W domu 9

13 października 2017 15:12 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

No i Ela na dwa drinki zasłużyłaś.Od Michasi też.:dwa piwa:

Ja bym uraczyła naleweczką z pigwy po której ponoc trzyma 2 dni. dziękuje bardzo z pomoc.
Zadzwoniłam do firmy, przesłali mi zaswiadczenie meilem ze jestem ubezpieczona a te 4 dni listopada mąz mnie ubezpieczy i wysle, ufff ale ja zawsze wszystko w ostatniej chwili.
Myslałam ze nic nie trzeba az dzisiaj przy pakowaniu czytam co zabrac z dokumentów i wielkie zdziwko , oj Michaska starzeje się
buziaczki dla wszystkich i mam nadzieję,że mnie nie wyrzucą
Tez mieszkam na samym zadupiu Mazur i 10 godzin pociagiem do Katowic a pózniej bus
niech moc będzie ze mną
13 października 2017 15:18 / 6 osobom podoba się ten post
Jeszcze jedno, kazda ubezpieczona osoba jest zarejestrowana w systemie Ewuś, więc nie ma koniecznosci w przypadku osoby zatrudnionej mieć dowód ubezpieczenia. Kiedyś były książeczki, dzis jest EKUZ i RMUA, ktore na żądanie musi wystawić pracodawca!
13 października 2017 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
Spokojnej podróży Michasiu.I udanego wypoczynku.I pisz,nigdy nie byłam w sanatorium a podobno fajnie jest
13 października 2017 19:15 / 5 osobom podoba się ten post
Marta2

Spokojnej podróży Michasiu.I udanego wypoczynku.I pisz,nigdy nie byłam w sanatorium a podobno fajnie jest:-)

Dziękuje.Napiszę mam nadzieję,że będzie internet w pokojach.W sanatorium jest ale z tego co wiem to na pietra słabo dochodzi
Do napisania.
14 października 2017 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
Przeziebienie rozgonilam w lozku,gripeks,aspiryna, herbata z miodem i jak reka odeszlo. Tyz dobrze bo na 5 idziemy z przyjacielem na urodziny sasiadki. Na dzisiaj zrezygnowalam z diety,sie objem ciasta...........  musze sie ino wypindowac przed wyjsciem
16 października 2017 16:00 / 5 osobom podoba się ten post
Witam z domu.
Rodzina mnie nie zaakceptowała, ponieważ dzwonili do mnie w sobotę po 18.stej a ja miałam wyłączony telefon.
Może i dobrze, bo to chyba chytrusy są! skoro po godzinie 18-stej dzwonią. Przedstawiono mi inną ofertę o 130. euro mniej Tym razem południe Niemiec. Może się uda? oby. Już nie wyłączam telefonu,,,
Trzeci tydzień zaczęłam dzisiaj mojego urlopu, jem, śpię, myję się, zakupy i jem , śpię itp,,,
Fajnie prawda?. nic nie muszę,,, Pozdrawiam.
16 października 2017 16:36 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Witam z domu.
Rodzina mnie nie zaakceptowała, ponieważ dzwonili do mnie w sobotę po 18.stej a ja miałam wyłączony telefon.
Może i dobrze, bo to chyba chytrusy są! skoro po godzinie 18-stej dzwonią. Przedstawiono mi inną ofertę o 130. euro mniej :placz3: Tym razem południe Niemiec. Może się uda? oby. Już nie wyłączam telefonu,,,
Trzeci tydzień zaczęłam dzisiaj mojego urlopu, jem, śpię, myję się, zakupy i jem , śpię itp,,,
Fajnie prawda?. nic nie muszę,,,:gitara: Pozdrawiam.

Kruca bomba, nie dobrze ,nerwicy natręctw się nabawiłaś ...jem,śpię,jem,śpię...
16 października 2017 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Kruca bomba, nie dobrze ,nerwicy natręctw się nabawiłaś ...jem,śpię,jem,śpię...:smiech3:

16 października 2017 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

:lol2:

No i czytasz i piszesz...i czytasz i piszesz...czas na lekarza...
16 października 2017 16:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

:lol2:

Tu nie ma nic do" śmiacia" ,to poważny problem jest....nie daj Boże,a skończysz jak Darko.... i dwóch takich to my tu nie zdzierżymy.
16 października 2017 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Tu nie ma nic do" śmiacia" ,to poważny problem jest....nie daj Boże,a skończysz jak Darko....:hihi: i dwóch takich to my tu nie zdzierżymy.

Daj spokój...jak na razie to ma internet w całym domu...ale z czasem może tylko w kiblu...
16 października 2017 16:55 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

No i czytasz i piszesz...i czytasz i piszesz...czas na lekarza...

,,,,,,,,,, byłam dzisiaj.
16 października 2017 16:57 / 2 osobom podoba się ten post
Co za chamstwo, co za chamstwo,,,
16 października 2017 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

,,,,,,,,,, byłam dzisiaj. :smiech2:

Pewnie powiedział, że już nie ma nadzieji...musisz pracować za 850 ojro...
16 października 2017 16:57 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

,,,,,,,,,, byłam dzisiaj. :smiech2:

Grzeczna i mądra dziewczynka.... zajęła się sobą.