Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

27 czerwca 2019 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
Rolady wołowe, ziemniaki, ogórki, sałata
27 czerwca 2019 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj  będę kleciła obiad jednogarnkowy  .Pałki drobiowe, cebula, czosnek, papryka, marchewka,ze 3 ziemniaki, cukinia . Do tego sporo zieleniny . Przyprawy ostre, dodam parę kropli tabasco . Po takim obiedzie nie zmuszam sie do picia, bez przymusu sięgam po szklankę czy kubek . Mam problemy z zapotrzebowaniem na płyny . Mogę na sucho cały dzień przetrwać .
27 czerwca 2019 09:05 / 3 osobom podoba się ten post
Obiad pewnie w postaci jakiejś bułki kupionej po drodze. Po powrocie resztka gulaszu wczorajszego. Dzień w ruchu, ale pierwszy przystanek na basenie- pierwsze raz w tym roku!
27 czerwca 2019 09:09 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Obiad pewnie w postaci jakiejś bułki kupionej po drodze. Po powrocie resztka gulaszu wczorajszego. Dzień w ruchu, ale pierwszy przystanek na basenie- pierwsze raz w tym roku!

Miłej wycieczki .
28 czerwca 2019 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Łosoś z piekarnika, a dla mnie dorsz panierowany, ziemniaczki z koperkiem i pierwszy raz surówka z tartej cukinii, marchewki i jabłka. Nawet smaczne
28 czerwca 2019 11:39
Ziemniaki , ryba , nieśmiertelny szpinak, arbuz
28 czerwca 2019 12:01 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ziemniaki , ryba , nieśmiertelny szpinak, arbuz

Na Twoim miejscu kupiłbym sobie kap. kiszoną albo inny słoik, to jest tanie, i jadłbym to, na co mam ochotę, a oni niech wpiep.... ją cały czas szpinak. U mnie krótko
28 czerwca 2019 12:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na Twoim miejscu kupiłbym sobie kap. kiszoną albo inny słoik, to jest tanie, i jadłbym to, na co mam ochotę, a oni niech wpiep.... ją cały czas szpinak. U mnie krótko

Ja wcinam cukinię w plasterkach już i yptak są postępy , jemy twarożek , drobiowe wędliny. A nie mortadelę wiecznie , masło . Warzywa to szpinak albo brokuły , pomidory i ogórek , jabłkach, inne owoce jedzą jak mnie nie ma chyba dlatego mam takie długie przerwy   jeszcze tylko tydzien
28 czerwca 2019 12:41
Smacznego
28 czerwca 2019 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
Gołompki  zrobiłam . Jestem sama w domu, więc wystarczy mi na trzy dni . 
28 czerwca 2019 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Młode ziemniaki z koperkiem z rynku jajko sadzone i surowka kupna coleslaw
28 czerwca 2019 15:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Łosoś z piekarnika, a dla mnie dorsz panierowany, ziemniaczki z koperkiem i pierwszy raz surówka z tartej cukinii, marchewki i jabłka. Nawet smaczne:mniam:

U mnie też był łosoś ale w sosie śmietanowo- szpinakowym+ ziemniaki na deser melon miodowy. Udało się bez miksowania, ale 60min. Pdp-na jadła aż zasnęła. Uzupełni kalorie Fresubinem jak się prześpi.
28 czerwca 2019 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
Z młodej marchewki robię surówkę z pomarańczą, trochę cząstek i wyciskam sok+ śmietana wg. uznania, trochę soli i pieprzu. Jak mam fazę to jem na obiad i kolację, można dodać platków migdałowych, rodzynek. Z cukinią nie jadłam ale spróbuję.
28 czerwca 2019 18:11 / 1 osobie podoba się ten post
Szafnelam ten dziś sernik, pierogi ruskie też. Zrobiłam za duzo ciasta, to dorobiłam z truskawkami
28 czerwca 2019 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Z młodej marchewki robię surówkę z pomarańczą, trochę cząstek i wyciskam sok+ śmietana wg. uznania, trochę soli i pieprzu. Jak mam fazę to jem na obiad i kolację, można dodać platków migdałowych, rodzynek. Z cukinią nie jadłam ale spróbuję.

Lubię surówkę z marchewki, ale często robię ze świeżym porem i kwaśną śmietaną- na ostro. Z pomarańczą nie robiłam-wypróbuję Twój patent.