Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

12 lutego 2018 11:09 / 2 osobom podoba się ten post
scarlet

Ten polski akcent to u polskiego chlopablapany złapany?

Niestety, złapany w sklepie osiedlowym. 
Zabrałam ze sobą bo mąż zup nie gotuje .
12 lutego 2018 11:14 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Fasolka ze słoika na ciepło z boczkiem/Kaltenschinken/-śmiesznie się nazywa i kojarzy mi się jako zimna szynka:) i cebulką oraz ziemniaki ,dla Kulki wczorajsze buraczki jeszcze.Fasolkę zamiaruję podgotowac w tej zalewie,odcedzić dorzucić do podsmażonej cebuli z boczkiem ,poddusić i ew.zaklepać białym sosem.Zobaczę najpierw jaki to smak w ogóle ma i czy dać sosu czy nie.Sosy marki GEFRO,Kulka zamawia na necie,tych ze sklepu się tu nie kupuje,czasem coś przemycę, ale rzadko:)

Dzień dobry Opiekunkowo, pozdrawiam z poczekalni rodzinnego ;) :).
 
Kasiu, nie nastawiaj się na tak długie maltretowanie tej fasolki, ona sama z siebie jest tak miękka, że w zasadzie obróbki cieplnej nie potrzebuje. Myślę, że jak ją dodasz do cebuli z boczkiem i podgrzejesz, to starczy.
12 lutego 2018 11:31 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Takie jedzonko, ja mam 1,10 na posiłek razy trzy:wiezienie:

Ty mnie martwisz Dorotee Co jest, że Ty nie możesz wybrnąć z tej sytuacji ??? 
12 lutego 2018 11:36 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Dzień dobry Opiekunkowo, pozdrawiam z poczekalni rodzinnego ;) :).
 
Kasiu, nie nastawiaj się na tak długie maltretowanie tej fasolki, ona sama z siebie jest tak miękka, że w zasadzie obróbki cieplnej nie potrzebuje. Myślę, że jak ją dodasz do cebuli z boczkiem i podgrzejesz, to starczy.

Nie maltretowałam długo,tyle co zagrzałąm z 10 min i odcedziłam,ale ona jest kwaskowata jakaś,mnie pasi a Kulka spróbowała i nosem kręci.Dosmaczyłam,zobaczymy.
12 lutego 2018 12:36 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Witki mnie wzieli i opadli.....Co to znaczy "nie dla mnie"?Nie smakuje Ci czy nie wolno Ci tego zjadać?Nie rozumiem:(

Dwie kuchnie mamy, dwa piętra, sama gotuję dla siebie.
12 lutego 2018 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Ty mnie martwisz Dorotee :-( Co jest, że Ty nie możesz wybrnąć z tej sytuacji ??? :zaskoczenie:

Tym ja też się martwię.  Jestem jak w szklanej kuli. Teraz też rodzina chce mnie wymienić, bo moje obowiązki wykonuje ojciec pdp.
12 lutego 2018 12:42
Kama84

Jeszcze prezenty im przywiozłaś ? Aha.  A dlaczego ty nie mozesz jeść z nimi wspólnie ? Macie osobne kuchnie ? A jezeli nie to podjadaj ich produkty .  To aż niemożliwe , zeby robic z kobiety niewolnika , nie mozesz się wykłócić ? :palka:   

Jedzenie sama sobie kupię, to nawet nie ważne, tylko opieki nie dam rady.
12 lutego 2018 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dwie kuchnie mamy, dwa piętra, sama gotuję dla siebie.

Mając do dysozyzji 3,30 euro dziennie.....Mam wielką nadzieję  ,że to ostatnieTwoje dni na tej szteli.Firma jest absolutnie nie w porządku-z taka rodziną powinni umowę zerwać w trybienatychmiastowym a Ty moja droga zmienić agencję.Polecam Ci swoją i nie tylko ja zresztą.HR INVESTMENT.
12 lutego 2018 12:51 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Tym ja też się martwię.  Jestem jak w szklanej kuli. Teraz też rodzina chce mnie wymienić, bo moje obowiązki wykonuje ojciec pdp.

Bo ta sztela jest dla silnego faceta a nie dla Ciebie. Nie martw się. Pracy jest dużo.....znajdziesz bez problemu coś dla siebie. 
12 lutego 2018 12:55 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Tym ja też się martwię.  Jestem jak w szklanej kuli. Teraz też rodzina chce mnie wymienić, bo moje obowiązki wykonuje ojciec pdp.

Wiem o co Ci chodzi... W tym wypadku wymiana Ciebie na kogoś innego jest dla Ciebie korzyścią... Przykre, że w ten sposób... Nawet nie będę mówiła - trzymaj się (!) bo lepiej w takim  miejscu raczej wszystko puszczać niż czegokolwiek się trzymać...
12 lutego 2018 12:59 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Tym ja też się martwię.  Jestem jak w szklanej kuli. Teraz też rodzina chce mnie wymienić, bo moje obowiązki wykonuje ojciec pdp.

No tak,bo oczywiście wina opiekunki,kufa nać!Jak już będziesz mogła podaj nazwę agencji,będziemy ją szerokim łukiem omijać.
13 lutego 2018 11:13 / 3 osobom podoba się ten post
Po wczorajszym obżarstwie kolacyjnym , Synuś Pdp zrobił kotlety schabowe z kostką ,do tego bób że słoika z boczkiem wędzonym ....kurcze,dobre to było, kalafiorowa i racuchy z jabłkiem.
13 lutego 2018 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Bo ta sztela jest dla silnego faceta a nie dla Ciebie. Nie martw się. Pracy jest dużo.....znajdziesz bez problemu coś dla siebie. :aniolki:

Ta sztela ,to jest tylko dla silnego i głupiego ...niestety.
13 lutego 2018 11:29 / 2 osobom podoba się ten post
Fileciki z kurczaka, sosik pieczarkowy z dodatkiem cebulki a do tego gnocchi ( nie wiem czy dobrze napisałam)
13 lutego 2018 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
Pulpeciki w sosie pieczarkowym , makaron.