Pierwsza opiekunka w domu podopiecznego

23 lutego 2018 18:37 / 7 osobom podoba się ten post
Dziś dostałam już skierowanie do pracy w DE. Z opisu wynika, że podopieczny to spokojny i ułożony człowiek. Mam nadzieję,że przypadniemy sobie do gustu i jakoś ta relacja między nami będzie ok? Jadę za tydzień. 
23 lutego 2018 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dziś dostałam już skierowanie do pracy w DE. Z opisu wynika, że podopieczny to spokojny i ułożony człowiek. Mam nadzieję,że przypadniemy sobie do gustu i jakoś ta relacja między nami będzie ok? Jadę za tydzień. :bezradny:

Powodzenia życzę , oby wszystko było dobrze.
23 lutego 2018 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś dostałam już skierowanie do pracy w DE. Z opisu wynika, że podopieczny to spokojny i ułożony człowiek. Mam nadzieję,że przypadniemy sobie do gustu i jakoś ta relacja między nami będzie ok? Jadę za tydzień. :bezradny:

A choruje na coś ? Czy zdrowy jak ten olej rydzykowy.....? 
23 lutego 2018 18:48 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

A choruje na coś ? Czy zdrowy jak ten olej rydzykowy.....? :-)

Ma problemy z sercem, wszczepiony rozrusznik po lekkim zawale. Wypoczynkowy tryb życia. 
23 lutego 2018 18:55 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś dostałam już skierowanie do pracy w DE. Z opisu wynika, że podopieczny to spokojny i ułożony człowiek. Mam nadzieję,że przypadniemy sobie do gustu i jakoś ta relacja między nami będzie ok? Jadę za tydzień. :bezradny:

Mój też miał być spokojny , nie lubiący pospiechu dzisiaj polozyl mi się na dlon i ani mrumru, na szczęście papa przyszedł i wyratował. Znowu był szybszy pdp.
23 lutego 2018 18:57 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

A choruje na coś ? Czy zdrowy jak ten olej rydzykowy.....? :-)

23 lutego 2018 19:07 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój też miał być spokojny , nie lubiący pospiechu:-) dzisiaj polozyl mi się na dlon i ani mrumru, na szczęście papa przyszedł i wyratował. Znowu był szybszy pdp.

Ty wciąż tam???????
23 lutego 2018 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Ma problemy z sercem, wszczepiony rozrusznik po lekkim zawale. Wypoczynkowy tryb życia. :serce:

To lekki pacjent Ci się trafił na pierwszy rzut......powodzenia 
23 lutego 2018 19:08 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ty wciąż tam???????

23 lutego 2018 19:13 / 7 osobom podoba się ten post
dorotee

Mój też miał być spokojny , nie lubiący pospiechu:-) dzisiaj polozyl mi się na dlon i ani mrumru, na szczęście papa przyszedł i wyratował. Znowu był szybszy pdp.

Ja nic nie rozumiem??
Podopieczny położył Ci się na dłoń i ani mrum, mrum? A przyszedł Papa??
i wyratował? nic nie ''kumam''??
23 lutego 2018 19:19 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja nic nie rozumiem?? :-(
Podopieczny położył Ci się na dłoń i ani mrum, mrum? A przyszedł Papa??
i wyratował? nic nie ''kumam''??

Ja zawsze dwa razy.....albo trzy......czytam co pisze Dorotka.....A i tak ciężko mi skapować 
23 lutego 2018 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ty wciąż tam???????

Tylko nie bij toaleta mi spadła, papa robi, reszta to jakby nic, dwa razy posiłek przygotować. Po niedzieli spadam. Z lekkim zalem bo tu Mk ogłoszenia być dobrze. Tylko od początku zgadzano się na wszystko. Ale to już nie mój problem.
23 lutego 2018 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Ja zawsze dwa razy.....albo trzy......czytam co pisze Dorotka.....A i tak ciężko mi skapować :-)

23 lutego 2018 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Tylko nie bij:aniolki: toaleta mi spadła, papa robi, reszta to jakby nic, dwa razy posiłek przygotować. Po niedzieli spadam. Z lekkim zalem:modlitwa: bo tu Mk ogłoszenia być dobrze. Tylko od początku zgadzano się na wszystko. Ale to już nie mój problem.

Dorotka, Dorotka ,,,? A co napisałaś?
23 lutego 2018 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja nic nie rozumiem?? :-(
Podopieczny położył Ci się na dłoń i ani mrum, mrum? A przyszedł Papa??
i wyratował? nic nie ''kumam''??

To jak zły sen, paskudne zlecenie mi się przytrafilo, ale znikam.