Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

10 lutego 2018 13:43 / 5 osobom podoba się ten post
Indyk w sosie własnym, czerwona kapustka własnej roboty, kartofelki mniam, mniam,
P.S Podopieczni płaczą, że jadę do domu  w krótce ,,,,,,,,
10 lutego 2018 14:00 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Indyk w sosie własnym, czerwona kapustka własnej roboty, kartofelki mniam, mniam,
P.S Podopieczni płaczą, że jadę do domu  w krótce ,,,,,,,,

A bo to taki "ckliwy" naród. Niemiec zawsze płacze , szczególnie....jak auto sprzedaje.
10 lutego 2018 22:16 / 7 osobom podoba się ten post
Robiłam pizze ,  pozostałość równie doskonała na drugi dzień .
10 lutego 2018 23:00 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

A bo to taki "ckliwy" naród. Niemiec zawsze płacze , szczególnie....jak auto sprzedaje.:smiech3:

A potem dzwoni, by posłuchać silnika 
11 lutego 2018 07:27 / 7 osobom podoba się ten post
Rolady,kopytka i surówka z buraczków.
11 lutego 2018 11:59 / 8 osobom podoba się ten post
Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym, sałata lodowa z winegret , frytki z piekarnika.Koncert życzeń klienta trwa.
11 lutego 2018 12:40 / 5 osobom podoba się ten post
Polędwiczki w sosie paprykowo-serowym, kartoffeln, brukselka z masłem i bułeczką. Lody straciatella z polewą truskawkową.
11 lutego 2018 12:44 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym, sałata lodowa z winegret , frytki z piekarnika.Koncert życzeń klienta trwa.:-)

U mnie nie ma koncertu życzeń....babcia zjada wszystko ale jakby piach jadła....chyba kubki smakowe ma w zaniku 
11 lutego 2018 12:45 / 3 osobom podoba się ten post
Klopsiki w sosie pomidorowym / wczesniej podsmażone /,ziemniaczki w kosteczkę i kolohrabi w białym sosie . Aaaaaale pyszne ! Klopsy pierwszy raz , przepis z internetu, ale wyszło fajne po domowemu .
11 lutego 2018 13:24 / 8 osobom podoba się ten post
Kotlety schabowe  (dla Pdp podduszone ),sałata lodowa z dodatkami, gotowana kapusta kiszona, ziemniaki .
Do kawy biszkopt z kremem maślano-budyniowym. 
11 lutego 2018 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Kotlety schabowe  (dla Pdp podduszone ),sałata lodowa z dodatkami, gotowana kapusta kiszona, ziemniaki .
Do kawy biszkopt z kremem maślano-budyniowym. 

Masz i dobry aparat i dar fotografowania jedzenia:)Nie każdy tak potrafi:)Drugie danie wygląda jak namalowane:)
11 lutego 2018 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
Umnie semmel knedel/robiłam/rolady wołowe i sałata.Kukiełka dziobała, syn z koncertem życzeń.
11 lutego 2018 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Masz i dobry aparat i dar fotografowania jedzenia:)Nie każdy tak potrafi:)Drugie danie wygląda jak namalowane:)

Az zglodnialam jak to zobaczylam.
11 lutego 2018 14:45 / 4 osobom podoba się ten post
Rosół z makaronem posypany drobniutko pokrojoną natką pietruszki . Na drugie ziemniaczki z duszonym mięsem , doprawione cebulką, czosnkiem .
11 lutego 2018 14:49
Noi po co ja tu wchodzilam teraz musze isc cos zjesc