Jak radzicie sobie z tęsknotą tu w Niemczech ?

07 marca 2014 17:51 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Zdesperowana nie jestem,zresztą mam "łapać na babcię"? hi,hi.
Dziś zaczepiła faceta pracującego w kanale ściekowym,widac mu było tylko głowę znad ulicy i tak ją to zachwyciło,że odejśc nie chciała he,he
Może się z nią wypuszczę w jakieś bogatsze dzielnice....bo gadane to ona ma :)

Można i na babcię byle skutecznie tylko nie tych z kanałów :)
07 marca 2014 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
jowitaliber

Można i na babcię byle skutecznie tylko nie tych z kanałów :)

he,he mam do wyboru jeszcze Bauerów,pachnących nawozem.Jeżdzi ich tu pełno swoimi traktorami....Muszę chyba wyskoczyć w wyższe partie gór :)
07 marca 2014 18:44 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

he,he mam do wyboru jeszcze Bauerów,pachnących nawozem.Jeżdzi ich tu pełno swoimi traktorami....Muszę chyba wyskoczyć w wyższe partie gór :)

Tak własnie zrób, ze szczytu lepiej widac, hi, hi. Ivanilia ja sie domyslam, ze ty nie desperatka, ale wiesz, wiosna juz, zaraz lato jesien a na chłodne wieczorki przydałoby sie cos kosmatego co łozeczko zagrzeje.
07 marca 2014 18:46 / 3 osobom podoba się ten post
margolcia

Tak własnie zrób, ze szczytu lepiej widac, hi, hi. Ivanilia ja sie domyslam, ze ty nie desperatka, ale wiesz, wiosna juz, zaraz lato jesien a na chłodne wieczorki przydałoby sie cos kosmatego co łozeczko zagrzeje.

Niooo,mam psa kosmatego,śpi ze mną :):)
07 marca 2014 18:53
jowitaliber

kruszynka a którego kwietnia ty do domu dokładnie zjezdzasz

no dokładnie to 18 kwietnia,jak zmieni mnie znajoma,boże,rece opadaja jak sobie licze.
07 marca 2014 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
kruszynka1964

no dokładnie to 18 kwietnia,jak zmieni mnie znajoma,boże,rece opadaja jak sobie licze.

ja kochana 16 damy radę 
07 marca 2014 19:09
jowitaliber

ja kochana 16 damy radę 

ja 30 musimy dac rade
 
07 marca 2014 19:15
kacha25

ja 30 musimy dac rade
 

kasiu przecież my nawet na końcu świata damy radę oby tylko woda do picia była jutro nasze święto będzie się zabawa ,będzie się działo  ...
07 marca 2014 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Zdesperowana nie jestem,zresztą mam "łapać na babcię"? hi,hi.
Dziś zaczepiła faceta pracującego w kanale ściekowym,widac mu było tylko głowę znad ulicy i tak ją to zachwyciło,że odejśc nie chciała he,he
Może się z nią wypuszczę w jakieś bogatsze dzielnice....bo gadane to ona ma :)

Nie czekaj , tylko ruszaj w bogatsze dzielnice ....wiosna tuż , tuż ....turystki przyjadą i będziesz miała konkurencję . -:)))))))
07 marca 2014 20:02 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Niooo,mam psa kosmatego,śpi ze mną :):)

Ty tu nam nie udawaj że nie wiesz o co chodzi ;-))) Też coś !!  Z psem spać, no chyba że ON tak ma na imię ;-////
16 marca 2014 19:31
ja też bardzo tęsknię, jeszcze tylko do 7 maja. Koszmar!
16 marca 2014 19:37
Ja sobie wogóle nie radzę:(
16 marca 2014 19:38
agnes66

ja też bardzo tęsknię, jeszcze tylko do 7 maja. Koszmar!

kazda z nas tęskni bardziej lub mniej ale pomyśl sobie że jak wrócisz do domu to będziesz najbardziej wyczekiwaną osobą na świecie,dasz rade.Ja zawsze tęsknię i to chyba normalne jeszcze nie do końca zatraciłam się w tym że tu jestem.Teraz jest mi lżej bo codziennie z dziecmi rozmawiam na skypie i tłumaczę sobie że jestem w pokoju  obok ale nie mogę wyjsć bo muszę zarobić na ich utrzymanie i sprawidz im radość  jak wrócę i dostaną jakiś prezent.Wiem że prezentami nie zastąpię im nieobecności ale choć w cześci im to wynagrodzę
16 marca 2014 19:39
jowitaliber

kazda z nas tęskni bardziej lub mniej ale pomyśl sobie że jak wrócisz do domu to będziesz najbardziej wyczekiwaną osobą na świecie,dasz rade.Ja zawsze tęsknię i to chyba normalne jeszcze nie do końca zatraciłam się w tym że tu jestem.Teraz jest mi lżej bo codziennie z dziecmi rozmawiam na skypie i tłumaczę sobie że jestem w pokoju  obok ale nie mogę wyjsć bo muszę zarobić na ich utrzymanie i sprawidz im radość  jak wrócę i dostaną jakiś prezent.Wiem że prezentami nie zastąpię im nieobecności ale choć w cześci im to wynagrodzę

ja tesknie za domem ale jak wrócę....to zaraz tesknie za.....wolnością
16 marca 2014 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

ja tesknie za domem ale jak wrócę....to zaraz tesknie za.....wolnością

tak Malgosiu ja też a tak mniej więcej po tygodniu to już mnie wszystko denerwuje .Tęsknota to ludzka rzecz dobrze że to jeszcze w nas nie umarło