Pierwsza opiekunka w domu podopiecznego

23 lutego 2018 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Dorotka, Dorotka ,,,? A co napisałaś? :-)

Pisać z tabletu, to porażka! Tutaj moglo być dobrze, ale niestety i koordynator i agencje koleją opiekunkę wysyłali w potężne maliny. 
 
23 lutego 2018 19:39
dorotee

Pisać z tabletu, to porażka! Tutaj moglo być dobrze, ale niestety i koordynator i agencje koleją opiekunkę wysyłali w potężne maliny. 
 

OK, ok rozumiem
23 lutego 2018 19:56
dorotee

Tylko nie bij:aniolki: toaleta mi spadła, papa robi, reszta to jakby nic, dwa razy posiłek przygotować. Po niedzieli spadam. Z lekkim zalem:modlitwa: bo tu Mk ogłoszenia być dobrze. Tylko od początku zgadzano się na wszystko. Ale to już nie mój problem.

Po niedzieli będę bić, jak zostaniesz:)
23 lutego 2018 19:58 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Pisać z tabletu, to porażka! Tutaj moglo być dobrze, ale niestety i koordynator i agencje koleją opiekunkę wysyłali w potężne maliny. 
 

Wyłącz sobie podpowiadacz. Nie powiem Ci jak, bo mój tablet jest w chwilowym letargu i nie pamietam, ale gdzieś w ustawieniach ogólnych (jak rozwiniesz pasek od prawej góry) albo w ustawieniach klawiatury to będzie. Osobiście wolę podpowiedacz, bo wybieram sugerowane słowo i pisze się szybciej. Kwestia przyzwyczajenia.
23 lutego 2018 20:00
kasia63

Po niedzieli będę bić, jak zostaniesz:)

Nie zostane,  za dużo mnie to nerwon kosztowalo. 
23 lutego 2018 20:01
Ellax2

Wyłącz sobie podpowiadacz. Nie powiem Ci jak, bo mój tablet jest w chwilowym letargu i nie pamietam, ale gdzieś w ustawieniach ogólnych (jak rozwiniesz pasek od prawej góry) albo w ustawieniach klawiatury to będzie. Osobiście wolę podpowiedacz, bo wybieram sugerowane słowo i pisze się szybciej. Kwestia przyzwyczajenia.

Jojo szybko się pisze tylko potem tlumacza potrzebuję 
23 lutego 2018 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Nie zostane,  za dużo mnie to nerwon kosztowalo. 

Zobaczymy:)Alina tak całe lata gadała ,he he he 
23 lutego 2018 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Zobaczymy:)Alina tak całe lata gadała ,he he he 

Zresztą rodzina wypowiedziała umowę mojej agencji papa ostatnio mnie pochwalil i zadeklarował dalszą pomoc,   przyznam ,że trochę mi go żal, ale opiekunka tutaj to pół człowiek a. Bnic tu po mnie. Co się da to zawalczę, ale z betonem bić się nie będę.
29 marca 2018 16:36
Werska

Poczytałam:-)
Jeszcze laptop działa, a tam nie wiem kiedy będzie.

Na arbeitlandia.eu jest dużo przydatnej wiedzy, polecam.