Ankieta - stres w pracy opiekunek i opiekunów

08 listopada 2017 23:35 / 1 osobie podoba się ten post
Wypełniłam.
09 listopada 2017 00:06
Dziwię się sobie, ale także wypełniłem. Chociaż jeśli naprawdę masz wieloletnie doświadczenie w opiece, no to powinnaś znać odpowiedzi na zadane pytania.
No ale podoba mi się sposób, w jaki wyciągasz ode mnie informacje.. 
Powodzenia.
09 listopada 2017 05:05 / 7 osobom podoba się ten post
@MeryKy - oczywiście masz rację ale myślę, że pytanie jest dobrze sformułowane. Równie dobrze, moża by powiedzieć, że o dorosłe dziecko, siedzące na garnuszku mamusi ciężko pracującej w Niemczech i przepijające wszystko co znajdzie w domu rodzicielki, jest dużo większym źródłem stresu, niż małe dziecko zostające pod opieką męża i zazwyczaj babć. I w pierwszym i drugim przypadku kobieta przeżywa stres, ale u matki małego dziecka jest on spowodowany tęsknotą, poczuciem bycia złą matką, zazdrością, że inni spędzają z jej dzieckiem więcej czasu i złością na sytuację która zmusiała ją do wyjazdu, natomiast u drugiej z lękiem o przyszłość, o to co zastanie w domu, poczuciem bycia w kleszczach tej sytuacji i często też faktem bycia samą wobec takiego problemu. Dlatego pytanie jest właśnie tak postawione

@Knorr - dziękuję za wypełnienie. I oczywiście znam sytuację, sama ankietę tworzyłam, więc niejako sama ją wypełniłam jako pierwsza przez to. Chodzi o uzyskanie jak najszerszego spojrzenia na ten problem
09 listopada 2017 07:26 / 1 osobie podoba się ten post
Wypełniłam.
09 listopada 2017 07:39 / 1 osobie podoba się ten post
Wypełniłam
09 listopada 2017 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
Wypełniłam.
09 listopada 2017 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
margot04

@MeryKy - oczywiście masz rację ale myślę, że pytanie jest dobrze sformułowane. Równie dobrze, moża by powiedzieć, że o dorosłe dziecko, siedzące na garnuszku mamusi ciężko pracującej w Niemczech i przepijające wszystko co znajdzie w domu rodzicielki, jest dużo większym źródłem stresu, niż małe dziecko zostające pod opieką męża i zazwyczaj babć. I w pierwszym i drugim przypadku kobieta przeżywa stres, ale u matki małego dziecka jest on spowodowany tęsknotą, poczuciem bycia złą matką, zazdrością, że inni spędzają z jej dzieckiem więcej czasu i złością na sytuację która zmusiała ją do wyjazdu, natomiast u drugiej z lękiem o przyszłość, o to co zastanie w domu, poczuciem bycia w kleszczach tej sytuacji i często też faktem bycia samą wobec takiego problemu. Dlatego pytanie jest właśnie tak postawione

@Knorr - dziękuję za wypełnienie. I oczywiście znam sytuację, sama ankietę tworzyłam, więc niejako sama ją wypełniłam jako pierwsza przez to. Chodzi o uzyskanie jak najszerszego spojrzenia na ten problem

Szeroko rozwinięta myśl ale słuszna :D
09 listopada 2017 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
Wypełniłam
10 listopada 2017 04:48 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Szeroko rozwinięta myśl ale słuszna :D

miło ;)
10 listopada 2017 06:27 / 2 osobom podoba się ten post
Wypełniłam.
10 listopada 2017 07:36 / 5 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Wypełniłam.

I jo tyż
10 listopada 2017 07:43 / 3 osobom podoba się ten post
Geronimo

I jo tyż:-)

Howgh!
10 listopada 2017 08:01 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tez
10 listopada 2017 09:33 / 2 osobom podoba się ten post
I ja- niech ma dziewczyna :)
10 listopada 2017 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
wypełniłam,

ale jest w pytaniach mały błąd
"ugraniczenie i utrata ważnych relacji w naszym życiu"
zamiast ograniczenie

Może będziesz załączać tekst ankiety do swojej pracy - więc zwróć na to uwagę.

Wg mnie trochę za krótki ten test, ale może wystarczający...