Która agencjazatrudnia na niemieckich warunkach?

03 lipca 2019 18:25 / 2 osobom podoba się ten post
Werska-ja tam wolę wiedzieć i mieć pod kontrolą:)Spokojniej śpię:)
03 lipca 2019 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

Nie mylić , minijob z MIDIJOB :) jedna literja a różnica jest kolosalna . Pozwalam sobie poprawić wypowiedź koleżanki :) 1300 EU netto to górna granica przychodów MIDIJOB :) 

04 lipca 2019 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Senkju:)Automatycznie wpisałam minijob:)
MIDI MIDI MIDI:):):)

No a gdzie ? " mea culpa , mea culpa " 
 
04 lipca 2019 09:54
Aniabeznazwy

No a gdzie ? " mea culpa , mea culpa " :-):-):-)
 

MC MC MC
04 lipca 2019 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

MC MC MC:strach przed noca:

No  
04 lipca 2019 15:20
Worknow z Żywca, w Polsce odprowadzony jest tylko podatek dochodowy.
08 sierpnia 2019 19:20
Witam w wrześniu jadę na moje pierwsze zlecenie przez niemiecką firmę, zauważyłam, że przede wszystkim na niemieckich warunkach jest gwarantowany dzień wolny i płatny urlop
08 listopada 2019 08:50
czy możecie polecić jakąś niemiecką firmę w Nadrenii Północna-Westfalia. Zależy mi na okolicach Mönchengladbach.  Po nowym roku chyba zdecyduje sie ze względu na ubezpieczenie, na niemiecka firmę. 
08 listopada 2019 10:20
nusia2302

czy możecie polecić jakąś niemiecką firmę w Nadrenii Północna-Westfalia. Zależy mi na okolicach Mönchengladbach.  Po nowym roku chyba zdecyduje sie ze względu na ubezpieczenie, na niemiecka firmę. 

Sorry , ale zapytam ze wzgędu na jakie ubezpieczenie ??? zdrowotne czy rentowe ? Pytam , bo krązy wiele mitów na temat " cudownego niemieckiego ubezpieczenia " 
 
10 listopada 2019 13:50
Mity plotki ploteczki.Nie jest to kolorowo tak jak i w Polsce. Ubezpieczenie zdrowotne odprowadzają od 700 euro na zwykłej umowie zleceniu.O emeryturze można myśleć będąc zameldowanym w De i pracując minimum 60 miesięcy. Więc w grę wchodzi tylko umowa o pracę z agencją w Niemczech izameldowaniem i
10 listopada 2019 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

Sorry , ale zapytam ze wzgędu na jakie ubezpieczenie ??? zdrowotne czy rentowe ? Pytam , bo krązy wiele mitów na temat " cudownego niemieckiego ubezpieczenia " 
 

jestem polską emerytką więc  zależy mi tylko na ubezpieczeniu zdrowotnym :) Zameldowana jednak jestem w niemczech
10 listopada 2019 15:43 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Mity plotki ploteczki.Nie jest to kolorowo tak jak i w Polsce. Ubezpieczenie zdrowotne odprowadzają od 700 euro na zwykłej umowie zleceniu.O emeryturze można myśleć będąc zameldowanym w De i pracując minimum 60 miesięcy. Więc w grę wchodzi tylko umowa o pracę z agencją w Niemczech izameldowaniem i

aby trochę usciślić powyżsża wypowiedź dodam : do słów " O emeryturze można myśleć będąc zameldowanym w De i pracując minimum 60 miesięcy.  " czyli myśleć o kwocie ok 100 eu . jeżeli pracowało się w Nniemczech min 60 miesięcy i  odprowadzało składki rentowe przy zarobkach  netto ok 1200 eu . to taka kwotę czyli 100 eu emerytury sie otrzyma oczywiście nie wieku 60 lat tylko ok 67 lub nieco mniej  Dotyczy to osób , które ,będąc w wieku emerytalnym , pobierają polską emeryturę , mieszkają w Polsce .  i będą otrzymywać "kawałek " emerytury wypracowanej w Niemczech . Inaczej ma się sprawa z osobami , które będąc emerytami polskimi , zamieszkują w Niemczech i mieli w Niemczech ten minimalmy 60 miesięczny okres płacenia składek na emeryturę . Zapewniam jednak , że ta kwota emerytury nie powala na kolana i wręcz jest na granicy minimum egzystencji . 
25 listopada 2019 18:39
Poszukuję firmy która zatrudnia opiekunki na terenie
25 listopada 2019 18:40
Na terenie Belgii
25 listopada 2019 22:10
Professional Care 24, kiedyś byłam w Belgii i ta firma wysłała koordynatora w miejsce gdzie ja pracowałam , bo kobieta,  którą zajmowałam się chciała zmienić firmę. Ja wyjechałam wtedy na to zlecenie z inną firmą , której nie polecam. To było dawno temu, ale można do nich spróbować zadzwonić. Ogólnie to ta firma nie przyjęła tego mojego nowego zlecenia, bo  ta kobieta nie nadawała się do opieki domowej. Z  tym że to była umowa zlecenie z polskim pracodawcą i składki były opłacane w kraju, być może po zmianie przepisów ta firma oferuje też inne rozwiązania.