Skurcze nie tylko nocne

13 października 2019 19:04
Mleczko

Ja nie grzebałam w lekach i dlatego chodzę do lekarza . Obawiam sie, że mogę coś przedobrzyć, a to też nie jest zdrowe .

Mam wiedzę na ten temat i jakos ją muszę wykorzystac po to się chyba uczyłam a  do lekarza chodzę bo od tego są.Co dwie głowy to nie jedna. 
13 października 2019 19:06 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja nie grzebałam w lekach i dlatego chodzę do lekarza . Obawiam sie, że mogę coś przedobrzyć, a to też nie jest zdrowe .

Uważam że Twoje podejście jest bardzo zdrowe
13 października 2019 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Werska ja napisałam co mnie pomaga, nie lubię suplementów diety mnóstwo ich w reklamach i jeszcze reklamowanych przez wiadomo kogo :-)   teraz w cholerę firm na rynku i jeszcze więcej produktów .Ludzie łykają na potęgę wszystko bo reklama dźwignią handlu, byłam na takich szkoleniach .

Mnóstwo tego jest. Od takich na porost włosów, poprzez wspomagające chudnięcie, pamięć itp. aż po ujędrniające biust.
Szkoda tylko, że ludzie nie zawsze wiedzą, że na ogół są to preparaty słabo przyswajalne. Np.te kolagenowe mające usprawniac stawy.Ale już sama fizjologia układu pokarmowego pokazuje, ze kolagen zawarty w suplementach zostaje strawiony i wydalony. Nie ma jak się do torebki stawowej dostać. Jest jeden suplement faktycznie wspomagajacy funkcje stawów, ale on działa na innej zasadzie. Nazwy zapomniałam, bo nie skrzypię jeszcze 
13 października 2019 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mnóstwo tego jest. Od takich na porost włosów, poprzez wspomagające chudnięcie, pamięć itp. aż po ujędrniające biust.
Szkoda tylko, że ludzie nie zawsze wiedzą, że na ogół są to preparaty słabo przyswajalne. Np.te kolagenowe mające usprawniac stawy.Ale już sama fizjologia układu pokarmowego pokazuje, ze kolagen zawarty w suplementach zostaje strawiony i wydalony. Nie ma jak się do torebki stawowej dostać. Jest jeden suplement faktycznie wspomagajacy funkcje stawów, ale on działa na innej zasadzie. Nazwy zapomniałam, bo nie skrzypię jeszcze :-)

Tina ja już 4 lata nie pracuje w zawodzie od tego czasu tyle się zmieniło, ile nowości ,glowa pęka Za moich czasów byly specjalne zastrzyki b.drogie konkretnie w to miejsce trzeba było,, przywalić" nie zabłysnę tu nazwa bo zapomniałam, wypadło z głowy i już,mozna w necie poszukać co też zrobię dla własnej ciekawości.
13 października 2019 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Tina ja już 4 lata nie pracuje w zawodzie od tego czasu tyle się zmieniło, ile nowości ,glowa pęka :zaskoczenie1:Za moich czasów byly specjalne zastrzyki b.drogie konkretnie w to miejsce trzeba było,, przywalić" nie zabłysnę tu nazwa bo zapomniałam, wypadło z głowy i już,mozna w necie poszukać co też zrobię dla własnej ciekawości.

Dostawowo podawali kwas hialuronowy - do tej pory to robią. Jest też terapia osoczem.Sama pozwoliłam sobie ścięgno Achillesa ostrzyknąć ,żeby sie przebudowało. Sterydy też podają- słynna blokada, ale to wszystko musi lekarz zaordynować.
13 października 2019 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ha że co że pierwszy to nie bardzo ?  :-)Mam swoje nogi oddać w obce ręce?:smiech3:

A serio.. to znam ten ból. Czasami mam podobny, ale po długim chodzeniu
13 października 2019 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Werska ja napisałam co mnie pomaga, nie lubię suplementów diety mnóstwo ich w reklamach i jeszcze reklamowanych przez wiadomo kogo :-)   teraz w cholerę firm na rynku i jeszcze więcej produktów .Ludzie łykają na potęgę wszystko bo reklama dźwignią handlu, byłam na takich szkoleniach .

Nie zastanawiałam się nad tym. W szpitalu miałam przepisany jakiś potas, nie pamiętam nazwy. I potem rodzinna stwierdziła, żeby uzupełniać- ale nie podała nazwy i co jakiś czas się badać. No to kupuję w aptece potas, jaki się nawinie. Lubię pomidory, banany i co jakiś czas biorę te tabletki, a już na pewno wtedy, kiedy mam bóle głowy i lekkie mdłości- tak to się u mnie objawiało.
Zrozumiałam z tamtego wpisu, że jakiś lek z potasem jest kiepski, który ci zalecono- i chciałam wiedzieć, jaki to, żeby go omijać.
 
13 października 2019 19:51 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dostawowo podawali kwas hialuronowy - do tej pory to robią. Jest też terapia osoczem.Sama pozwoliłam sobie ścięgno Achillesa ostrzyknąć ,żeby sie przebudowało. Sterydy też podają- słynna blokada, ale to wszystko musi lekarz zaordynować.

 Ortopeda podaje mi w bark Diprophos  raz w roku (2 razy  już mnie dopadł)pomogło bardzo, na razie jest dobrze w listopadzie idę na kontrolę po roku. Dajcie spokój jak nie noga to bark, wszystko po lewej stronie .Ale się trzymam ostro Nie takie dolegliwości ludzie mają.
13 października 2019 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Nie zastanawiałam się nad tym. W szpitalu miałam przepisany jakiś potas, nie pamiętam nazwy. I potem rodzinna stwierdziła, żeby uzupełniać- ale nie podała nazwy i co jakiś czas się badać. No to kupuję w aptece potas, jaki się nawinie. Lubię pomidory, banany i co jakiś czas biorę te tabletki, a już na pewno wtedy, kiedy mam bóle głowy i lekkie mdłości- tak to się u mnie objawiało.
Zrozumiałam z tamtego wpisu, że jakiś lek z potasem jest kiepski, który ci zalecono- i chciałam wiedzieć, jaki to, żeby go omijać.
 

Pytaj o potas w postaci cytrynianu. Jest najlepiej przyswajalny.
Kalinor też taki potas zawiera. To akurat tabletki musujące. Jak bedziesz w DE musiała kupic to też dostaniesz.
13 października 2019 19:54 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A serio.. to znam ten ból. Czasami mam podobny, ale po długim chodzeniu:aniolki:

I już mi lepiej że Ty też to  masz
13 października 2019 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

 Ortopeda podaje mi w bark Diprophos  raz w roku (2 razy  już mnie dopadł)pomogło bardzo, na razie jest dobrze w listopadzie idę na kontrolę po roku. Dajcie spokój jak nie noga to bark, wszystko po lewej stronie .Ale się trzymam ostro :oklaski:Nie takie dolegliwości ludzie mają.

13 października 2019 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pytaj o potas w postaci cytrynianu. Jest najlepiej przyswajalny.
Kalinor też taki potas zawiera. To akurat tabletki musujące. Jak bedziesz w DE musiała kupic to też dostaniesz.

Właśnie bardzo ważne jest by lek po prostu przez nas nie przeleciał
13 października 2019 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

:-)

Kurde jaki uśmiech 
13 października 2019 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

 Ortopeda podaje mi w bark Diprophos  raz w roku (2 razy  już mnie dopadł)pomogło bardzo, na razie jest dobrze w listopadzie idę na kontrolę po roku. Dajcie spokój jak nie noga to bark, wszystko po lewej stronie .Ale się trzymam ostro :oklaski:Nie takie dolegliwości ludzie mają.

Po tej samej stronie jestes uszkodzona co ja  Scięgno Achillesa juz po przejściach- działa dobrze póki co- odpukać. Rwe barkową miałam tez po lewej stronie- ale przyczyną był kręgosłup szyjny- nic strasznego na szczęście. Blokady do stawu nie miałam jeszcze- tylko ścięgno ostrzyknięte. Bolało...
13 października 2019 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kurde jaki uśmiech :hihi:

Kurcze, nie jestem dziewczynką, żeby taki Ci przesłać