Muzyka, która dodaje Ci sił 7

10 czerwca 2022 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
Tajen

klasycznie okiem mężczyzny - Pieknie

Ta dama ma w sobie wszystko co potrzeba?A A-ha bardzo lubię bo zabiera mnie do przeszłości...młodości ale tym razem bez Marty McFly?
12 czerwca 2022 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ta dama ma w sobie wszystko co potrzeba?A A-ha bardzo lubię bo zabiera mnie do przeszłości...młodości ale tym razem bez Marty McFly?


Ona... podoba mi się, ma taki fajny szpiczasty (ale nie za bardzo) nosek i fajnie się w filmach uśmiecha ?
15 czerwca 2022 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
Tajen


Ona... podoba mi się, ma taki fajny szpiczasty (ale nie za bardzo) nosek i fajnie się w filmach uśmiecha ?

U mnie nie umiem podejrzeć co albo raczej kogo wstawiłeś. Wierzę na słowo a w rewanżu cd .A-ha ?
15 czerwca 2022 10:27 / 2 osobom podoba się ten post
I na deser do kawy 
15 czerwca 2022 11:06 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze mój ulubiony,wysłuchany wielokrotnie i zapisany by odsłuchać w każdej chwili
15 czerwca 2022 12:05 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

U mnie nie umiem podejrzeć co albo raczej kogo wstawiłeś. Wierzę na słowo a w rewanżu cd .A-ha ?

Na każdym urządzeniu da się . Otwórz w osobnej karcie przeglądarki. 
15 czerwca 2022 12:12 / 1 osobie podoba się ten post
Tajen


Ona... podoba mi się, ma taki fajny szpiczasty (ale nie za bardzo) nosek i fajnie się w filmach uśmiecha ?

Toż ją określają, jako jedną z najpiękniejszych aktorek. Nie oglądałam wielu filmów z nią, ale mam koleżankę o bardzo podobnej urodzie. Rysy prawie te same i też brunetka. Powodzenie u mężczyzn ogromne mimo , że obchodziła wcześniej niż ja siąte urodziny. Namiarów nie podam , bo mężatka, zresztą mieszka w Szwecji 
I już nawiązuję do muzyki mrocznej. Poszukaj mixów Rammsteina ale tez i innych-DJ Alambrix. Jeśli lubisz coś industrialowego.
Na szybko wrzucę jednak Ramsteina bez żadnej domieszki, bo akurat tego utworu lepiej się już doprawić nie da.
19 czerwca 2022 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

I na deser do kawy :-)

Niezly... mocny deser?
19 czerwca 2022 10:32
Spokojnej muzy na niedzielny przedpoludniowy chlodek 
19 czerwca 2022 10:46 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Toż ją określają, jako jedną z najpiękniejszych aktorek. Nie oglądałam wielu filmów z nią, ale mam koleżankę o bardzo podobnej urodzie. Rysy prawie te same i też brunetka. Powodzenie u mężczyzn ogromne mimo , że obchodziła wcześniej niż ja siąte urodziny. Namiarów nie podam :-), bo mężatka, zresztą mieszka w Szwecji :-)
I już nawiązuję do muzyki mrocznej. Poszukaj mixów Rammsteina ale tez i innych-DJ Alambrix. Jeśli lubisz coś industrialowego.
Na szybko wrzucę jednak Ramsteina bez żadnej domieszki, bo akurat tego utworu lepiej się już doprawić nie da.

Wg mnie to  "sieczka dla ogłupienia mózgu"..  Moje prywatne zdanie, bez urazy dla wszystkich fanow tej kapeli i tego rodzaju muzyki. Nie dla Mnie, Mimo wszystko dziekuje 
Pamietam taki film gdzie gosc siedzial w wybudowanej w lesie piwnicy - porywal dziewczeta i w tle "naparzała" taka muzyka. Pamietam tez kilka innych filmow gdzie łamano wole zakladnikow.... wiezniow torturami glosnej wielogodzinnej muzyki w stylu Ramstein 
-nie moja bajka 
Mowiac o mroku sklaniam sie w tym kierunku 
 
19 czerwca 2022 12:13
Tajen

Wg mnie to  "sieczka dla ogłupienia mózgu"..  Moje prywatne zdanie, bez urazy dla wszystkich fanow tej kapeli i tego rodzaju muzyki. Nie dla Mnie, Mimo wszystko dziekuje 
Pamietam taki film gdzie gosc siedzial w wybudowanej w lesie piwnicy - porywal dziewczeta i w tle "naparzała" taka muzyka. Pamietam tez kilka innych filmow gdzie łamano wole zakladnikow.... wiezniow torturami glosnej wielogodzinnej muzyki w stylu Ramstein 
-nie moja bajka 
Mowiac o mroku sklaniam sie w tym kierunku 
 

Nie przepraszaj, to ja przewymiarowałam , sorrki :) 
No to teraz psssst...:)
19 czerwca 2022 22:39
tina 100%

Nie przepraszaj, to ja przewymiarowałam , sorrki :) 
No to teraz psssst...:)

Jasne- fajne  słowo "przewymiarowalam" "?" 
... Grzegorz - dziekuje ? polubiłem go dzieki mojej Żonie - jej mocno przypadł do gustu ?
 
Co do mroku w muzyce - to nie tak ze szukam mroku i mnie dołuje.... widze w nim tajemnice, 
jakis rodzaj nostalgii... jakim przemyslenien  nad rodzajem wnetrza czlowieka i przyszlosci, ku ktorej zmierza,
dziala na Mnie mimo wszystko kojąco?... Pozytywnie 
20 czerwca 2022 07:40 / 1 osobie podoba się ten post
Tajen

Jasne- fajne  słowo "przewymiarowalam" "?" 
... Grzegorz - dziekuje ? polubiłem go dzieki mojej Żonie - jej mocno przypadł do gustu ?
 
Co do mroku w muzyce - to nie tak ze szukam mroku i mnie dołuje.... widze w nim tajemnice, 
jakis rodzaj nostalgii... jakim przemyslenien  nad rodzajem wnetrza czlowieka i przyszlosci, ku ktorej zmierza,
dziala na Mnie mimo wszystko kojąco?... Pozytywnie 

Trudno, żeby każdy miał taki sam gust. Wiwisekcji nie robię, widziałam ich już dość. Poza tym i mrok ma wiele odcieni .
Mike Oldfield-tak zamieszczam, nie zebym straszyła czy cóś 
11 lipca 2022 20:13
Czy tylko ja tak mam ? 
 
https://youtu.be/dkPVcHKfJ3Q
11 lipca 2022 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Czy tylko ja tak mam ? :-(:smiech3:
 
https://youtu.be/dkPVcHKfJ3Q

Ja tak nie mam