Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

21 sierpnia 2019 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Es tut mir so leid
21 sierpnia 2019 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dziś naleśniki, dziadek sam nakłada sobie mus ze swoich jabłek i własne malinki z bitą śmietaną
22 sierpnia 2019 06:31 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie brak pomysłu. Jeśli byłabym w domu pewnie byłoby tak. 
22 sierpnia 2019 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Tortellini + Grana padano + pietruszka a na deser owoce i własnoręcznie ubita smietana, babka innej nie chce  ( to miało być wczoraj ale jest dziś )
22 sierpnia 2019 08:04 / 2 osobom podoba się ten post
Rolada wołowa, ryż i chińszczyzna z patelni
22 sierpnia 2019 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Rolada wołowa, ryż i chińszczyzna z patelni

na te roladę masz 3 ?
22 sierpnia 2019 09:26 / 2 osobom podoba się ten post
A u mnie obiad z dwóch dań!
Po trochę krupniku, który został od wczoraj,i po dwa kotleciki ziemniaczane, które zostały we wtorek 
Sałatę zrobię świeżą 
 
22 sierpnia 2019 09:32 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

:motor:na te roladę masz 3 ?:hihi:

Zapraszam
22 sierpnia 2019 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wiem też , naleśniki z boczkiem dla pdp dla mnie z twarogiem?
22 sierpnia 2019 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dzisiaj dla zabicia czasu zrobiłam dwie wielkie salatery sałatki . Opróżniłam lodówke z resztek . Makaron, cebula, por, kukurydza, groszek zielony z puszki, ogórek konserwowy, jajko i majonez. Doprawiłam i stoi w lodówce . A niech sie najedzą raz porządnie a nie tylko kanapki i kanapki . 
22 sierpnia 2019 15:53 / 2 osobom podoba się ten post
Tak czytam, czytam Mleczko i sobie myślę.. dla kogo Ona tyle tego robi? A zapomniałem, że masz wielu podopiecznych ogólnie
22 sierpnia 2019 16:04 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Tak czytam, czytam Mleczko i sobie myślę.. dla kogo Ona tyle tego robi? A zapomniałem, że masz wielu podopiecznych ogólnie:aniolki:

Mam jednego podopiecznego . Dzisiaj wymęczony zabiegami spi . Dostał cos przeciwbólowego a ja tylko co dwie godziny kładę mu zimny kompres na obolałe miejsce . Żal mi go bardzo, nie poskarży się , cierpi biedny cichutko .
23 sierpnia 2019 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj był angebotowy Schlemmer Filet a'la Bordelaise z piekarnika, ziemniaki z koperkiem i mizeria. Wkurzyłam się trochę na tę sąsiadkę, co to dzisiaj z tą rybą przyszła, a teraz ją w myślach przepraszam. Oszczędziła mi pracy,bo to co planowałam czasochłonne trochę, mniej zmywania a ten filet naprawdę mi smakował-soczysty, z chrupiącą górą i dobrze przyprawiony. 
23 sierpnia 2019 13:22 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

U mnie dzisiaj był angebotowy Schlemmer Filet a'la Bordelaise z piekarnika, ziemniaki z koperkiem i mizeria. Wkurzyłam się trochę na tę sąsiadkę, co to dzisiaj z tą rybą przyszła, a teraz ją w myślach przepraszam. Oszczędziła mi pracy,bo to co planowałam czasochłonne trochę, mniej zmywania a ten filet naprawdę mi smakował-soczysty, z chrupiącą górą i dobrze przyprawiony. :-)

 
 
Gusia, czasami dziadkowi zdejmowałem panierkę i po swojemu mu przyprawiałem. Chociaż gotowa panierka jest też dobra
23 sierpnia 2019 13:32 / 2 osobom podoba się ten post
Jak to dobrze mieć w lodówce rezerwę w razie W. No i jednak dziś była gulaszowa, zamiast ryby. Raz to to, że estragonu nie dostałem w Penny, a dwa... Żadne przygotowywanie obiadu w piątek, gdy sprzątaczka sprząta i sobie przeszkadzamy. Od dziś w piątki tylko szybkie dania mączne, placki czy dzień wcześniej ugotowane zupa