Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

05 sierpnia 2019 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Też muszę zrobić ratat-uj, dziadek przypomniał zmiennikowi tę potrawę, a ten zrobił... Jadł w wersji z mielonym mięsem wołowym i serem, zapiekane wszystko potem w piekarniku, nawet sehr, sehr smaczne.
Dziś dla pdp zrobiłem łososia smażonego, dzikiego, w panierce mącznej, doprawionego solą,, pieprzem i cytrynką. Bardzo smakowało, natomiast ziemniaki to powiedział... zu wenig Salz:-( ale jak ma być inaczej, gdy ktoś sprzątnął mój pojemniczek z solą:klotnia: moją miarką do solenia ziemniaków były zawsze trzy palce:smiech3: wtedy czułem tę miarę. A solniczek jest tu chyba pięć. Zawsze jednak idzie "osolić" sobie życie... tfu, ziemniaki na talerzu. A ja zjadłem też jakiś knusprig filet, już panierowany, tylko usmażyć

Mnie kciuk wysiadł to tak solić nie mogę a lewym kombinować nie będę.Zdaję się na solniczkę z dobrze dokręconym wieczkiem 
06 sierpnia 2019 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
Warzywa z mleczkiem kokosowym i kurcze pieczone ja sałata pdp kogurt
06 sierpnia 2019 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Warzywa z mleczkiem kokosowym i kurcze pieczone:-) ja sałata pdp kogurt

Ooooooo jogurt z koguta dobre chyba na przeczyszczenie
06 sierpnia 2019 10:19 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ooooooo jogurt z koguta:oklaski: dobre chyba na przeczyszczenie:oklaski:

Jesli pdp jest płci żeńskiej to będzie biegać za jajkami, a jak męskiej to zy 
06 sierpnia 2019 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Zrobię jakie śpagetti i tyle.
06 sierpnia 2019 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jesli pdp jest płci żeńskiej to będzie biegać za jajkami, a jak męskiej to zy :ksiaze na rumaku:

06 sierpnia 2019 11:20 / 2 osobom podoba się ten post
A ja inną rybkę, pozbywam się zapasów... Dziadek resztę łososia, ziemniaczki już właściwie osolonej. .. Sałata dla niego z sosem Vinaigrette bez octu, haha. A sobie z octem i przyprawami, jeszcze ekstra mizeria z jogurtem
07 sierpnia 2019 07:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś klasyka. Kotlety mielone plus ziemniaki i marchewką z groszkiem. Na deser lody bo cała zamrazarka zapchana po niedzielnym grillu. 
07 sierpnia 2019 08:30 / 3 osobom podoba się ten post
Spagetki plus sos plus cukinia . Ja sałata pdp jogurt.
07 sierpnia 2019 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie cukinia znowu jest gotowa do konsumpcji. Już lepiej nic nie napisze...albo? ....o wiem -placki z cukinią będą
07 sierpnia 2019 11:12 / 4 osobom podoba się ten post
A ja walczę z pierogami, specjalnie jagody kupiłam
07 sierpnia 2019 13:45 / 3 osobom podoba się ten post
Krem z marchwi z mleczkiem kokosowym i pestkami dyni
09 sierpnia 2019 07:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ryba plus ziemniaki.plus surówką z marchewki. Na deser gofry z drżemem. 
09 sierpnia 2019 08:31 / 3 osobom podoba się ten post
Ryba , ziemniaki jako pellet, brokuły , sos holenderski , sałata ja pdp jogurt grecki z malinsmi
09 sierpnia 2019 10:16
Chilli con carne i rysz.