Jak minął dzień 5

27 sierpnia 2019 14:43 / 3 osobom podoba się ten post
Lubię swoje miasto... 

 
Teraz pauza, ale rower odpoczywa w garażu... 32 stopnie, trasa bez cienia.. Więc trochę się boję, poruszam się autobusem
27 sierpnia 2019 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Lubię swoje miasto... 

 
Teraz pauza, ale rower odpoczywa w garażu... 32 stopnie, trasa bez cienia.. Więc trochę się boję, poruszam się autobusem

Mój rumak zawsze ze mną, teraz siedzę sobie pod drzewkiem a rumak przy mnie stoi.Kupuilam ciasto do kawy podobne do naszych napoleonek ha będzie wyżerka jak wróce
27 sierpnia 2019 14:55 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mój rumak zawsze ze mną, teraz siedzę sobie pod drzewkiem a rumak przy mnie stoi.Kupuilam ciasto do kawy podobne do naszych napoleonek ha będzie wyżerka jak wróce:je babeczke:

To jedną  proszę mi zostawić, haha
27 sierpnia 2019 15:01 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Lubię swoje miasto... 

 
Teraz pauza, ale rower odpoczywa w garażu... 32 stopnie, trasa bez cienia.. Więc trochę się boję, poruszam się autobusem

U mnie też juz ponad 30 stopni. Nie odpuszcza ten gorac . Cala Europa sie poci  
27 sierpnia 2019 15:04 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mój rumak zawsze ze mną, teraz siedzę sobie pod drzewkiem a rumak przy mnie stoi.Kupuilam ciasto do kawy podobne do naszych napoleonek ha będzie wyżerka jak wróce:je babeczke:

Mam jeszcze 2 godz do przygotowania obiadu. Dziś daje to słońce nieźle.Nie chce mi sie przy garach stać. Kupiłam jakieś pierogi i krokiety w pierogarni. Naprawdę pyszne . Jak przyrzadzane w domu. 
27 sierpnia 2019 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

U mnie też juz ponad 30 stopni. Nie odpuszcza ten gorac:-) . Cala Europa sie poci :-) 

A w Hiszpanii od gradają  spadł grad 
27 sierpnia 2019 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A w Hiszpanii od gradają :-) spadł grad :-)

27 sierpnia 2019 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

:oklaski::oklaski::oklaski:

I z czego się tak cieszysz ?przecież w Polsce siedzisz i to chyba dobrze że nie tam 
27 sierpnia 2019 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

To jedną :je babeczke: proszę mi zostawić, haha

Sorry ale już zeżarte babka z kumpelą pierdołki pociskają,  ciasto zjadłam i uciekłam na pięterko następnym razem DHL przesle
 
27 sierpnia 2019 16:31 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I z czego się tak cieszysz ?:-)przecież w Polsce siedzisz :-)i to chyba dobrze że nie tam :hihi:

Dlatego też sie cieszę  Jak goopi do sera
27 sierpnia 2019 20:51 / 3 osobom podoba się ten post
Mija piękny, ale i męczący dzień, za sprawą pogody.
Oglądałem zwiastun filmu "Polityka", którego premiera już 4 września.
Poza tym powolutku i później
27 sierpnia 2019 22:51 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mam jeszcze 2 godz do przygotowania obiadu. Dziś daje to słońce nieźle.Nie chce mi sie przy garach stać. Kupiłam jakieś pierogi i krokiety w pierogarni. Naprawdę pyszne . Jak przyrzadzane w domu. 

28 sierpnia 2019 07:12 / 3 osobom podoba się ten post
dzien zanosi sie pogodny a ja biorę się za mycie okna w moim pokoju . Posprzatam dzisiaj na tyle, ze jutro będę sie cieszyła dniem bez pracy . Rano przyjedzie mo mąż to sobie pogadamy po 6 tygodniowym  "nic nie mówieniu ". Włączę sobie muzyczkę polską i będę miała dwie przyjemności na raz .
28 sierpnia 2019 09:57 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mam jeszcze 2 godz do przygotowania obiadu. Dziś daje to słońce nieźle.Nie chce mi sie przy garach stać. Kupiłam jakieś pierogi i krokiety w pierogarni. Naprawdę pyszne . Jak przyrzadzane w domu. 

Ja też dosyć często, jeśli nie idę na pierogi, do ulubionej Dziupli na Starówce ,to kupuję w pierogarni. Jest ich w moim mieście sporo , a wszystkie naprawdę super. 
Fajne jest, że można zamówić talerz mieszanych na miejscu, albo kupić po kilka sztuk z różnym farszem i zabrać do domu.
Lubię...wszystkie lubię 
Ostatnio najczęściej były to jednak ze szpinakiem, albo "warmińskie "- z kaszą gryczaną,boczkiem i kurkami. Nie wiem skąd nazwa, pewnie że stolica Warmi, w każdym razie pyszne
28 sierpnia 2019 10:14 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia, Warmia zawsze była zagłębiem "kurkowym". Krewna żony mieszka w lesie, to u nich grzyby dominują w każdej postaci. Pierogi też z kaszą i kurkami, ale nie wiem, czy boczuś tam wkładają, do tego farszu