Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

02 października 2019 14:21 / 5 osobom podoba się ten post
Sosik z malutkich maślaczków, ziemniaczki tłuczone z koperkiem z ogródka . Nic więcej, żeby nie psuć smaku .
03 października 2019 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
Nic specjalnego . Schabowy plus ziemniaki z koperkiem plus ogórek korniszon dla pdp (żadnych innych warzyw nie toleruje) dla mnie buraczki z papryką.  Na deser do kawki  mam po kawałeczku serniczka. 
03 października 2019 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Matias , ziemniaki w mundurkach , twarożek , sałatka jabłko, cebulą , ogórek z jogurtem .
03 października 2019 10:39 / 3 osobom podoba się ten post
Matias , ziemniaki w mundurkach , twarożek , sałatka jabłko, cebulą , ogórek z jogurtem .
03 października 2019 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Matias , ziemniaki w mundurkach , twarożek , sałatka jabłko, cebulą , ogórek z jogurtem .

Masz już na dwa dni . Ty to jesteś spryciara 
03 października 2019 11:07 / 4 osobom podoba się ten post
Makaron z sosem carbonara z upiększeniem . Dodam szyneczkę w kostaczkę i papryczkkę w kosteczkę i może jeszcze cos zielonago .
03 października 2019 12:28 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Makaron z sosem carbonara z upiększeniem . Dodam szyneczkę w kostaczkę i papryczkkę w kosteczkę i może jeszcze cos zielonago .:mniam:

Uwielbiam
04 października 2019 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
odwieczne pytanie, co ja dzisiaj ugotuje ? :P Hej dziewczyny :)
04 października 2019 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś leniwie- ryba panierowana, ziemniaki i surówka z marchewki z jabłkiem- to tu trochę potarkować trzeba- największa moja obiadowa robota dzisiaj. Bo ziemniaki tradycyjnie pdp. obiera i kroi- chce jak najwięcej pomagać, to daję jej co tylko mogę.
04 października 2019 14:14 / 3 osobom podoba się ten post
Zjadłam juz więc mogę się pochwalić smakowało . Zeberka w sosie bez udziwniania, takie proste - przysmazone z cebulką i przyprawami . Sos zaciągniety mąką rozmieszaną w wodzie . Smak sosu jest niepowtarzalny ( czepiło się mnie to dzisiaj ) do tego surówka z kiszonej kapusty z marchewką i jabłkiem . Aha i kartofelki . 
04 października 2019 16:47 / 3 osobom podoba się ten post
Leniuch tez jajko sadzone , ziemniaki tłuczone , kalarepa z marchewką w sosie holenderskim , sałata zielona.
06 października 2019 11:09 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dziś w piekarniku zapiekanka z mięsa mielonego + ryż + szpinak + cukinia + ser ,myślę że im kapcie posiadają bardzo aromatyczne bo dużo przypraw o cebuli i czosnku oraz papryce nie wspomnę 
06 października 2019 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
Tradycyjny niedzielny obiad :  wieprzowy schabowy z ziemniakami i mizeria z ogórka . Dla mnie zapiekanka ziemniaczana .
Kiedyś kupiłam w Niemczech takie małe kwadratowe brytfanki i zaczęłam je uzywać właśnie do zapiekanek . To takie jednoosobowe . Pięknie sie w nich piecze i wykłada na talerz a mozna też zjeść z brytfanki, bo jest estetyczna .Zrobię tak :ziemniaki w talarki,cebula w talarki,papryka w piórka ułoże to warstwami i zaleję śmietanka z czosnkiem . Po upieczeniu posypię koperkiem . No i mizeria do tego . Mogłabym sobie odpuścić i dodać boczku wędzonego i zrobie tak nastepnym razem .
06 października 2019 12:18 / 4 osobom podoba się ten post
Roladki wieprzowe w sosie pieczarkowym ciemnym + ziemniaki tłuczone z koperkiem+ pieczarki smażone na maselku z cebulką. Prosto i szybko ale żołądek pełny. 
06 października 2019 13:15 / 4 osobom podoba się ten post
Roladki wołowe w sosie, ziemniaczki, kapusta duszona z marchewką