Ankieta - stres w pracy opiekunek i opiekunów

12 listopada 2017 11:36 / 1 osobie podoba się ten post
margot04

Witajcie. Jestem opiekunką z 4 letnim stażem w pracy w Niemczech, a od miesiąca również studentką psychologii w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W ramach przedmiotu PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOLOGICZNE - METODY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM przygotowuję projekt dotyczący stresu związanego z pracą opiekunów osób starszych pracujących za granicą. Pierwszym etapem projektu jest przeprowadzenie ankiet wśród opiekunów odnośnie stresu związanego z naszą pracą. Ankiety są anonimowe, krótkie i wykorzystane będą tylko do celów projektowych związanych z moimi studiami Za każdą wypełnioną ankietę - dziękuję

link do ankiet https://goo.gl/forms/ZJbp7hA64ivbsYjD3

Jeżeli ktoś miałby ochotę i czas podzielić się pomysłem odnośnie warsztatów dla opiekunów własnie w temacie stresu związanego z naszą pracę - jestem otwarta na sugestie

K.Gocałek

Proszę bardzo, wypełniłem.
12 listopada 2017 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Darko, żonę masz. A jak zobaczy???

Co? Uśmiech? :D :D
16 listopada 2017 10:59 / 1 osobie podoba się ten post
margot04

Witajcie. Jestem opiekunką z 4 letnim stażem w pracy w Niemczech, a od miesiąca również studentką psychologii w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W ramach przedmiotu PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOLOGICZNE - METODY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM przygotowuję projekt dotyczący stresu związanego z pracą opiekunów osób starszych pracujących za granicą. Pierwszym etapem projektu jest przeprowadzenie ankiet wśród opiekunów odnośnie stresu związanego z naszą pracą. Ankiety są anonimowe, krótkie i wykorzystane będą tylko do celów projektowych związanych z moimi studiami Za każdą wypełnioną ankietę - dziękuję

link do ankiet https://goo.gl/forms/ZJbp7hA64ivbsYjD3

Jeżeli ktoś miałby ochotę i czas podzielić się pomysłem odnośnie warsztatów dla opiekunów własnie w temacie stresu związanego z naszą pracę - jestem otwarta na sugestie

K.Gocałek

Przyszłościowo myślę, że warto wystopniować każdy podpunt w skali
np od 1 do 6
żeby określić skalę stresu w danej dziedzinie... to wtedy realniej odzwierciedla wielkość stresu i potrzeby kursów w tej tematyce, niż tylko zaznaczenie kwadracika.
 
Ale to tylko moje spostrzeżenie, ogólnie ok
17 listopada 2017 06:52 / 1 osobie podoba się ten post
Anna56 faktycznie, masz rację :) będzie na "zaś"
Dziękuję za Twoje cenne rady :D
 
17 listopada 2017 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
margot04

Witajcie. Jestem opiekunką z 4 letnim stażem w pracy w Niemczech, a od miesiąca również studentką psychologii w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W ramach przedmiotu PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOLOGICZNE - METODY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM przygotowuję projekt dotyczący stresu związanego z pracą opiekunów osób starszych pracujących za granicą. Pierwszym etapem projektu jest przeprowadzenie ankiet wśród opiekunów odnośnie stresu związanego z naszą pracą. Ankiety są anonimowe, krótkie i wykorzystane będą tylko do celów projektowych związanych z moimi studiami Za każdą wypełnioną ankietę - dziękuję

link do ankiet https://goo.gl/forms/ZJbp7hA64ivbsYjD3

Jeżeli ktoś miałby ochotę i czas podzielić się pomysłem odnośnie warsztatów dla opiekunów własnie w temacie stresu związanego z naszą pracę - jestem otwarta na sugestie

K.Gocałek

Wysłałam:)
22 listopada 2017 17:52
Chetnie pomoge to odpowiedzialam na pytania,mnie tam brakowalo jak czesto czuje sie zestresowana albo czy biore jakies medykamenty,herbatki ziolowe.
22 listopada 2017 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Chetnie pomoge to odpowiedzialam na pytania,mnie tam brakowalo jak czesto czuje sie zestresowana albo czy biore jakies medykamenty,herbatki ziolowe.

Witaj! Pytanie o częstopliwości odczuwania stresu było, a co do medykamentów - można było wpisać w "inne". Po ankiecie widzę, że część osoób zdecydowała się na własne wstawki.
 
Dziękuję wszystkim :)