Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

19 października 2019 17:09 / 1 osobie podoba się ten post
Zmielone maślanki dodaję do sosu oprócz walorów smakowych zagęszczaja. Już nic nie trzeba dodawać .
21 października 2019 13:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Zmielone maślanki dodaję do sosu oprócz walorów smakowych zagęszczaja. Już nic nie trzeba dodawać .:nerwowa kucharka:

Dobry sposób 
22 października 2019 20:04
dorotee

Chyba Lukull albo Thommy , nigdy Knor , jeszcze lepszy jest własnej fonity:gotowanie:

Mnie osobiście ten Lukull (tak się nazywa?) najbardziej smakuje 
24 października 2019 10:57 / 2 osobom podoba się ten post
Niech tam kto myśli co chce, a ja będę robiła pierogi ruskie 
24 października 2019 12:57 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa gęsta że łyżka stoi  i fertig na drugie danie 
27 października 2019 06:58 / 5 osobom podoba się ten post
Wczoraj ustaliłem z babcią obiadowe menu na dziś. Sąsiadka wczoraj przyniosła koszyk grzybów, zdrowych prawdziwków i podgrzybków. Zrobię sos grzybowy, ziemniaki i jajko sadzone. Resztę zamrożę i połowę z tej części ususzę, potem podzielę się z kolegą
27 października 2019 12:15 / 3 osobom podoba się ten post
Łażąc po Coopie za kawą Shüümli, której niestety nie znalazłam- natknelam się na suszone grzyby ( trufle też mieli po 30 CHF za 50 gram) , ale kupiłam prawdziwki . Potem w oko mi wpadła "prawdziwna" kiszona kapucha i tak dziś bigosik z mięskiem wieprzowym i ziemniaczki do tego. Gotowalam od rana. Obudziłam się godzine przed budzikiem
27 października 2019 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaki puree, kotlety schabowe z gotowców bo zapchana takowymi zamrażarka i mieszanka warzywna maselkiem. 
27 października 2019 17:13 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ziemniaki puree, kotlety schabowe z gotowców bo zapchana takowymi zamrażarka i mieszanka warzywna maselkiem. 

Bardzo dobrze  " czym chata bogata " 
27 października 2019 17:18 / 3 osobom podoba się ten post
A ja zmuszona jestem jeść mięso  oszukuję sie jak tylko mogę . Zrobiłam mielone, sama mięso mieliłam więc pojadłam surowego . I o dziwo posmakowało mi bardziej niż już gotwe kolteciki . Pewnie będe surowe mięso  jadła. Mizerię z ogórka zrobiłam i pieczone ziemniaki . Taki sobie obiad 
27 października 2019 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko, tatara lubię- moja rodzina też. To czasem surowiznę też jemy
31 października 2019 10:17 / 1 osobie podoba się ten post
Nikt nie gotuje od kilku dni ? Nie dziwię się Konwalii, bo w tej materii to ma dobrze  podopieczna kucharzy . he he he /
 
Ja na dzisiaj przygotowałam krokiety z kapusta kiszoną i grzybkami do tego barszcz czerwony . Mam tego dość, że będę musiała zamrozić . Wczoraj, pol dnia smazyłam nalesniki . Juz sa po próbie i mogę częstować .
31 października 2019 10:23
U mnie dzisiaj kotlety z karkówki, frytki i cukinia z porem i śmietaną
02 listopada 2019 16:23
U mnie są flaki drugi dzień i bigos
02 listopada 2019 16:23
U mnie są flaki drugi dzień i bigos