Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

10 maja 2018 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie świąteczny rosół z marchewką i dużo pietruszki że szklarni koleżanki w sąsiedztwie, pdp catering, nie zmuszam jej do mojego rosolu
10 maja 2018 11:14 / 2 osobom podoba się ten post
A ja śpagetii robię dziś, a że mogę sobie w spokoju gotować to będzie sos boloński, ale nie gotowany naprędce-klasyczny, pyrkający 2 godziny na wolnym ogniu. Und sałata.
11 maja 2018 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
Drobiowa zupa pomidorowa z makaronem.
Po powrocie ze sklepu zrobię racuchy.
11 maja 2018 12:14 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajszy rosół, pdp catering , odstąpiliśmy jej trochę marchewki i pietruszki z mojego rosolku ind sałata na jutro rośnie już w grodku
11 maja 2018 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
Gulasz z warzywami i makaronem. Pdp zjadl i to mnie cieszy. 
11 maja 2018 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa szczawiowa zabielana śmietanką, z jajkiem  na twardo. Ziemniaczki młode z sosikiem koperkowym na smazonym boczku . Deser dzisiaj nawet był, a jak - mam swoje powody . Truskawki z bitą śmietaną.
12 maja 2018 12:31
dorotee

Wczorajszy rosół, pdp catering , odstąpiliśmy jej trochę marchewki i pietruszki z mojego rosolku:-) ind sałata na jutro rośnie już w grodku:gotowanie:

Moge spytac ile PDP placi za catering dziennie ? :)  I czy jest zadowolona z obiadkow ? 
12 maja 2018 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Bardzo dobra potrawa. To jest placek po węgiersku albo placek po zbójnicku.
Jest duży jak naleśnik, do środka daję mięso z sosem i warzywami, składam na pół a po wierzchu polewam śmietaną.

No ja robie podobnie ale robie male placki,polewam sosem z miesem i klade jeden placek na drugim. Niebo w gebie
12 maja 2018 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mialysmy ochote z pdp na cos innego tom zrobila barszcz bialy z jajkami i kielbasa
13 maja 2018 09:09 / 2 osobom podoba się ten post
Dziadzio zupa jarzynowa. My z babcią kotlety z piersi, ziemniaczki i sałatka. Na deser babeczki. 
13 maja 2018 09:41 / 2 osobom podoba się ten post
Tradycyjne polskie schaboszczaki + młode ziemniaczki + surówka z białej, młodej kapustki :) Pychotka :)
13 maja 2018 12:40 / 3 osobom podoba się ten post
A co może być w domu w niedzielę na obiad . ROSÓL, nie będę niszczyła wieloletniej tradycji 
14 maja 2018 13:16 / 1 osobie podoba się ten post
Ziemniaki z koperkiem, plastry ogórka i udko z kurczaka.
Dziadzio zjadł 3 udka, ja jedno. Do wieczora pewnie nic nie zostanie.
Dziadzio lubi podjadać po spacerze.
14 maja 2018 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa z cukinia i "miesem" sojowym. Plus chleb z suszona figa. I salatka z tunczykiem
15 maja 2018 05:56 / 2 osobom podoba się ten post
U nas dzisiaj obiad plebejski, gdzie dla mnie figa, w zyciu sobie na to nie pozwolę . Krupniczek na skrzydełkach kurczaczkowych, młoda marcheweczka, lubczyk z ogródka i koperek też. Mam jeszcze ubiegłoroczne ziemniaki, to parę placów zrobię . Do placków twarożek ze śmietanką.