Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

26 marca 2018 13:37 / 2 osobom podoba się ten post
Znowu w podrozy
26 marca 2018 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj robilam na dwa dni piersi z kurczaka ale nadziewane pieczarkami. Do tego sos zabielany,pure i marchewke z groszkiem. Na adwa dni bedziemy miec az nadto
26 marca 2018 22:17
Dusia1978

Czyszczenie lodowki. Rozrobilam troche ciasta i pizza juz sie piecze w piekarniku. :mniam:
Do tego pewnie dziadek wyjmie jakies winko lub piwko? Symbolicznie.  :wino:
 
SMACZNEGO!!!

A dziekuje, bylo dobre A jak by babka u mnie zobaczyla piwo w dzien to bym ale poleciala do Polandii,ino by sie kurzylo
26 marca 2018 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

A dziekuje, bylo dobre :mniam: A jak by babka u mnie zobaczyla piwo w dzien to bym ale poleciala do Polandii,ino by sie kurzylo :smiech2:

A u mnie dziadek jest koneserem wszelkiego rodzaju piwa i win. Wyciaga nawet takie "perelki" z przed 20-u lat. Im wino starsze tym lepsze. Ja nie przepadam Ewuniu za alkoholem ale on sie obraza i musss szwilzyc usta.
26 marca 2018 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

A dziekuje, bylo dobre :mniam: A jak by babka u mnie zobaczyla piwo w dzien to bym ale poleciala do Polandii,ino by sie kurzylo :smiech2:

Ewuniu czy Ty pochodzisz ze Slaska bo takim jezykiem "zaciagasz". 
26 marca 2018 22:22
Dusia1978

A u mnie dziadek jest koneserem wszelkiego rodzaju piwa i win. Wyciaga nawet takie "perelki" z przed 20-u lat. Im wino starsze tym lepsze. Ja nie przepadam Ewuniu za alkoholem ale on sie obraza i musss szwilzyc usta.:szampan3:

Ja tylko zartuje,wiem,ze w niektorych domach sie pije do obiadu
26 marca 2018 22:25 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ja tylko zartuje,wiem,ze w niektorych domach sie pije do obiadu :aniolki:

Nie,jestem z Bialegostoku ale mam przodkow z kresow wschodnich i rodzine na Slasku. Poza tym mnie sie nie chce pisac az tak poprawnie,palce mnie odmawiaja posluszenstwa i mnie tak krocej. Ale trza napisac,ze tera tutaj taki regulamin,ze i ja bede musiala sie przestawic ale teraz jest pozno nie bede sie ogladala jak pisze
26 marca 2018 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Nie,jestem z Bialegostoku ale mam przodkow z kresow wschodnich i rodzine na Slasku. Poza tym mnie sie nie chce pisac az tak poprawnie,palce mnie odmawiaja posluszenstwa i mnie tak krocej. Ale trza napisac,ze tera tutaj taki regulamin,ze i ja bede musiala sie przestawic ale teraz jest pozno nie bede sie ogladala jak pisze :wystawia jezyk2:

No i ok. Ja tez jestem ze Wschodu PL. To juz prawie Ukraina. Pozdrawiam . Pora isc spac. Jutro "pogadamy". Dobrej nocy. 
26 marca 2018 22:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No i ok. Ja tez jestem ze Wschodu PL. To juz prawie Ukraina. Pozdrawiam . Pora isc spac. Jutro "pogadamy". Dobrej nocy. :aniolki:

Dobranoc,fajnie,ze jestes. Ja sie zaparlam i jeszcze popisze co by forum dzialalo i nikt nam drzwi nie zamkna Zapewniaja,ze nie zamkna ale wole trwac bo lubie tu byc
27 marca 2018 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
Ale mi zrobiłyście smaka na barszczyk. Mój dziadek też mówi, że lubi także czas rozpocząć produkcję :)
28 marca 2018 11:18 / 2 osobom podoba się ten post
Makaron z mięsem i z sosem pomidorowym.
28 marca 2018 12:32
Leczo miesno-paprykowe plus ziemniaczki z koperkiem. 
28 marca 2018 12:42 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz i warzywa z zamrażarki, i całe szczęście, bo przed obiadem poszłyśmy sąsiadowi złożyć życzenia urodzinowe i nie miałabym kiedy zrobić. Myślałam, że chwilę posiedzimy, a to ponad godzina. Oni z Kazachstanu, tutaj już 26 i pościągali rodziną, bo były też jej siostry w gościach. Też długo tu siedzą.
28 marca 2018 14:13 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa krem z brokułów, kalafiora, i marchewki. Ziemniaki, i klopsy z mielonego.
28 marca 2018 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
My już mamy z babcia ustalone menu na nastepne dni: jutro zapiekanka wg mojego pomysłu z chleba tostowego, sera, papryki, szynki, salami. PT- ryby, SB-udko kurczaczka, Nd- ma byc jakies cos panierowane, co nie jadłam, a co jest bardzo smaczne, ale ja zrobie sobie mój zurek przywieziony z Pl, jajeczko i białą kiełbaske-światecznie. PN- roladę drobiowa ze szpinakiem zrobie