Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

25 czerwca 2019 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
Kaczka dla dziadka, a sobie schabowy z kap. zasmażaną i pellkartoffeln
25 czerwca 2019 14:05 / 3 osobom podoba się ten post
Już jestem po  Wyciągam zapasy z zamrażarki - jedyne co mrożę z gotowych potraw to pierogi .  Dzisiaj ruskie przysmazane i maslanka z koperkiem . Nic innego juz nie chcę .
25 czerwca 2019 15:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Już jestem po :mniam: Wyciągam zapasy z zamrażarki - jedyne co mrożę z gotowych potraw to pierogi .  Dzisiaj ruskie przysmazane i maslanka z koperkiem . Nic innego juz nie chcę .

Jeszcze nie jadłam ruskich z maślanką, muszę spróbować
26 czerwca 2019 07:25 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

Jeszcze nie jadłam ruskich z maślanką, muszę spróbować

Nie jem z maślanką . Maślanki takiej z lodówki napiję się po konsumpcji .
26 czerwca 2019 11:45
Fryjadelki , marchew z pietruszką , ziemniaki , arbuz , świeże wszystko.
26 czerwca 2019 13:10
Zupa gulaszowa była. Na jutro mi zostało, bo Weronika obiad ma w przedszkolu.
26 czerwca 2019 13:21 / 3 osobom podoba się ten post
Kaczka, ostatnia porcja dziadkowa w niedzielę w tej mongolskiej biorą z córką obiad, to są naprawdę duże porcje, no i resztę pakują. Tym o to tym sposobem i wilk syty i... dziadek najedzony
Mi odchodzi często gotowanie, a sobie dziś duży pyszny gar pomidorówki zrobiłem na pałkach i porcji wołowiny. Zjadłem dwie porcje, a resztę zamrożę, do soboty lub poniedziałku i wtedy obiad gotowy, dla mnie i dla pdp
26 czerwca 2019 15:54 / 3 osobom podoba się ten post
Wygadany z Ulodiwki to co mamy bo w piątek wyjazd na urlop . U mnie w ten upał ziemniaczki z koperkiem i chłodnik z ogórkiem. Na deser lody i kompot z polskich swieżych malin. Dziś też nastawiłam ogoreczki małosolne. 
26 czerwca 2019 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Kaczka, ostatnia porcja dziadkowa:smiech: w niedzielę w tej mongolskiej biorą z córką obiad, to są naprawdę duże porcje, no i resztę pakują. Tym o to tym sposobem i wilk syty i... dziadek najedzony:smiech3:
Mi odchodzi często gotowanie, a sobie dziś duży pyszny gar pomidorówki zrobiłem na pałkach i porcji wołowiny. Zjadłem dwie porcje, a resztę zamrożę, do soboty lub poniedziałku i wtedy obiad gotowy, dla mnie i dla pdp

Jessu,ale bym zjadła pomidorówkę,ale moja nie lubi.Zrobię tylko dla siebie,a jej gotowca-Kartoffelpulver und dazu Apfelmus
26 czerwca 2019 21:53 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Wygadany z Ulodiwki to co mamy bo w piątek wyjazd na urlop . U mnie w ten upał ziemniaczki z koperkiem i chłodnik z ogórkiem. Na deser lody i kompot z polskich swieżych malin. Dziś też nastawiłam ogoreczki małosolne. :gotuje:

Dusia Ty też w piątek ruszasz na urlop ? Fajnie ja też Ja na południe do kraju tak bardzo bliskiemu mojemu sercu 
27 czerwca 2019 06:11 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dusia Ty też w piątek ruszasz na urlop ?:-) Fajnie ja też :-)Ja na południe do kraju tak bardzo bliskiemu mojemu sercu:radosc: 

My narazie tylko w nasze polskie góry. Potem zobaczymy gdzie nas jeszcze nogi poniosą. 
27 czerwca 2019 07:49
Wczorajszy obiad
27 czerwca 2019 07:49
Wczorajszy obiad
27 czerwca 2019 07:49
Wczorajszy obiad
27 czerwca 2019 07:49 / 1 osobie podoba się ten post
Wczorajszy obiad