Czy mogę opuścić miejsce pracy?

28 września 2017 08:41 / 1 osobie podoba się ten post
dorota197002

Grozbą załatwić ?

Czasami tylko grozba dziala, niestety
29 września 2017 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
dorota197002

Grozbą załatwić ?

Żadna z nas tego nie lubi ponieważ nikt nie chce za sobą palić mostów, a poza tym zawsze istnieje niepewność, iż mogą nie zapłacić i co wówczas? Z mojego doświadczenia wynika, że jest  to czasem jedyna skuteczna droga. Najlepiej  wkurzyć Niemców tak aby to oni zażadali zmiany opiekunki. Wtedy agencja działa błyskawicznie. Ja tak zrobiłam. Gdy  prosiłam  grali na zwłokę tak jak w Twoim przypadku.
26 maja 2018 16:16
pulpecja86

Ja raz w nerwach firmie powiedzialam, ze czekam na zmienniczke juz od tygodnia i ani widu ani slychu wiec za 2 dni sama znajduje sobie busa i wyjezdzam, bo dłużej nie dam rady wytrzymać. I babcia zostanie sama. Zmienniczka od razu sie znalazła

Kary jakies byly?? Ja tez zmienilam, ale nie wypowiedzialam umowy.
28 maja 2018 23:12
Mariola1980

Kary jakies byly?? Ja tez zmienilam, ale nie wypowiedzialam umowy.

nie było kar. Podziałało jak zimny prysznic
28 września 2018 12:55 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli ci się nie podoba praca to zrezygnuj. Myślę, że zawsze uda ci się znaleźć lepszą pracę, tym bardziej że w tym zawodzie nie jest trudno.
23 października 2018 10:44
Widzę, że przypadków (łamania w zakresie obowiązków)ze strony de.    jest od groma.Wina stoi po stronie Agencji!!! Nas Opiekunki "reklamuja" wszystko robimy! serwis24 ! pogodne, ugodne, grzeczne, zawsze uśmiechnięte itd.,Jak słyszę pytania rekrutacyjne typu "czy piekę ciasta, czy posiadam kursy związane z opieką?......." To szlag mnie trafia!  Potem na szteli wymagania.A ja się pytam jak mam upiec ciasto w piekarniku z roku73 ?                              Po co mi kursy skoro nie mam prawa wykonywać czynności medycznych?!?!  Proszę zobaczyć ile niemiecki serwis kosztuje???!!!!!
23 października 2018 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Widzę, że przypadków (łamania w zakresie obowiązków)ze strony de.    jest od groma.Wina stoi po stronie Agencji!!! Nas Opiekunki "reklamuja" wszystko robimy! serwis24 ! pogodne, ugodne, grzeczne, zawsze uśmiechnięte itd.,Jak słyszę pytania rekrutacyjne typu "czy piekę ciasta, czy posiadam kursy związane z opieką?......." To szlag mnie trafia!  Potem na szteli wymagania.A ja się pytam jak mam upiec ciasto w piekarniku z roku73 ?                              Po co mi kursy skoro nie mam prawa wykonywać czynności medycznych?!?!  Proszę zobaczyć ile niemiecki serwis kosztuje???!!!!!

A niech kosztuje, nie za nasze, ciasto można kupić jak duchówkę szlag trafił. Jestem pielęgniarka z zawodu, tu nawet paznokci u nóg nie ruszam. Wiesz co grozi za czynności medyczne? Poczytaj.
23 października 2018 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
Wiem, wiem! Dlatego głupia nie jestem(ale Firmy głupich szukają).Od Pani z biura usłyszałam "że rodziny wymagają od opiekunki dobrej znajomości języka".Pomyślałam, no ok! Zawsze w razie W będę mogła się obronić słownie.Sami się o to proszą!
23 października 2018 20:53
dorota197002

Jestem w momencie, gdie mam ochotę uciec. Kara umowna i firma zwlwka z wymianą a wypowiedzenie aż dwutygodniowe. Kara umowna w sytuacji złamania umowy naprawde przysluguje, nawet jesli juz w pierwszy dzien plakalam o wyjazd?

Koleżanko proszę o kontakt mam pytanie czy to jest kobietą do opieki cży małżeństwo