Literatura piękna i mniej piękna

04 lutego 2017 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Myszencjo Fioletowa, dobrnelam do konca ksiazki. Final mnie zaskoczyl, tak jak przewidzialas. Poczulam jednak ulge, bo napiecia i tej mrocznej aury mialam juz dosc.

Zupelnie jak ja Hawanko Niby zaskakujaca historia ale jednoczesnie nudnawa z deko (patrzac na sposob narracji of kors)...To co teraz czytamy? Podpowiedz cos kochana,bedziemy mogly podzielic sie wrazeniami...I cukierkami,jak w kinie
04 lutego 2017 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
Coś duńskiego, taki mam smaczek.
04 lutego 2017 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
Polecam R. Mroza, mlody i bardzo plodny autor polskich kyminalow, szczegolnie podobaja mi sie kryminaly z pania Chylka
Skandynawskie klimaty maja swoj niezprzeczalny urok.
Gdyby ktos cos  mial to prosze o przesylke, E-Mail w profilu, dla wszystkich dostepny!
04 lutego 2017 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Polecam R. Mroza, mlody i bardzo plodny autor polskich kyminalow, szczegolnie podobaja mi sie kryminaly z pania Chylka
Skandynawskie klimaty maja swoj niezprzeczalny urok.
Gdyby ktos cos  mial to prosze o przesylke, E-Mail w profilu, dla wszystkich dostepny!

Ja woze wypozyczone z biblioteki, ale fioletowa moze podeslac.
04 lutego 2017 17:59
hawana

Ja woze wypozyczone z biblioteki, ale fioletowa moze podeslac.

A zebys wiedziala Tylko,ze pdf-y mam teraz
04 lutego 2017 18:02
fioletowa.mysz

A zebys wiedziala:-) Tylko,ze pdf-y mam teraz:wystawia jezyk1:

Przy okazji mozesz mi tez wrzucic. Zdaje sie, ze zapas wykoncze za szybko i na forum bede namolna.
04 lutego 2017 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Przy okazji mozesz mi tez wrzucic. Zdaje sie, ze zapas wykoncze za szybko i na forum bede namolna.

Zdzwonimy sie i powiesz co bys chciala...To nie namolnosc glupia
04 lutego 2017 19:09
fioletowa.mysz

A zebys wiedziala:-) Tylko,ze pdf-y mam teraz:wystawia jezyk1:

Witam...gdybyś miala coś romantycznego ( ale nie Harleqiny) to chętnie bym się pisał na przesyłkę... 
04 lutego 2017 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
 Mam na tapecie a raczej na stoliku nocnym Hanię Bakułę-cykl Hania Bania.Czytam i śmieję się do siebie
04 lutego 2017 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Witam...gdybyś miala coś romantycznego ( ale nie Harleqiny) to chętnie bym się pisał na przesyłkę... :-)

Tak latwo to nie ma. Autora prosze 
04 lutego 2017 19:24
To ja zapodam coś lżejszego 

Dziewczyny, czy znacie książkę naszej koleżanki-opiekunki Agaty Strzałki: "Jeszcze nie zwariowałam (chyba)" ?
SUPER! napisana coś w stylu pomiędzy Grucelą a Chmielewską .... pochłnia się ją z uśmiechem na twarzy.
Niedwno wyszła, a już nakład wyczerpany ale szybciutko zrobili dodruk.

Agata czyta tez ją w radiu Darmstadt w czwartki i soboty w magazynie "Bigos" (przewaznie tak po 16.oo).
http://stream.radiodarmstadt.de/popup/radar-play.html

A tu link do książki i krótkiej recenzji:
http://www.empik.com/jeszcze-nie-zwariowalam-chyba-strzalka-agata,p1136425684,ksiazka-p?utm_source=okazje.info&utm_medium=cpc&utm_content=p1136425684 



04 lutego 2017 19:30 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Tak latwo to nie ma. Autora prosze :gra na gitarze1:

Dotyk Crossa

Sylvia June Day

 
 
Zaczekaj na mnie

J. Lynn

 
Płomień Crossa

Sylvia June Day

 
Tak blisko...

Tammara Webber

 
Na krawędzi nigdy

J.A. Redmerski

 
Zostań, jeśli kochasz

Gayle Forman

 
P.S. Kocham Cię

Cecelia Ahern

7 to dobra liczba...może coś z tego masz...z góry dziękuję... 
04 lutego 2017 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
Jeśli ma ktoś ochotę na coś romantycznego to polecam Jojo Moyes " Ostatni list od kochanka". Autorka jest ostatnio bardzo popularna dzięki sfilmowaniu jej powieści " Zanim się pojawiłeś" ( też powieść romantyczna i niesamowicie wzruszająca). Należy do tych pisarek, których powieści wciągają od pierwszych stron. Nie ma długiego wprowadzenia. Po prostu otwiera się książkę i jest akcja. " Ostatni list od kochanka" to może banalny tytuł ale zapewniam, że książka wcale taka nie jest". W końcu nie na darmo poczytnością dorównała takim znakomitościom jak Harlam Coben czy Stephen King.
04 lutego 2017 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Dotyk Crossa

Sylvia June Day

 
 
Zaczekaj na mnie

J. Lynn

 
Płomień Crossa

Sylvia June Day

 
Tak blisko...

Tammara Webber

 
Na krawędzi nigdy

J.A. Redmerski

 
Zostań, jeśli kochasz

Gayle Forman

 
P.S. Kocham Cię

Cecelia Ahern

7 to dobra liczba...może coś z tego masz...z góry dziękuję... :aniolki:

Miec to mam wszystko tylko nie wiem czy tutaj czy w domu. Jutro sprawdze i napisze.
04 lutego 2017 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Miec to mam wszystko tylko nie wiem czy tutaj czy w domu. Jutro sprawdze i napisze.:-)

Dziękuję...