Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

19 lutego 2018 13:24 / 13 osobom podoba się ten post
kasia63

Twoim zdaniem.Zrób zdjęcie i nam pozwól ocenić.:)Z doświadczenia wiem,że zazwyczaj papu ,które w garnku wygląda tak sobie jest najsmaczniejsze:)A co do gulaszu?

namówiłas mnie,jestem razem z patelnią żeby nie było ,że cudze pokazuję,dodałem marchewkę ,bo dziadek lubi słodko
19 lutego 2018 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś była carbonara i sałata kolorowa z syltem. Do tego po lampce wina.
19 lutego 2018 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

namówiłas mnie,jestem razem z patelnią żeby nie było ,że cudze pokazuję:-),dodałem marchewkę ,bo dziadek lubi słodko

Strasznie duża ta patelnia....taka wojskowa....czy takie ujęcie ?
19 lutego 2018 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

namówiłas mnie,jestem razem z patelnią żeby nie było ,że cudze pokazuję:-),dodałem marchewkę ,bo dziadek lubi słodko

19 lutego 2018 14:16 / 3 osobom podoba się ten post
Kartoflanka nawet zjedzona przez Kukiełkę.
19 lutego 2018 14:17 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Strasznie duża ta patelnia....taka wojskowa....czy takie ujęcie ?

dosyć spora,obiad na 2 dni
19 lutego 2018 14:18 / 3 osobom podoba się ten post
Makaron, sos pomidorowy, sałata lodowa z rzeżuchą i sosem o smaku kwaśnym, kartoffelsalat i mięsko dla mnie.
19 lutego 2018 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

namówiłas mnie,jestem razem z patelnią żeby nie było ,że cudze pokazuję:-),dodałem marchewkę ,bo dziadek lubi słodko

Sporo, co to za potrawa? Wczoraj gotowałam na dwa dni, prosty krupnik. Na drugie budyń z sokiem malinowym.
19 lutego 2018 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
alesia

Sporo, co to za potrawa? Wczoraj gotowałam na dwa dni, prosty krupnik. Na drugie budyń z sokiem malinowym.

gulasz z szynki wieprzowej
19 lutego 2018 14:28 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

gulasz z szynki wieprzowej:gotowanie:

Mięsne frykasy robię od święta, u nas głównie zupy, i mielone.
19 lutego 2018 14:33 / 2 osobom podoba się ten post
alesia

Mięsne frykasy robię od święta, u nas głównie zupy, i mielone.

u mnie ,dziadek uznaje tylko mięso,ziemniaki,makaron ,żadnych warzyw i sałatek oprócz kartoflanej
19 lutego 2018 14:47 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

u mnie ,dziadek uznaje tylko mięso,ziemniaki,makaron ,żadnych warzyw i sałatek oprócz kartoflanej

Sałatke kartoflana, gotowane warzywa również robię, i wszystko na miekko. Przy okazji dobrze zjesz.:)
19 lutego 2018 15:24 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Sałatke kartoflana, gotowane warzywa również robię, i wszystko na miekko. Przy okazji dobrze zjesz.:)

zjem normalnie ,też jestem mięsożerny
19 lutego 2018 15:26 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

namówiłas mnie,jestem razem z patelnią żeby nie było ,że cudze pokazuję:-),dodałem marchewkę ,bo dziadek lubi słodko

Też dodaję do gulaszu różności:)Wygląda smakowicie-ja do tego makaron albo kaszę w pierszej kolejnościi jakąś suróweczkę.
U mnie dziś były placki ziemniaczane.
19 lutego 2018 15:33 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Też dodaję do gulaszu różności:)Wygląda smakowicie-ja do tego makaron albo kaszę w pierszej kolejnościi jakąś suróweczkę.
U mnie dziś były placki ziemniaczane.

dobry pomysł,skończy się gulasz ,zrobię placki