Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

05 grudnia 2019 17:49 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Śniadanie 9:00, kawa 15:00 , obiad 17:00 tak poza każda z nas żyje na własną reke:-) owoce , jogurty , takie tam:chaplin:

U nas:9,00- śniadanie/12.00-obiad/15-kawa ciacho/17-kolacja/21- chipsy+slodkosci..i w ciągu dnia dużo słodkiego ;-) 
05 grudnia 2019 17:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A nie interweniowałeś  w tej sprawie u dzieci  pdp? Przecież to niepojęte żeby głodować . Chyba że to taka metoda żeby szybciej pdp przenieść na tamten świat. :-(

Jeszcze córki nie widziałem, a na dobrą sprawę, to nie wiem, ile dzieci mają... Jak ktoś mi nie powie, to nie interesuję się tym
05 grudnia 2019 18:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jeszcze córki nie widziałem, a na dobrą sprawę, to nie wiem, ile dzieci mają... Jak ktoś mi nie powie, to nie interesuję się tym:-)

Może  w sumie może masz i rację. Nie na co sobie dokładać roboty. 
05 grudnia 2019 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
Bliny gryczane z ososiem 
09 grudnia 2019 11:35 / 5 osobom podoba się ten post
Każdy ma czasami postanowienia.. Ja adwentowe
 

 
... a potem jeszcze 
09 grudnia 2019 11:43 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Każdy ma czasami postanowienia.. Ja adwentowe
 

 
... a potem jeszcze :jazda na rowerze::hustawka1::cwicze:

Po takim wypasionym obiedzie to zrobisz tak. bo nie będziesz miał siły pedałować. 
09 grudnia 2019 11:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Po takim wypasionym obiedzie to zrobisz tak. :jazda na rowerze1:bo nie będziesz miał siły pedałować. :-)


 
A tak serio... Maultaschen w rosole.
Dziadkowie... Znów kiełbaski smażone i sałatka, ta ichnia, z majonezem. Zero warzyw. Ciekawe, kiedy doczeka się dziadek kurczaka, mielonego, wołowiny,, wieprzowiny
09 grudnia 2019 12:23 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:smiech3:
 
A tak serio... Maultaschen w rosole.
Dziadkowie... Znów kiełbaski smażone i sałatka, ta ichnia, z majonezem. Zero warzyw. Ciekawe, kiedy doczeka się dziadek kurczaka, mielonego, wołowiny,, wieprzowiny:-(

W następnym wcieleniu może coś zje? 
09 grudnia 2019 12:27 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Każdy ma czasami postanowienia.. Ja adwentowe
 

 
... a potem jeszcze :jazda na rowerze::hustawka1::cwicze:

Niebieskiej brak? no to konkretne postanowiłeś no ale na wyjeździe jestesnie w domu
09 grudnia 2019 13:11 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Niebieskiej brak? :hihi:no to konkretne postanowiłeś no ale na wyjeździe jestes:smiech3:nie w domu


A i w domu sobie radzę bez niebieskiej
09 grudnia 2019 14:44 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:zawstydzony:
A i w domu sobie radzę bez niebieskiej:smiech3:

Wobec tego gratuluję
09 grudnia 2019 14:56 / 4 osobom podoba się ten post
Kiełbasa biała smażona , ziemniaki , kapustą z kminkiem.
09 grudnia 2019 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Kiełbasa biała smażona , ziemniaki , kapustą z kminkiem.

Szybki i prosty pomysł na obiad :)
09 grudnia 2019 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Szybki i prosty pomysł na obiad :)

Tak , poniedziałkowe lenistwo! Kupuje taka zawijana biała  smaczna , raz kiedyś 
10 grudnia 2019 12:24 / 4 osobom podoba się ten post
Kuchnia dziś podała.. Królewieckie klopsiki, ziemniaczki w całości i sos. To w zestawie obiadowym ze sklepu. Dorzuciłem podgrzaną czerwoną kapustę i posypałem koperkiem. Przepadam za ziołami
A Państwo.... Po raz kolejny mini kiełbaski z patelni i jakieś warzywa z patelni. Już nie będę pisał o ich monotematycznych obiadach... Chyba,że kiedyś zjedzą mięso