Ankieta - stres w pracy opiekunek i opiekunów

08 listopada 2017 19:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie. Jestem opiekunką z 4 letnim stażem w pracy w Niemczech, a od miesiąca również studentką psychologii w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W ramach przedmiotu PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOLOGICZNE - METODY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM przygotowuję projekt dotyczący stresu związanego z pracą opiekunów osób starszych pracujących za granicą. Pierwszym etapem projektu jest przeprowadzenie ankiet wśród opiekunów odnośnie stresu związanego z naszą pracą. Ankiety są anonimowe, krótkie i wykorzystane będą tylko do celów projektowych związanych z moimi studiami Za każdą wypełnioną ankietę - dziękuję

link do ankiet https://goo.gl/forms/ZJbp7hA64ivbsYjD3

Jeżeli ktoś miałby ochotę i czas podzielić się pomysłem odnośnie warsztatów dla opiekunów własnie w temacie stresu związanego z naszą pracę - jestem otwarta na sugestie

K.Gocałek
08 listopada 2017 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Coś dla mnie! :D Wypełniam.
08 listopada 2017 19:27 / 2 osobom podoba się ten post
Też wypełniłam.
08 listopada 2017 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
Wypełniam
08 listopada 2017 19:42
Wypełniłam
08 listopada 2017 19:42
margot04

Witajcie. Jestem opiekunką z 4 letnim stażem w pracy w Niemczech, a od miesiąca również studentką psychologii w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W ramach przedmiotu PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOLOGICZNE - METODY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM przygotowuję projekt dotyczący stresu związanego z pracą opiekunów osób starszych pracujących za granicą. Pierwszym etapem projektu jest przeprowadzenie ankiet wśród opiekunów odnośnie stresu związanego z naszą pracą. Ankiety są anonimowe, krótkie i wykorzystane będą tylko do celów projektowych związanych z moimi studiami Za każdą wypełnioną ankietę - dziękuję

link do ankiet https://goo.gl/forms/ZJbp7hA64ivbsYjD3

Jeżeli ktoś miałby ochotę i czas podzielić się pomysłem odnośnie warsztatów dla opiekunów własnie w temacie stresu związanego z naszą pracę - jestem otwarta na sugestie

K.Gocałek

W pytaniu o dzieci czy chodzi tylko o niepełnoletnie czy dorosłe też?
08 listopada 2017 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
ania37

Też wypełniłam.

Też wypełniłam .
08 listopada 2017 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
Króciutka , wypełniłam .
08 listopada 2017 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy takie i takie - gdy coś niejasne, można dopisać w miejscu inne

dziękuję <3
08 listopada 2017 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
Melduję,że wypełniłam.
08 listopada 2017 20:05 / 2 osobom podoba się ten post
margot04

MeryKy takie i takie - gdy coś niejasne, można dopisać w miejscu inne

dziękuję <3

Wg mnie to jest wielka róznica czy zostawia się dzieci niepełnoletnie czy już samodzielne. Tym dorosłym to się krzywda nie dzieje.
08 listopada 2017 20:19
MeryKy

Wg mnie to jest wielka róznica czy zostawia się dzieci niepełnoletnie czy już samodzielne. Tym dorosłym to się krzywda nie dzieje.

Ankieta dotyczy nas, opiekunek - metryczka (więc i pyt. o dzieci) ma na celu ogólne przybliżenie sytuacji w jakiej żyjemy
08 listopada 2017 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Już poszło.
08 listopada 2017 20:31
Poszło...Powodzenia...
08 listopada 2017 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
margot04

Ankieta dotyczy nas, opiekunek - metryczka (więc i pyt. o dzieci) ma na celu ogólne przybliżenie sytuacji w jakiej żyjemy

Sądziłam ze bardziej o sters chodzi? Bo opiekunka która małe dzieci zostawia jest bardziej zestresowana i bardziej z pewnością tęskni za domem. Gorzej się wtedy pracuje.