Jak minął dzień 6

15 listopada 2019 20:48 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

A może spójrz na to inaczej - jak teraz nie wydam kasy, to nie będę mogła dłużej zarabiać. W zdrowiu oczywiście :kontuzja:

Z przekory  tak napisalam . Zlozylam wniosek tak sobie ìiiiiii mam . Tyle sie czeka w kolejce, ze prawie zapomnialam. A w tym roku juz zaliczylam jeden 2 tygodniowy turnus .Oby mi to w krew nie weszlo 
15 listopada 2019 20:50 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Z przekory  tak napisalam . Zlozylam wniosek tak sobie ìiiiiii mam . Tyle sie czeka w kolejce, ze prawie zapomnialam. A w tym roku juz zaliczylam jeden 2 tygodniowy turnus .Oby mi to w krew nie weszlo :smiech3:

Ja też czekam i forsę wydam jak przyjdzie ten cudny moment 
15 listopada 2019 20:58 / 4 osobom podoba się ten post
Ogladam " taniec z gwiazdami " fajnie tańczą  .Przegapiłem odcinki, wole polityke . Dobrze, ze w domu  sa 2 telewizory , bo inaczej  .  Na jednym " otomoto " a na drugim polityka . Ogladamy tez inne programy,  ale juz wspolnie . Po polnocy juz nie ogladamy, bo to dla starszych  
15 listopada 2019 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Z przekory  tak napisalam . Zlozylam wniosek tak sobie ìiiiiii mam . Tyle sie czeka w kolejce, ze prawie zapomnialam. A w tym roku juz zaliczylam jeden 2 tygodniowy turnus .Oby mi to w krew nie weszlo :smiech3:

A jak wejdzie, to na pewno nie zaszkodzi i krwi nie popsuje. 
Z Twoich wpisów widzę, że pracuś z Ciebie, jak nie na wyjeździe, to w albo przy domu ciągle jesteś zajęta. 
Od czasu do czasu dobrze jest pobyć dobrym tylko dla siebie 
15 listopada 2019 21:01 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja też czekam i forsę wydam jak przyjdzie ten cudny moment :hihi:

Bylam we wrzesniu pierwszy raz .Nic mi sie nie udalo ani to ani to   
15 listopada 2019 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A jak wejdzie, to na pewno nie zaszkodzi i krwi nie popsuje. :-)
Z Twoich wpisów widzę, że pracuś z Ciebie, jak nie na wyjeździe, to w albo przy domu ciągle jesteś zajęta. 
Od czasu do czasu dobrze jest pobyć dobrym tylko dla siebie :-)

Ano , jak nie mam co robic to znajde 
16 listopada 2019 06:37 / 4 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

No minął prawie , bo dziadek teraz pod wieczór zakręcony w kółko to samo gada więc najgorsze teraz dopiero jest.
Ale jeszcze 3 godz. i spokój będzie , Coś jakiś nerwowy się robię , niby tym razem tylko 7 tyg a jakoś się dłuży ,
może trzeba sobie dłuższą przerwę zrobić ? , posiedzieć z pół roku w domu.... sam już nie wiem .... 5 lat z Alzhaimerem
może pora na zmianę ?... hmmm....

Miałam pacjentkę z Al raz i tylko raz ,nie chce więcej .Po 4 tyg byłam wykończona a pojechałam na 6(wytrzymałam) .Mam dużo cierpliwości dla podopiecznych ale przy niej opadłam z sił .Nawet po powrocie do domu nie mogłam się zresetować, miałam jakąś blokadę w głowie ,zero radości ,czy dobrego humoru,zero pozytywnego myślenia, co mi się raczej nie zdarza .....Wszystko na szczęście wróciło do normy,  ale nie biorę takich przypadków.Sam musisz zdecydować co robić ,ja na pewno zamieniłabym rodzinę i nawet miejsce tzn inne miasto.Podziwiam Cię za wytrzymałość .Jak nie masz parcia na kasę to możesz sobie zafundować długi urlop.Ja wybrałam inny system pracy,zmęczona nie jestem ,cel mam więc zadzieram kiecę i lecę
16 listopada 2019 06:41 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Mnie dzień upłynął pod kątem bolu glowy,ciśnienie tez wysokie.Tak mam -syndrom białego fartucha.W domu normalne,a w przychodni wysokie,ze mi EKG znowu zrobili.Nic nie wykazalo,tylko to,ze ciśnienie mi skacze pod wpływem stresu.Teraz znowu normalne,ale leżę jak betka.Dobija mnie tez czekanie na oferte z firmy,bo postanowiłam popracować trochę legalnie,tym bardziej,ze firma niemiecka i niemieckie warunki.Kazdy jednak telefon z kierunkowym +49 przyprawia mnie o częstoskurcz:zaskoczenie1:Niech już mi wreszcie cos przydzielą,bo opipieję.Wiem tylko,ze wyjadę do konca listopada albo predzej,bo trwają negocjacje z rodzinami.Dokumenty juz odeslalam,zdjecie to,co mam w profilu.Narazie mam serdecznie dość pra y prywatnie.Nie lubie jak ustalają sobie grafik urlopowy a mnie nikt nie spytal o zdanie,czy może mam swoje plany.W dodatku  transfer mnie wykonczyl i też zostalam zaopatrzona w leki na kręgosłup.Swoje frycowe juz w DE zaplacilam.Teraz chcę spokojnej stelli za dobra kasę i bez dzwigania:slucha muzyki:No,to sobie popisalam.:plotki:

Trzymam kciuki 
16 listopada 2019 07:00 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A jak wejdzie, to na pewno nie zaszkodzi i krwi nie popsuje. :-)
Z Twoich wpisów widzę, że pracuś z Ciebie, jak nie na wyjeździe, to w albo przy domu ciągle jesteś zajęta. 
Od czasu do czasu dobrze jest pobyć dobrym tylko dla siebie :-)

A Ty jakieś plany ? Jakiś wyjazd krótki przed świętami ?
16 listopada 2019 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Miałam pacjentkę z Al raz i tylko raz ,nie chce więcej .Po 4 tyg byłam wykończona a pojechałam na 6(wytrzymałam) .Mam dużo cierpliwości dla podopiecznych ale przy niej opadłam z sił .Nawet po powrocie do domu nie mogłam się zresetować, miałam jakąś blokadę w głowie ,zero radości ,czy dobrego humoru,zero pozytywnego myślenia, co mi się raczej nie zdarza .....Wszystko na szczęście wróciło do normy,  ale nie biorę takich przypadków.Sam musisz zdecydować co robić ,ja na pewno zamieniłabym rodzinę i nawet miejsce tzn inne miasto.Podziwiam Cię za wytrzymałość .Jak nie masz parcia na kasę to możesz sobie zafundować długi urlop.Ja wybrałam inny system pracy,zmęczona nie jestem ,cel mam więc zadzieram kiecę i lecę

Cześć , dzięki za szczerą poradę . Nie mam parcia na kasę , właściwie można by powiedzieć jestem ustawiony.
Właśnie takiej porady mi trzeba było , kogoś kto zna sytuaję .
Może ktoś jeszcze coś od siebie dopisze ? Zapraszam i dziękuje 
16 listopada 2019 08:16 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Cześć , dzięki za szczerą poradę . Nie mam parcia na kasę , właściwie można by powiedzieć jestem ustawiony.
Właśnie takiej porady mi trzeba było , kogoś kto zna sytuaję .
Może ktoś jeszcze coś od siebie dopisze ? Zapraszam i dziękuje :buziaki2:

Tak właściwie nic specjalnego nie napisałam, ale z serca na pewno 
16 listopada 2019 09:45 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A Ty jakieś plany ? Jakiś wyjazd krótki przed świętami ?:przyjaciele:

Niestety nie, a może i stety, bo w sumie nie miałam przerwy w opiece. Jak nie babcie to wnuki 
Moja firma nic na 4-5 tygodni dla mnie nie miała. W innych też nic nie znalazłam, ale szczerze mówiąc, nie przełożyłam się jakoś specjalnie do szukania. 
16 listopada 2019 17:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dobrze, że juz ciemnieje i mam wreszcie wolne . Zjadłam drożdzówkę z masłem i konfiturami, dopiłam herbatke z cytrynką  a teraz odpoczywam . Zapowiadała sie wolna sobota, wolna od pracy a wyszło jak zwykle . Musieliśmy zgrabic liście na podwórku i przed domem, zapakowalismy w worki i pojechałam rowerkiem na działkę . Smutno na ogrodkach działkowych, kiedys był gwar i zapach z ognisk . Dymek snuł sie leniwie do nieba, dzieciaki pochłaniały pieczone ziemniaki a my grabilismy, przycinalismy i gadaliśmy z sąsiadami . A dzisiaj? zielska nie uświadczysz, wszyscy leja hektolitry róznych specyfików na chwasty, na wzrost, dojrzewanie, przeciw wszelkim naturalnym szkodnikom . Truja wszystko co sie rusza na ziemi i lata w powietrzu . Działka teraz jest po, żeby zasiać trawę i posadzic iglaki . Marchewkę, sałatę, ogórki i inne warzywa kupuje sie w markecie nie myśląc co w tych warzywach jest  . A teraz mam prasowanie, tak na godzinkę . Nie lubię odkładać i nie stosuję w praktyce powiedzenia " co masz zrobić dziś, zrób jutro ............. " . Tak minie mój dzisiejszy dzień . 
16 listopada 2019 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Bus potwierdzony na 7
Jeszcze mecz obejrzę Niemcy z kimś tam grają po 20ej, w czasie meczu Polaków. Jeszcze tylko obrus na stół wyprasuję i fajrant. Rano jeszcze wejdę się przywitać i wsio gdybym był dziewczynką wstawiłbym tę emotikonkę
17 listopada 2019 07:20 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Bus potwierdzony na 7:oklaski1:
Jeszcze mecz obejrzę Niemcy z kimś tam grają po 20ej, w czasie meczu Polaków. Jeszcze tylko obrus na stół wyprasuję i fajrant. Rano jeszcze wejdę się przywitać i wsio:radosc1: gdybym był dziewczynką wstawiłbym tę emotikonkę:radosc:
:smiech3:

Nie krępuj się czasem sytuacja tego wymaga żeby się poprzebierać