Na wyjeździe 41

15 lipca 2019 08:37 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak zaglądam do Wlochów to też tak u mnie wygląda po prostu uwielbiam ich kuchnie :glodny:

Nie widzę Włochów w okolicy ale u Greków też można zgrzeszyc
15 lipca 2019 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Nie widzę Włochów w okolicy ale u Greków też można zgrzeszyc:niebo pieklo:

Zwłaszcza z  
15 lipca 2019 13:03 / 2 osobom podoba się ten post
Całkiem całkiem , mój Grek trochę pełniejszy jest
16 lipca 2019 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zwłaszcza z  

Ooo Zorbauwielbiam tego pana a tak na marginesie bardzo podobny do mojego ojca.
16 lipca 2019 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
Dopiero leżę w łóżku , jutro babcia jedzie do przedszkola więc mam trochę czasu na rozeznanie . O 19:40 przyszła córka druga już i poszłyśmy na długi spacer babcia na niedawno co poszła spać a już marudziła przy myciu zębów haha . Dobrej nocy
16 lipca 2019 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Dopiero leżę w łóżku , jutro babcia jedzie do przedszkola więc mam trochę czasu na rozeznanie . O 19:40 przyszła córka druga już i poszłyśmy na długi spacer babcia na :na wozku3: niedawno co poszła spać a już marudziła przy myciu zębów haha . Dobrej nocy :ide spac:

Spokojnego czasu na zleceniu. Teraz już dobranoc. Wysypiaj się. 
17 lipca 2019 13:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Spokojnego czasu na zleceniu. Teraz już dobranoc. Wysypiaj się. :buziaki2:

28 lipca 2019 09:02 / 2 osobom podoba się ten post
Pisałam w powitajkach że do pdp.dzis w nocy wstałam skarżyła się na ból żołądka, czasem tak ma, ale teraz to już zaniemogła konkretnie .Wymiotuje ,słaba bardzo ,jest cukrzykiem ( teraz mierzyła cukier- w normie )Podaję jej wodę ,sucharki może ??? Gorzka herbata mnie pomaga. Zasnęła ...nie wiem na jak dlugo.W razie czego telefon do syna ... Jadłyśmy to samo mnie nic .Jakieś podpowiedzi?
28 lipca 2019 09:11 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pisałam w powitajkach że do pdp.dzis w nocy wstałam skarżyła się na ból żołądka, czasem tak ma, ale teraz to już zaniemogła konkretnie .Wymiotuje ,słaba bardzo ,jest cukrzykiem ( teraz mierzyła cukier- w normie )Podaję jej wodę ,sucharki może ??? Gorzka herbata mnie pomaga. Zasnęła ...nie wiem na jak dlugo.W razie czego telefon do syna ... Jadłyśmy to samo mnie nic .Jakieś podpowiedzi?:-(

Odczekaj , sen regeneruje , te upaly oslabily seniorkw. 
28 lipca 2019 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Pisałam w powitajkach że do pdp.dzis w nocy wstałam skarżyła się na ból żołądka, czasem tak ma, ale teraz to już zaniemogła konkretnie .Wymiotuje ,słaba bardzo ,jest cukrzykiem ( teraz mierzyła cukier- w normie )Podaję jej wodę ,sucharki może ??? Gorzka herbata mnie pomaga. Zasnęła ...nie wiem na jak dlugo.W razie czego telefon do syna ... Jadłyśmy to samo mnie nic .Jakieś podpowiedzi?:-(

Daj jej odespać . Tylko picie podawaj .
15 sierpnia 2019 10:47 / 3 osobom podoba się ten post
Plan wstępnie wykonałam, pogoda raczej na drzemanie dobra, a mnie nosi i chyba okna w kuchni przetrę. Obiad szybki  i sam się upiecze a nawet wyłączy Muszę się jakoś rozładować i oprócz energii parę kalorii spalić.
15 sierpnia 2019 11:44 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Plan wstępnie wykonałam, pogoda raczej na drzemanie dobra, a mnie nosi i chyba okna w kuchni przetrę. Obiad szybki  i sam się upiecze a nawet wyłączy:-) Muszę się jakoś rozładować i oprócz energii parę kalorii spalić.

U mnie w drugą mańkę. Ładuję się do walizki. Rozładuję się w domu 
15 sierpnia 2019 12:50 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

U mnie w drugą mańkę. Ładuję się do walizki. Rozładuję się w domu :randka3::pije3::oklaski:

Powodzenia z załadunkiem i oby cię pomysłowość w upychania nie zawiodła   Poszłam po rozum do głowy i przetarlam siebie, dosłownie peelingiem cukrowym aż miło, teraz kończę manicure i będę jak nowa. Włosy co prawda wołają o pomstę do nieba, ale na te parę dni tryb upinania i maskowanie wdrożę i jakoś dotrwam. 
15 sierpnia 2019 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Powodzenia z załadunkiem i oby cię pomysłowość w upychania nie zawiodła :oczko:  Poszłam po rozum do głowy i przetarlam siebie, dosłownie peelingiem cukrowym aż miło, teraz kończę manicure i będę jak nowa. Włosy co prawda wołają o pomstę do nieba, ale na te parę dni tryb upinania i maskowanie wdrożę i jakoś dotrwam. 

Ogarnełam. Wszystko ułożone równiutko jak 10 metrów drewna na przyczepie  Teraz i ja mogę manicure zrobić- na koniec pomaluje top-coatem, coby do niedzieli wytrzymało.
15 sierpnia 2019 16:11 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ogarnełam. Wszystko ułożone równiutko jak 10 metrów drewna na przyczepie :-) Teraz i ja mogę manicure zrobić- na koniec pomaluje top-coatem, coby do niedzieli wytrzymało.

Pacz to nam znikasz..... a będziesz zaglądać?