Poskarżyjki 40

28 września 2017 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Jak wczorajszy dzień był bardzo fajny ,tak dzisiejszy bardzo do kitu:(Większą jego część spędziłam w mojej dawnej pracy na badaniach i jutro jeszcze muszę jechać na kolejne:(Po nich decyzja co dalej,czyli kiedy operacja.Na szczęście nic z onko łączki,ale i tak zaskoczenienie:(Niemiłe:(Dowodu os.wciąż nie ma-mam nadzieję,że jutro jednak będzie do odebrania.W sobotę chcę już wracać do domu.
28 września 2017 22:33 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak wczorajszy dzień był bardzo fajny ,tak dzisiejszy bardzo do kitu:(Większą jego część spędziłam w mojej dawnej pracy na badaniach i jutro jeszcze muszę jechać na kolejne:(Po nich decyzja co dalej,czyli kiedy operacja.Na szczęście nic z onko łączki,ale i tak zaskoczenienie:(Niemiłe:(Dowodu os.wciąż nie ma-mam nadzieję,że jutro jednak będzie do odebrania.W sobotę chcę już wracać do domu.

Wieści niewesołe,ale dobrze ,że zrobiłaś badania ,teraz tylko " przeprogramować" głowę i wszystko będzie dobrze ,pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.Trzymaj się Kasiu 
29 września 2017 07:45 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak wczorajszy dzień był bardzo fajny ,tak dzisiejszy bardzo do kitu:(Większą jego część spędziłam w mojej dawnej pracy na badaniach i jutro jeszcze muszę jechać na kolejne:(Po nich decyzja co dalej,czyli kiedy operacja.Na szczęście nic z onko łączki,ale i tak zaskoczenienie:(Niemiłe:(Dowodu os.wciąż nie ma-mam nadzieję,że jutro jednak będzie do odebrania.W sobotę chcę już wracać do domu.

Trzymaj sie Kasiu --- wszystko bedzie dobrze !
29 września 2017 21:07
21.05, a ja kimnęłam czytając forum
02 października 2017 12:30 / 3 osobom podoba się ten post

(usunięte) mam

02 października 2017 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

(usunięte) mam :nerwowy:

Sorry piękna Barbaro,ale palec mnie się omsknął i zalajkowałam,ale potraktuj to jako wsparcie moralne....ja mogę mieć po południu,jak mi zakupów nie przywiozą 
02 października 2017 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

(usunięte) mam :nerwowy:

Też mam dlatego dałam Tobie lajka
02 października 2017 19:06 / 1 osobie podoba się ten post
Alzheimera mam w pakiecie???

Napisałam posta i go wcięło, razem z całym tematem
08 października 2017 10:18
Rozwalił mi się ząb.Połowa była zabudowana i sobie wyleciała.Ni kur..y można dostać.
Dlaczego to nigdy mi się w domu nie dzieje ,tylko w De.
Ciekawe co u dentysty wymyślą?Czy EKUZ bez akceptacji,czy może pokryje koszty.?
Jak kto miał .Napiszcie.
08 października 2017 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Rozwalił mi się ząb.Połowa była zabudowana i sobie wyleciała.Ni kur..y można dostać.
Dlaczego to nigdy mi się w domu nie dzieje ,tylko w De.
Ciekawe co u dentysty wymyślą?Czy EKUZ bez akceptacji,czy może pokryje koszty.?
Jak kto miał .Napiszcie.

U stomatologa co prawda nie byłam, ale byłam tu w DE hospitalizowana i diagnozowana. Za nic nie płaciłam . W szpitalu spędziłam 8 godzin. Za wezwanie karetki i zawiezienie do szpitala też nie zapłaciłam. 
EKUZ i dowód osobisty wystarczyły.
08 października 2017 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
ewa14

U stomatologa co prawda nie byłam, ale byłam tu w DE hospitalizowana i diagnozowana. Za nic nie płaciłam . W szpitalu spędziłam 8 godzin. Za wezwanie karetki i zawiezienie do szpitala też nie zapłaciłam. 
EKUZ i dowód osobisty wystarczyły.

Mój syn mieszka w Koloni , tam pracuje ( w supermarkecie) ma niemiecką umowe. Latem dostał silnych bolesci brzucha(o 2ej w nocy),wezwał karetke, zabrali go do szpitala, tam zrobiono mu USG brzucha i badanie krwi no i oczywiście kroplówke przeciwbólową. Lezał na łóżku do 7ej rano . Po 3 tyg przyszedł rachunek od ubezpieczyciela , że zapłacili 365 euro , a syn miał zapłacić z tego 10 euro , dlaczego ? niewie bo nie pytał. Może w niemczech płaci się za przewóz karetką?
08 października 2017 11:32
evaa

Mój syn mieszka w Koloni , tam pracuje ( w supermarkecie) ma niemiecką umowe. Latem dostał silnych bolesci brzucha(o 2ej w nocy),wezwał karetke, zabrali go do szpitala, tam zrobiono mu USG brzucha i badanie krwi no i oczywiście kroplówke przeciwbólową. Lezał na łóżku do 7ej rano . Po 3 tyg przyszedł rachunek od ubezpieczyciela , że zapłacili 365 euro , a syn miał zapłacić z tego 10 euro , dlaczego ? niewie bo nie pytał. Może w niemczech płaci się za przewóz karetką?

Te 10 euro , to tzw.opłata hotelowa.
Ja nie płaciłam nic, być może dlatego, że nie zabrano mnie na oddział , tylko cały czas leżałam na SOR.
Nie pracuję na niemieckiej umowie, tylko na polskim zleceniu.
08 października 2017 11:50
Z pięć lat temu byłam u dentysty.Nic mi nie robili ,tylko stwierdziła pani ,że ząb jest martwy i wytrzyma do powrotu.Za przegląd i diagnozę zapłaciłam 45 euro.Wziełam rachunek i potem o zwrot starałam się w Polsce.Trwało to z pół roku.Kartę EKUZ miałam.
Czy coś się zmieniło od tego czasu?
Jak jest u zwykłego lekarza to już wiemy,ale dentyści ponoć nie honorują naszych EKUZ.
08 października 2017 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
Był tylko 5 godz no ale był na łózku, a moze za karetke zapłacił, nie dopytywał , bo jak zobaczył taką kwote to nie mógł uwierzyc ile to kosztowało, zapłacił 10e bez słów.
08 października 2017 12:22 / 5 osobom podoba się ten post
Życzę ci tego.Nie wiesz co może ci się przydarzyć piękny kawalerze.