdy, auto stoi, babcia powtarza, jak chcesz, to bierz i na zakupy jedź, I na wycieczkę jaką byśmy się wybrały.
To jest zupełnie inna jakość pracy. Jeśli Pdp w miarę chodząca, to czas bardzo szybko umyka w pracy, bo można go dzięki autku  urozmaicić.  
22 stycznia 2018 10:24 / 2 osobom podoba się ten post
Z przydatnością prawka to zależy od podopiecznego na ile faktycznie to będzie używane w pracy. Poza pracą oczywiście to może być spory komfort swoją drogą. Trzeba też mieć, że z prawem jazdy jesteśmy bardziej konkurencyjne, mamy większy wybór ofert, można też liczyć na bonusy od agencji (tak jest w opiekunkawniemczech.eu). Zależy też chyba trochę od wielkości miasta, np. czy trzeba dojeżdżać.
22 stycznia 2018 11:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry.
 
22 stycznia 2018 11:54 / 1 osobie podoba się ten post
justak

A jak tam z teorią? Rzeczywiście jest tak trudno?

Z ciekawośći wszedłem w test na prawo jazdy. Strach ma wielkie oczy. Nie jest trudny. 
22 stycznia 2018 13:28 / 2 osobom podoba się ten post
Ja bez prawa jazdy, to sobie nie wyobrażam. Byłam już na takich zleceniach na uboczu, że opiekunka bez prawa jazdy by długo nie wytrzymała takich spacerów na zakupy. A tak to samochodzikiem brum brum jedna górka, druga trzecia i już na miejscu. Ponadto tak jak pisze Knorr, to jednak zwiedzanie pobliskich miasteczek i atrakcji jest możliwe dzieki samochodom. Bo komunikacja u Nas to może i dobra jest, ale do autobusu to trzeba dojść, ale z górki z rolatorkiem to już jakiś dramat jest. jeszcze czekanie na autobus, potem przesiadka do kolejki. To nie dla osoby straszej! Polecam róbcie prawko jak nie macie i nie trzeba się bać jeździć po Niemczech. Tam kierowcy są bardziej kulturalni niż u Nas!
22 stycznia 2018 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
MyszkaM

Ja bez prawa jazdy, to sobie nie wyobrażam. Byłam już na takich zleceniach na uboczu, że opiekunka bez prawa jazdy by długo nie wytrzymała takich spacerów na zakupy. A tak to samochodzikiem brum brum jedna górka, druga trzecia i już na miejscu. Ponadto tak jak pisze Knorr, to jednak zwiedzanie pobliskich miasteczek i atrakcji jest możliwe dzieki samochodom. Bo komunikacja u Nas to może i dobra jest, ale do autobusu to trzeba dojść, ale z górki z rolatorkiem to już jakiś dramat jest. jeszcze czekanie na autobus, potem przesiadka do kolejki. To nie dla osoby straszej! Polecam róbcie prawko jak nie macie i nie trzeba się bać jeździć po Niemczech. Tam kierowcy są bardziej kulturalni niż u Nas!

Tak, to prawda. Tutaj jak znak 60km/godz. to nie zdarzyło mi się, żeby mnie kto wyprzedził.
Jadą wszyscy jeden za drugim też 60. 
U nas to nie do pomyslenia. Jadę 60, popełniam nietakt. Trzeba koniecznie zatrąbić na tego opieszalca za kierownicą. Albo wyprzedzając powykrzykiwać. 
 
30 stycznia 2018 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
W dzisiejszych czasach prawo jazdy to obowiązek według mnie. Praktycznie w każdej pracy jest wymagane, także to inwestycja w siebie.
30 stycznia 2018 16:08 / 4 osobom podoba się ten post
yettie

W dzisiejszych czasach prawo jazdy to obowiązek według mnie. Praktycznie w każdej pracy jest wymagane, także to inwestycja w siebie.

Oczywiście , że obowiązek . Nawet karać powinni tych bez ...prawa jazdy . Lepiej nie podpowiadam , bo mnie zamkną .
30 stycznia 2018 16:11 / 7 osobom podoba się ten post
E tam - byłam na zleceniach, gdzie prawko nie było potrzebne i też było ok. Właściwie to większość takich zleceń miałam.