Jak minął dzień 6

14 listopada 2019 19:38 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co to za uśmiech nr.5 ? Możesz zaprezentować?ja kiedyś też miałam b.zabawna sytuację z szefem agencji niemieckiej jeszcze nie zdążył wyciągnąć wizytówki a już go do kibelka zaciągnęłam bo myślałam że fachman od rury przyjechał na którego czekałam .Słabo mówiłam wtedy i mało rozumiałam po niemiecku .Siara była niesamowita a mina jego bezcenna .Nie wyglądał jakoś szczególnie i garderoba raczej przeciętna za to ,,głazy " łoj ,łoj, miękkość kolan u mnie spowodowały:hihi:chwilowo 

Sama tego chciałaś
14 listopada 2019 19:43 / 7 osobom podoba się ten post
Już wolne, babcia leży w łóżku od pół godziny. Ciekawy i trochę dziwny zaraz ten dzień był...
Trzeba troszkę odpocząć, potem duszen i szlafen
14 listopada 2019 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Już wolne, babcia leży w łóżku od pół godziny. Ciekawy i trochę dziwny zaraz ten dzień był...
Trzeba troszkę odpocząć, potem duszen i szlafen

Ale Ci dobrze. Ja jutro muszę o 6oo wstać, bo pdp jedzie do kliniki okulistycznej na zabieg. Transport z kliniki będzie o 7oo. No nie wyśpię się 
14 listopada 2019 20:17 / 4 osobom podoba się ten post
Ja codzień wstaję o 7,30 bo o 7,00 muszę iść po bułeczki na śniadanie,i przy okazji robię inne zakupy,a jutro muszę wstać wcześniej,bo pdp o 8,30 wyjeżdża na masarze, musimy wcześniej zjeść śniadanie no i ona musi się umyć nie wiem jak się wyrobimy ,ona chce wstać o 7,50 w 40 min chyba nie zdążymy. Ona b.wolno się myje calutka,oprócz głowy,potem wolno jada, dobrego wieczoru wszystkim
14 listopada 2019 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Sama tego chciałaś


Hahaha, na pewno by sobie ot tak nie poszedł, 
Oj,aż się popłakałam z tego uśmiechu nr 5 ,pewnie jeszcze chanel piątką dyszałaś 
14 listopada 2019 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Sama tego chciałaś

No Julia Roberts i te włosy 
14 listopada 2019 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

:smiech3::smiech2::smiech3:
Hahaha, na pewno by sobie ot tak nie poszedł, 
Oj,aż się popłakałam z tego uśmiechu nr 5 ,pewnie jeszcze chanel piątką dyszałaś :smiech3:

Chanel 5 brak było. 
14 listopada 2019 21:37 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No Julia Roberts i te włosy :smiech3:

A on się odwrócił na pięcie i poszedł. 
14 listopada 2019 21:39 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Chanel 5 brak było. 

No nie, to jednak poszedłby sobie chyba 
14 listopada 2019 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No nie, to jednak poszedłby sobie chyba :-(

Kto zaś poszedł ?Gdzie?nic nie słyszałam ....
14 listopada 2019 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

A on się odwrócił na pięcie i poszedł. 

A napięcie zostało ....
14 listopada 2019 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A napięcie zostało ....:strach na wroble:

Jak Pani coś powie, to już powie 
14 listopada 2019 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak Pani coś powie, to już powie :smiech3:

14 listopada 2019 22:34 / 7 osobom podoba się ten post
Melduję się z Dojczlandii. Podróż bez problemów i korków. Ja się nie chwalę, ale jestem już tak wprawiona za kierownicą, że 700km to dla mnie zwyczajna przejażdżka się zrobiła. Miałam jednego pasażera z BBC. Był to bardzo sympatyczny Rosjanin z mojej generacji. Ze znajomości szkolnego języka rosyjskiego prawie nic mi nie zostało, on umiał na takim samym poziomie po niemiecku, polski to raczej jakieś przypadkowo podobne słowa, a nawijaliśmy całą drogę. Odwłołuję wszelkie uprzedzenia do ludzi zza wschodniej granicy. Trafiłam naprawdę na niesamowitego człowieka i chyba to towarzystwo tak umiliło i skróciło mi podróż, że wogóle nie czuję zmęczenia. Mam komfort czasowy, bo tym razem wyjechałam z domu tak, abym nie musiała od razu lecieć na dyżur. Do pracy idę dopiero jutro po południu. Dobranoc.
15 listopada 2019 10:20 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie pierwsza nocka na nowym miejscu za mną. Chociaż niewiele pospałam , chyba z calego stresu. Ale zabawie tu tylko do 14 grudnia. Babcia z demencją, ale pierwsze wrażenie dość pozytywne. Wiadomo że wszystko wyjdzie w praniu