Odliczam dni 18

28 kwietnia 2019 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Oo proszę to ja nie na bieżąco .. jak jestem w domu to staram się odkleić od internetu .. była jeszcze kiedyś Basia chyba ta co napisała tą książkę coś o perłach w tytule ale chyba usunęła konto ..

A Malgi i Werska jeszcze urlopują i dobrze, niech odpoczywają 
28 kwietnia 2019 22:31 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

No to odliczamy !!! :kocha nie kocha:
 
Magdalenka 7+8 (15)
Dusia             7+44 (51)
Konwalia       7+ 46 (53)
 
Kogo jeszcze dopisać???:-)

Przyszłam sprawdzić, ile mi jeszcze zostało. Chyba zniosę jajo.  
28 kwietnia 2019 22:34 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkim wracającym szerokiej drogi i wspaniałego odpoczynku z rodziną życzę. 
29 kwietnia 2019 08:41 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalenka 6+8(14)
Dusia 6+44(50)
Konwalia6+46(52)
Ewelina 6+55(61)
 
Cieszycie się, że jeszcze tyle????
 
 
29 kwietnia 2019 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Magdalenka 6+8(14)
Dusia 6+44(50)
Konwalia6+46(52)
Ewelina 6+55(61)
 
Cieszycie się, że jeszcze tyle????:oklaski2:
 
 

Wiesz, wiedziałam na co się pisze ,więc .......BYLE DO PRZODU.....
29 kwietnia 2019 09:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wiesz, wiedziałam na co się pisze ,więc .......BYLE DO PRZODU.....:radosc:

Ale pomyśl sobie ile kaski będzie i o długich wakacjach po takim maratonie. Ja mam zamiar odpoczywać ok 6 tygodni później szukam krótkiej pracy na 3-4 tygodnie w sierpniu bo we wrześniu muszę być w Polsce. Córka się wybiera doszkoly średniej z bursa wiele km od domu i muszę to wszystko we wrześniu ogarnąć wywiadówka i wyprowadzka jej z domu i takie tam.....Planuje też urlop z koleżankami na 4-5 do Zakopanego bo wszystkie we wrześniu jesteśmy w PL. Plany są oby zdrowia i kasy starczyło. 
29 kwietnia 2019 11:57 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wiesz, wiedziałam na co się pisze ,więc .......BYLE DO PRZODU.....:radosc:

Konwalijko przejmij odliczanie. Opuszczam to forum bo jestem śledzona przez kogoś,  kto podpisuje się jako "nadzieja". Życzę Wszystkim miłej i spokojnej pracy w opiece. 
29 kwietnia 2019 12:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Konwalijko przejmij odliczanie. Opuszczam to forum bo jestem śledzona przez kogoś,  kto podpisuje się jako "nadzieja". Życzę Wszystkim miłej i spokojnej pracy w opiece. 

Dusia no co Ty ,daj spokój nie denerwuj się  .Na każdym forum każdy każdego podczytuje ,tak to już jest z tymi forami.Tyle ,że mamy ksywki, ale zasada jednia i niezmienna ,trzeba uważać co się pisze ,bo nigdy nie wiesz kto czyta i chronić jak twierdzy swojej pryratnosci !
29 kwietnia 2019 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Ale pomyśl sobie ile kaski będzie i o długich wakacjach po takim maratonie. Ja mam zamiar odpoczywać ok 6 tygodni później szukam krótkiej pracy na 3-4 tygodnie w sierpniu bo we wrześniu muszę być w Polsce. Córka się wybiera doszkoly średniej z bursa wiele km od domu i muszę to wszystko we wrześniu ogarnąć wywiadówka i wyprowadzka jej z domu i takie tam.....Planuje też urlop z koleżankami na 4-5 do Zakopanego bo wszystkie we wrześniu jesteśmy w PL. Plany są oby zdrowia i kasy starczyło. :modlitwa:

Moje kochane Zakopane i Szczawnica tezfajny taki wypad z kumpelami.
29 kwietnia 2019 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalijko , a byłaś w Rytrze , w Żegiestowie ? Tam dopiero jest fajnie. W Zakopcu byłem w życiu może 20 razy... ale podziwiam ludzi, którzy łażą po górach. Ale nie podziwiam osó, które jeżdżą do Zakopanego, po to tylko, żeby znajomemu posłać kartkę, że zdobyłam szczyt


29 kwietnia 2019 15:44 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Konwalijko , a byłaś w Rytrze , w Żegiestowie ? Tam dopiero jest fajnie. W Zakopcu byłem w życiu może 20 razy... ale podziwiam ludzi, którzy łażą po górach. Ale nie podziwiam osó, które jeżdżą do Zakopanego, po to tylko, żeby znajomemu posłać kartkę, że zdobyłam szczyt:-)


Witaj z polskiej ziemipo górach ,dolinach polazić  lubię ,ale na szczyty się nie wspinam .Kartek z Zakopanego nie wysyłam,pigwówki się napiję i oscypków se pojem Hej
30 kwietnia 2019 05:02 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Witaj z polskiej ziemi:-)po górach ,dolinach polazić  lubię ,ale na szczyty się nie wspinam .Kartek z Zakopanego nie wysyłam,pigwówki się napiję i oscypków se pojem Hej:-)

Witaj To nie była żadna aluzja pod Twoim adresem
30 kwietnia 2019 06:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś przejmuję odliczanki

Jak ktoś chce się dopisać to miejsca sporo

Ewelina 645- 60
Dusia1978-49
Magdalenka -13
Konwalia08-51
30 kwietnia 2019 09:53 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Szczęśliwej drogi i miłego wypoczynku:flaga Polski: a i pamiętaj o nas:najlepszego2:

Pamiętam i bardzo dziękuję. Miałam się pożegnać ale spakowałam laptopa.
30 kwietnia 2019 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Szczęśliwej podróży i miłego odpoczynku :tanczy::-)

Wzajemnie, jutro zaczyna się majówka dla nas!