Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

28 marca 2018 21:59
Anettep

My już mamy z babcia ustalone menu na nastepne dni: jutro zapiekanka wg mojego pomysłu z chleba tostowego, sera, papryki, szynki, salami. PT- ryby, SB-udko kurczaczka, Nd- ma byc jakies cos panierowane, co nie jadłam, a co jest bardzo smaczne, ale ja zrobie sobie mój zurek przywieziony z Pl, jajeczko i białą kiełbaske-światecznie. PN- roladę drobiowa ze szpinakiem zrobie

Sobota - muss kartoffelsalat mit bratwurst .
29 marca 2018 11:36 / 2 osobom podoba się ten post
Papryka z ryżem, mięsem, pietruszką. Na deser owoce, jabłka, kiwi, pomarańcze z bitą śmietaną.
29 marca 2018 12:17 / 1 osobie podoba się ten post
Kotlety mielone, ziemniaki i mizeria. Na deser lody. Szybko bo zabieram sie za bigos. Jutro pieke ciasto,  w sobote robie salatki. 
29 marca 2018 12:36 / 3 osobom podoba się ten post
Naleśniki ze szpinakiem.
29 marca 2018 13:39
Chili sin Carne :) takie chili tylko bez mięsa :)
30 marca 2018 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
Ryba w sosie śmietanowy , ziemniaki z koperkiem , ogórki kiszone z papryką . 
30 marca 2018 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Kotlety mielone, ziemniaki i mizeria. Na deser lody. Szybko bo zabieram sie za bigos. Jutro pieke ciasto,  w sobote robie salatki. :lubie_gotowac:

Za dobrze z tobą mają .))
30 marca 2018 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj bez obiadu jesteśmy, jutro też . Coś tam na ząb jest w tych dwóch dniach, ale nic konkretnego. Za to w niedzielę siadamy do stołu i sniadanie trwa długo . Jemy z apetytem pieczone i wędzone .Ja wogóle jestem na mieso obrazona . Nie smakuje, to nie jem . Mam żur , rybki, sałatki,jajka, ciasta - wystarczy 
30 marca 2018 19:04 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj były szparagi
02 kwietnia 2018 13:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dwa dni byłam w gościach , dzisiaj na mnie kolej . Zrobiłam pieczeń wołową , ziemniaki , surówka z kiszonej kapusty , jabłka , marchewki . Na podwieczorek barszcz zabielany z kiełbasą i jajami . Wszystko udekorowane drobno posiekaną natką pietruszki .
02 kwietnia 2018 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie piers z indyka pieczona, ziemniaczki i salatka z salaty lodowej. 
02 kwietnia 2018 14:42 / 1 osobie podoba się ten post
Gitzibraten , raratuille-catering i własnoręcznie upieczone z rozmarynem ziemniaki.
02 kwietnia 2018 15:46 / 3 osobom podoba się ten post
Babeczka

Dwa dni byłam w gościach , dzisiaj na mnie kolej . Zrobiłam pieczeń wołową , ziemniaki , surówka z kiszonej kapusty , jabłka , marchewki . Na podwieczorek barszcz zabielany z kiełbasą i jajami . Wszystko udekorowane drobno posiekaną natką pietruszki .

Ja dzisiaj z racji dzieci ;-) rośól miałam z domowym makaronem. Z rosołu to ja lubie makaron i warzywa a tej wody to nie lubię . Zrazy zawijane - to moja specjalność. Napisze później z czym mi sie kojarzą zrazy .  
02 kwietnia 2018 16:38 / 2 osobom podoba się ten post
Jedliśmy po kotlecie schabowym, po 2 ziemniaki i ogórki kiszone.
02 kwietnia 2018 16:43
Malina

U mnie dzisiaj były szparagi:-)

Dobry pomysł na obiad, muszę kupić. Zbliża się sezon a Niemcy lubią szparagi.