Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

19 lutego 2018 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj do krupniku dodałam kminek, mało mam przypraw, dobrze smakowało, na jutro zostało.
19 lutego 2018 21:02 / 4 osobom podoba się ten post
Kama84

 Noooo panie kolego ! Bardzo dobrze to wygląda i pikantnie. :super:   :wystawia jezyk2:   Knorrkowi może gul stanąć :oczko:
( Karolek bez obrazy;) ty wiesz przecież  .......  :zakochany:   :-)

Nie prowokuj ,bo Knorrek jutro upichci krewetki w białym winie ,albo inne żabie udka i pozamiatane:(
19 lutego 2018 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
maras1

opiekunowie-ok,ale słowo opiekunka brzmi zdrobniale,jak jest z facetem?opiekunek?opiekunik?opiekuniś?:-)

Myślę że ,,opiekunek "brzmi milusio 
19 lutego 2018 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja dziś ziemniaczki gotowane, marchewka z groszkiem w masełku i smażona "leberka" szynkowa :-)
:gotowanie:

Nigdy tej leberki na oczy nie widziałam ,dobre to jest? To może zamówię?
19 lutego 2018 21:29 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Nigdy tej leberki na oczy nie widziałam ,dobre to jest? To może zamówię?

Mi smakuje dobre mysle ze nie tylko mi U mnie placki ziemniaczane i mus jabłkowy
19 lutego 2018 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Nigdy tej leberki na oczy nie widziałam ,dobre to jest? To może zamówię?

To jest taka wielka " mortadela" do upieczenia w piekarniku .Gotowa w " aluminiowej" foremce. ...to była moja odpowiedź,co jadłaś na pierwszym obiedzie ,po przybyciu na pierwszą sztelę,jak mnie sisters zapytała.
19 lutego 2018 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Mi smakuje dobre mysle ze nie tylko mi:-) U mnie placki ziemniaczane i mus jabłkowy:gotowanie:

To jest taka mortadela, ale z kawałkami szynki.
Podsmażana zjadliwa
20 lutego 2018 05:44 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja dzisiaj do krupniku dodałam kminek, mało mam przypraw, dobrze smakowało, na jutro zostało.

Ja dzisiaj też kaszę jęczmienną gotuję zamiast ziemniaków do drugiego dania. Zrobię udka w sosie kwasno słodkim i rzepę ze śmietaną. Mam jeszcze z jesieni  gruszki w zalewie, takiej z octem to będzie deser .
20 lutego 2018 06:51 / 4 osobom podoba się ten post
A ja sobie dziś frytki zafunduję i cordon blue:)Na surówkę coś wymyślę:)
20 lutego 2018 08:31 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajszy krupnik plus budyń najbardziej czekoladowy z gorącymi malinami, poszaleje wczoraj na zakupach, mrożone kupiłam
20 lutego 2018 08:43 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja dzisiaj też kaszę jęczmienną gotuję zamiast ziemniaków do drugiego dania. Zrobię udka w sosie kwasno słodkim i rzepę ze śmietaną. Mam jeszcze z jesieni  gruszki w zalewie, takiej z octem to będzie deser .

Kaszy nie mam juz, na śmietanę i dodatkowe mięcho nie stać mnie juz, rzepa nie jest w promocji, za droga, gruszki będa w ogrodzie jesienią, ale mnie już tutaj nie będzie
20 lutego 2018 08:49 / 2 osobom podoba się ten post
Ocet mam
20 lutego 2018 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

To jest taka mortadela, ale z kawałkami szynki.
Podsmażana zjadliwa :-)

Malgi tak ja wiem o tym mi ona smakuje
20 lutego 2018 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
Rybka ktora lubi pływac,a ja do rzeki nie pujde pływac, deko za zimno!Ale usmaze ja ta rybke,ziemniaczki z wody,szpinak i sos koperkowy pdp lubi
20 lutego 2018 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa szparagowa krem na bazie z torebki. Ale muszę własną inicjatywę włączyć co by dodać do tego , żeby gęścior był, ziemniaczki i grzanki chyba . Sycąca ma być. Dzisiaj nie ma czasu na bawiuńcie.