Życie po powrocie do Polski - temat Romany

05 grudnia 2013 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
hagia

Mam tak samo. Chudnę w domu. Po tygodniu odsypiania i lekkiego przestawiania rzeczy z kąta w kąt, zaczynam mieć turbo power, bo uświadamiam sobie, że za moment znowu wyjeżdżam. Wracam do DE przynajmniej 3 kg lżejsza :)

A ja stoję w miejscu,raz tylko schudłam ,na 1szym wyjeździe a potem to juz taki mi superzasto było,psiakośc ,że tylko w górę jechałam ,do pewnego mometu i stop ,ani w te ani we wte......ku memu ubolewaniu oczywiście.Z drugiej strony-chuda foka?????No same powiedzcie :)Chcę czy nie,papuśna być muszę:)
05 grudnia 2013 17:41
kasia63

A ja stoję w miejscu,raz tylko schudłam ,na 1szym wyjeździe a potem to juz taki mi superzasto było,psiakośc ,że tylko w górę jechałam ,do pewnego mometu i stop ,ani w te ani we wte......ku memu ubolewaniu oczywiście.Z drugiej strony-chuda foka?????No same powiedzcie :)Chcę czy nie,papuśna być muszę:)

Masz racje Kasiu, chuda foczka ?? to zupełna bzdura. Myszki też sa krągłe i papuśne ;-)))
05 grudnia 2013 17:45
Mycha

Masz racje Kasiu, chuda foczka ?? to zupełna bzdura. Myszki też sa krągłe i papuśne ;-)))

Taaaa,mogą choć chudym ogonkiem seksownie pomajtać, a foka co?I no turlu turlu z boku na bok:):):):)
05 grudnia 2013 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Taaaa,mogą choć chudym ogonkiem seksownie pomajtać, a foka co?I no turlu turlu z boku na bok:):):):)

Ale oczka ma śliczne ;-))
05 grudnia 2013 19:39
aja wage trzymam i tu i w domku:)jednakowa dobry kurczak ze mnie hahah
05 grudnia 2013 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
kacha25

aja wage trzymam i tu i w domku:)jednakowa dobry kurczak ze mnie hahah

I ciesz się Kacha z tego, bo nie każda z nas jest "kurczakiem". Albo inaczej, poczekam jak staniesz się kwoką !!!  Ale to nie złośliwie, broń Boże !!!  
05 grudnia 2013 21:24
Mycha

I ciesz się Kacha z tego, bo nie każda z nas jest "kurczakiem". Albo inaczej, poczekam jak staniesz się kwoką !!!  Ale to nie złośliwie, broń Boże !!!  

akurat kwoka mi niegrozi hahah
05 grudnia 2013 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
kacha25

akurat kwoka mi niegrozi hahah

HE HE HE !!!  Ja też tak kiedyś myślałam, ha ha ha ....  ;-)))))
05 grudnia 2013 21:40
Mycha

HE HE HE !!!  Ja też tak kiedyś myślałam, ha ha ha ....  ;-)))))

powaznie mówie wam dziewczyny.nie kazda nadaje sie na kwoke,i nie kazda nia moze byc:)))chyba,ze same chcecie:)))
 
05 grudnia 2013 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
Oki, myśl tak dalej ;-))) Powodzenia i pomyślnych wiatrów ;-)))
05 grudnia 2013 21:45
kacha,to się nazywa pozytywne myślenie :)
05 grudnia 2013 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

kacha,to się nazywa pozytywne myślenie :)

raczej jestem optymistka niz pesymistka w zyciu:)))
05 grudnia 2013 21:58
kacha25

raczej jestem optymistka niz pesymistka w zyciu:)))

No Kacha25 !!! a kim można być w Twoim, cudnym wieku !!!!   ;-))))   Trzymaj tak dalej kobieto ;-)))
06 grudnia 2013 10:01
kacha25

powaznie mówie wam dziewczyny.nie kazda nadaje sie na kwoke,i nie kazda nia moze byc:)))chyba,ze same chcecie:)))
 

ale sie nagdakałas ha ha hihi
06 grudnia 2013 11:00
ORIM

ale sie nagdakałas ha ha hihi

ja?cos Ci sie pomyliło:)))