Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

12 października 2019 18:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nienawidziłam kiedyś gryczanej teraz uwielbiam z boczkiem i cebula + kefir :glodny:

To wszystko jest do zdobycia. Po co więcej? Kefir musi być zimniutki .
12 października 2019 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie jestem wielbicielką musztardy, ale zajrzałam . Napisz jak smakuje .

Powiem, jak w poniedziałek zjem. Składniki już mam, zamiast śłąskiej mam podwawelską. Jak będzie ok, to może i zrobię w De. 
12 października 2019 18:23 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Powiem, jak w poniedziałek zjem. Składniki już mam, zamiast śłąskiej mam podwawelską. Jak będzie ok, to może i zrobię w De. :-)

Luke, Ty raczej nie masz wyboru. Musi być dobre, bo inaczej dziadek buzię w podkówkę zrobi 
12 października 2019 18:32 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Luke, Ty raczej nie masz wyboru. Musi być dobre, bo inaczej dziadek buzię w podkówkę zrobi :-)

Zeby sie tylko nie rozpłakał 
12 października 2019 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
Ja uczę sie jesć mięsko . Dzisiaj kupiłam piękną wołowinkę z kością i teraz rozmyślam, co z niej wymodzić ,
15 października 2019 21:44 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja uczę sie jesć mięsko . Dzisiaj kupiłam piękną wołowinkę z kością i teraz rozmyślam, co z niej wymodzić ,:zaklopotanie:

I co wymyśliłaś?
Kiedyś jak kupowałam wołowinę, to tylko miękką ,nie wiem nawet, jak poszczególne części tuszy wołowej się nazywają . Zawsze mówiłam przy zakupie ,co chcę z niej zrobić. A od jednej z moich niemieckich "babć ",nauczyłam się robić bardzo smaczną rindfleischsuppe ,właśnie z ładnej wołowiny z kością .
Od czasu do czasu gotuję ją w domu 
16 października 2019 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

I co wymyśliłaś?
Kiedyś jak kupowałam wołowinę, to tylko miękką ,nie wiem nawet, jak poszczególne części tuszy wołowej się nazywają . Zawsze mówiłam przy zakupie ,co chcę z niej zrobić. A od jednej z moich niemieckich "babć ",nauczyłam się robić bardzo smaczną rindfleischsuppe ,właśnie z ładnej wołowiny z kością .
Od czasu do czasu gotuję ją w domu 

Zrobiłam zupę gulaszową . Lubię bardzo ostrą, na tyle, że nie czułam smaku mięsa . Sposobem wezmę mój smak 
16 października 2019 10:31 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa z zielonej fasolki na wołowinie ugotuje a może pójdziemy jesc
16 października 2019 10:52 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa pomidorowa.
16 października 2019 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
Polędwiczka pieczona z jabłkami, ziemniaczki i cykoria duszona
17 października 2019 07:44 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie dziś odgrzewane wszystko, bo babcia w przedszkolu i gotować mi się nie chce..
17 października 2019 08:12 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie też wczorajszy obiadek
17 października 2019 16:09 / 3 osobom podoba się ten post
Barszcz czerwony i krokiety
17 października 2019 18:51 / 2 osobom podoba się ten post
Rydze z cebukla i czonkiem smazone na maśle  . To taki kawior wśród grzybów 
17 października 2019 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Powiem, jak w poniedziałek zjem. Składniki już mam, zamiast śłąskiej mam podwawelską. Jak będzie ok, to może i zrobię w De. :-)

I jak smakowało ?