Odliczam dni 19

11 listopada 2019 16:48 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Łone się tylko przytulają czyli miziają:hihi:

Ale to przecież takie przyjemne!
A co do wypłaty- w tamtym tygodniu dostałam już całość- do końca zlecenia. Fajnie, jak firma z wyprzedzeniem płaci czasem...
 
11 listopada 2019 18:59 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Jutro wieczorem kierunek- dom. A może w nocy. A może nad ranem:-) Do 14 mam mieć informację od kierowcy busa. Właściwie obojętnie, o której, byle nie za długo jechać. Ostatnio 29 godzin- różne przestoje były. To chyba rekord. A najkrócej to 20- jak jechałam ja i jedna pani tylko. Najczęściej 24. To mam nadzieję, że we środę w domu będę:-)

11 listopada 2019 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Ale to przecież takie przyjemne!:-)
A co do wypłaty- w tamtym tygodniu dostałam już całość- do końca zlecenia. Fajnie, jak firma z wyprzedzeniem płaci czasem...
 

A która to firma tak płaci. Bo moja ma termin na 12 i trzyma się tego kurczowo jak nic. 
11 listopada 2019 19:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A która to firma tak płaci. Bo moja ma termin na 12 i trzyma się tego kurczowo jak nic. 

Też chciałabym wiedzieć, bo moja 15 następnego miesiąca 
Jeśli zlecenie kończy się np 15 listopada, to za te 15 dni zapłaciłaby dopiero 15 grudnia 
Niefajnie trochę 
11 listopada 2019 20:38 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też chciałabym wiedzieć, bo moja 15 następnego miesiąca 
Jeśli zlecenie kończy się np 15 listopada, to za te 15 dni zapłaciłaby dopiero 15 grudnia 
Niefajnie trochę :-(

Mnie też to wkurza. Muszę poszukać firmy gdzie płacą wcześniej. Może Konwalia i Luke się wypowiedzą na ten temat jak to jest w ich firmie. 
11 listopada 2019 20:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mnie też to wkurza. Muszę poszukać firmy gdzie płacą wcześniej. Może Konwalia i Luke się wypowiedzą na ten temat jak to jest w ich firmie. 

No,niech się wypowiedzią, a jak u nich lepiej niż u nas, to niech nas tam wezmą, a co 
Jeszcze parę ojrasków będą mogli za nas przytulić 
11 listopada 2019 20:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór,znowu miałam przerwę w pisaniu,ale to nic, Szczęśliwej podróży tym wyjeżdżającym jak i przyjeżdżającym,ja dziś jestem jakaś zmęczona chyba już za długo tu jestem bo piąty tydzień idzie. Miesiąc by chyba wystarczył a tu jeszcze 11 dni długooooo. Trzeba jednak wytrzymać nie ma rady, Miłego Wieczorka życzę wszystkim
11 listopada 2019 21:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A która to firma tak płaci. Bo moja ma termin na 12 i trzyma się tego kurczowo jak nic. 

Caring Personnel. Współpracuje się z nim dobrze, ale płacą mało... Jakoś nie ma ideałów. Już mi się tak zdarzyło, że przed końcem zlecenia pieniądze za całość były na koncie. Teoretycznie powinnam za listopad dostać 15 grudnia. Jak potrzebowałam raz pieniądze wcześniej, na początku miesiąca to poprosiłam o to i dostałam. Ale też zdarzyło się, że nie było nic na koncie 15-ego, to się upomniałam i szybko przysłali.
Konwalii i Luka chętnie posłucham, bo chyba u nich dobrze płacą i są ok.?
11 listopada 2019 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No,niech się wypowiedzią, a jak u nich lepiej niż u nas, to niech nas tam wezmą, a co :-)
Jeszcze parę ojrasków będą mogli za nas przytulić :smiech3:

Ja zamierzam do ich firmy się zgłosić. Do paru innych też. Swoją też o tym poinformuję- o moich planach.  To zobaczę, co się zadzieje. Na pewno będą oferty na święta. Ale nie chcę. Chyba, że byłaby to jakaś super atrakcyjna oferta- znaczy mało pracy, dużo pieniędzy, dużo wolnego czasu, a podopieczny naprawdę mobilny i przyjazny
12 listopada 2019 06:05 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też chciałabym wiedzieć, bo moja 15 następnego miesiąca 
Jeśli zlecenie kończy się np 15 listopada, to za te 15 dni zapłaciłaby dopiero 15 grudnia 
Niefajnie trochę :-(

A moja firma zawsze płaci na koniec miesiąca, a końcówkę na koniec zlecenia I w miarę dobre zarobki - no i tylko 500 km od granicy - dla mnie to też jest ważne.
12 listopada 2019 06:25 / 6 osobom podoba się ten post
No to liczymy
Werska -  Szerokiej drogi i wspaniałego urlopu
Malgi - 3 - ostatni wtorek
Damessa - 5 -  ostatni wtorek
Nincia - 10 - jutro zmiana kodu
Grabowiec26 - 16 -
Dusia1978 - 29 -  zmiana kodu na dwójeczkę z przodu
Maja68 - 30 - jutro zmiana kodu
Monika.s - 30 - jutro zmiana kodu
Luke - 33 -
Kto jest chętny na przejęcie odliczajek?
12 listopada 2019 06:43 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy :umowa:
Werska -  Szerokiej drogi i wspaniałego urlopu :flaga Polski:
Malgi - 3 - ostatni wtorek :niech zyje:
Damessa - 5 -  ostatni wtorek :taniec2:
Nincia - 10 - jutro zmiana kodu :szampan:
Grabowiec26 - 16 - :brawo1:
Dusia1978 - 29 -  zmiana kodu na dwójeczkę z przodu :szampan:
Maja68 - 30 - jutro zmiana kodu :szampan:
Monika.s - 30 - jutro zmiana kodu :szampan:
Luke - 33 - :niebo pieklo:
Kto jest chętny na przejęcie odliczajek?
:angel3:

O widzę już jakieś światełko w tunelu. Może Luke się tym zajmie. On raniutko ptaszek to odliczajki poprowadzi 
12 listopada 2019 07:12 / 3 osobom podoba się ten post
Od kiedy?
12 listopada 2019 07:48 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Od kiedy?

Możesz od jutra, będę miała więcej czasu na pakowanie
12 listopada 2019 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Możesz od jutra, będę miała więcej czasu na pakowanie

Ok