Jak minął dzień 5

01 września 2019 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie schodź na parter! Tam się ektoplazma gotuje !:-)

Ektoplazma to galaretowata subst.wydobywajaca się z ciała medium wszystkimi możliwymi otworami dolnym teżZejścia do parteru surowo zabronione niezależnie od tego czy robisz za medium czy nie
01 września 2019 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ektoplazma to galaretowata subst.wydobywajaca się z ciała medium wszystkimi możliwymi otworami dolnym też:smiech2:Zejścia do parteru surowo zabronione niezależnie od tego czy robisz za medium czy nie:hihi:

To była glutoplazma  Ale te znaczenie ektoplazmy mi się podoba jak nie wiem co! 
01 września 2019 20:29 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Super, gratulacje :oklaski:
Ja też w telefonie zainstalowałam sobie Vhatsapa,  Vibera  i Skypa!!!
No i jeszcze aplikacje linii lotniczych,z których korzystam :-),bo nie zawsze jest drukarka, a najczęściej nie ma i nie chce mi się latać do coppy shopów,żeby wydrukować kartę pokładową.
Ostatnio córka się zdziwiła-O, masz aplikację Ryainair, kto Ci zainstalował?
Jak to kto,sama! Sama?No widzisz, a mówiłaś, że się już niczego uczyć nie będziesz :-)

Ciebie Gusi niczym nie zaskoczę .
01 września 2019 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ciebie Gusi niczym nie zaskoczę .

No i udało Ci się 
Taka odpowiedź naprawdę mnie zaskoczyła 
01 września 2019 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No i udało Ci się :oklaski:
Taka odpowiedź naprawdę mnie zaskoczyła :-)

Z racji, że zjadłam "u" 
01 września 2019 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Z racji, że zjadłam "u" :-)

Z racji, że mnie zaskoczyłaś tym,że myślałaś, że mnie niczym nie zaskoczysz  A te "u",to już się cieszyłam, że specjalnie pominęłaś, że niby tak zdrobniale, już prawie jak ajlowju odebrałam 
02 września 2019 16:05 / 2 osobom podoba się ten post
ale pospałem teraz w nocy mogę gdzieś na baletyiść
02 września 2019 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:nie wstaje: ale pospałem:smiech3: teraz w nocy mogę gdzieś na balety:radosc1:iść :oklaski::smiech3:

Dziadka weź co się będziesz sam po nocy szwendał
02 września 2019 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dziadka weź co się będziesz sam po nocy szwendał:yahoo:

Już dziś wziąłem go... Posłuchał się mnie i córki i sam chce spacerować po pokoju, z rolatorkiem
I już dziś trzy razy
02 września 2019 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Już dziś wziąłem go... Posłuchał się mnie i córki i sam chce spacerować po pokoju, z rolatorkiem:oklaski:
I już dziś trzy razy

Oj no to super oby tak dalej to duże szanse na wspólne wyjście za jakiś czas 
02 września 2019 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Zaginiona dziś jestem ::każdy wie jak wyglada końcówka na wyjeżdzie, zawsze jest jeszcze coś do zrobienia.Moj pobyt tu dobiega końca, ale jak już pisałam to dobra sztela i wrócę tu chętnie(coś też ekstra się znalazło to miłe) .W mieście wino się leje hektolitrami a wyżerki robią niesamowite, przebiegłam właściwie przez rynek a od tych zapachów  aż mi się w w nosie zakręciło. Miłego spokojnego dnia życzę
02 września 2019 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zaginiona dziś jestem :pranie::prasowanie::suszenie::mycie podlogi:::każdy wie jak wyglada końcówka na wyjeżdzie, zawsze jest jeszcze coś do zrobienia.Moj pobyt tu dobiega końca, ale jak już pisałam to dobra sztela i wrócę tu chętnie(coś też ekstra się znalazło :super1: to miłe) .W mieście wino się leje hektolitrami a wyżerki robią niesamowite, przebiegłam właściwie przez rynek a od tych zapachów  aż mi się w w nosie zakręciło. Miłego spokojnego dnia życzę:papa:

Fajnie, same pozytywy
02 września 2019 20:03 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś byłem w małym sklepiku po bułki, po południu. Turek, co go prowadzi, pyta się, skąd jestem. I mówi mi, że dużo tu jest Polek, haha. Jakoś ich nie widzę... Może udam się w tym tygodniu na punkt zborny w parku tam się ponoć spotykają.
A z rodziną już ustaliłem termin całego wolnego dnia, i też, ekstra. Raz na pobyt robią mi takie wolne, kieszonkowe i wio...
Tutaj właściwie nie ma całego dnia czy połówki... Niemniej w ciągu dnia mogę i trzy razy jechać na przejażdżkę czy na zakupy dla siebie czy w inny sposób spędzić czas. Nie mogę więc narzekać.
02 września 2019 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś byłem w małym sklepiku po bułki, po południu. Turek, co go prowadzi, pyta się, skąd jestem. I mówi mi, że dużo tu jest Polek, haha. Jakoś ich nie widzę... Może udam się w tym tygodniu na punkt zborny w parku:smiech3: tam się ponoć spotykają.
A z rodziną już ustaliłem termin całego wolnego dnia, i też, ekstra. Raz na pobyt robią mi takie wolne, kieszonkowe i wio...
Tutaj właściwie nie ma całego dnia czy połówki... Niemniej w ciągu dnia mogę i trzy razy jechać na przejażdżkę czy na zakupy dla siebie czy w inny sposób spędzić czas. Nie mogę więc narzekać.

Ani się waż  jeszcze ukradną nam chłopaka
02 września 2019 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
A ja odpoczywam jak przystało po powrocie z robót  . Dopiero mam wolne, nie wiem co się dzieje, dzień taki krótki czy cuś