Jak minął dzień 6

29 listopada 2019 23:00 / 7 osobom podoba się ten post
To był kolejny, fajny dzień 
Wczoraj na Forum trwała akcja poszukiwania Andrzeja, ja nie musiałam szukać-mój brat, to Andrzej. 
Już wczoraj wieczorem spotkaliśmy się Andrzejkowo i było bardzo sympatycznie i smakowicie 
Już wczoraj,bo dzisiaj po pracy pojechał sobie z żonom na łykend romantyczny, albo romansowy, w szczegóły nie wnikaliśmy 
Dzisiaj byłam w kinie, żeby się dowiedzieć  Jak poślubić milionera 
Bardzo fajny, lekki film, jednak z przesłaniem, że do szczęścia milioner wcale nie jest potrzebny. Naprawdę można się  szczerze pośmiać, polecam. 
Późnym popołudniem kolejne spotkanie, tym razem urodzinowe. Fajnie, że tylko dwa bloki dalej,  więc nie mialam daleko i zdążyłam na 20 wrócić do domu, bo bardzo chciałam w spokoju, obejrzeć koncert z okazji 100 lecia PKO.
A teraz czas na książkę i do łóżeczka. 
Na jutro i poniedziałek też już mam kilka zaplanowanych terminów i spotkań, ale od wtorku nie ruszam się z domu. Czas powyciągać z piwnicy ozdoby świąteczne, zająć się domem i za gotowaniem już się stęskniłam. Ostatnio tylko śniadania robię, czasami na kolację udało mi się do domu wrócić. 
Mam wrażenie, że czas biegnie jakoś szybciej, jakby się świąt nie mógł doczekać. 
 
30 listopada 2019 16:42 / 6 osobom podoba się ten post
Ludzie tak mnie plecy bolą po dzisiejszym pchaniu babki że szkoda gadać Poszukuje zatem masażystki bądź masażysty Ja nie wiem co się z tym wózkiem dziś działo, sam na mieście się włączył to mi babka lotem błyskawicy prawie na stragan wleciała,to znów ruszyć nie chcialTyle co ja dziś w duchu brzydkich słów użyłam to  nie pamiętam .A babka jeszcze na targu wieniec adwentowy kupiła i dekoracje i 2 gałązki bagatela 0.5 m zielonego, żeby ozdobnie doopny wazon w Dillu przystroićNie wiem czy mi dziś Niemce po drodze fotek nie strzelali 
A dzień się jeszcze nie kończy ,fajne mi Andrzejki 
30 listopada 2019 16:58 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ludzie tak mnie plecy bolą po dzisiejszym pchaniu babki że szkoda gadać :-(Poszukuje zatem masażystki bądź masażysty :gwizdanie:Ja nie wiem co się z tym wózkiem dziś działo, sam na mieście się włączył to mi babka lotem błyskawicy prawie na stragan wleciała,to znów ruszyć nie chcial:przeklina:Tyle co ja dziś w duchu brzydkich słów użyłam to  nie pamiętam .A babka jeszcze na targu wieniec adwentowy kupiła i dekoracje i 2 gałązki bagatela 0.5 m zielonego, żeby ozdobnie doopny wazon w Dillu przystroić:modlmy sie:Nie wiem czy mi dziś Niemce po drodze fotek nie strzelali :kropla potu:
A dzień się jeszcze nie kończy ,fajne mi Andrzejki :wiking:

Na zbolałe kończyny i plecki polecam usługi swe, odkopałem ze sterty dokumentów, dyplom "masażera" Tanio i.....namiętnie... ups
30 listopada 2019 17:00 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ludzie tak mnie plecy bolą po dzisiejszym pchaniu babki że szkoda gadać :-(Poszukuje zatem masażystki bądź masażysty :gwizdanie:Ja nie wiem co się z tym wózkiem dziś działo, sam na mieście się włączył to mi babka lotem błyskawicy prawie na stragan wleciała,to znów ruszyć nie chcial:przeklina:Tyle co ja dziś w duchu brzydkich słów użyłam to  nie pamiętam .A babka jeszcze na targu wieniec adwentowy kupiła i dekoracje i 2 gałązki bagatela 0.5 m zielonego, żeby ozdobnie doopny wazon w Dillu przystroić:modlmy sie:Nie wiem czy mi dziś Niemce po drodze fotek nie strzelali :kropla potu:
A dzień się jeszcze nie kończy ,fajne mi Andrzejki :wiking:

Zaglądaj do skrzynki jak wrócisz do Pl. Może Ci fotoradar fotki pyknął jak tym wózkiem popierniczalas? 
30 listopada 2019 17:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dzionek minął szybciutko. Wczoraj wieczorem deszcz ze śniegiem padał a dziś siwiutenko na chodnikach było . Zresztą cały dzień temperatura się utrzymywała około minus 2. Byłam w sklepie i bez rękawic to by mi rece zmarzły. Potem  był obiad i wzięłam się za . Niby dużo nie było ale nie lubię jak mi coś w koszu zalega. Ten tydzień mi szybko wyjątkowo zleciał. Myślę z kolejnym będzie podobnie. Na jutro obiad mam podszykowany więc stresu dużego nie będzie. Zaraz kolację naszykuje zawsze jest około 17.45 . Potem tylko  i koniec dnia. Idę fomkuchni zajrzę jeszcze do Was później opiekunkowo. 
30 listopada 2019 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08 twoja ma elektryczny. Git. Tylko coś się psuje hmm
30 listopada 2019 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Na zbolałe kończyny i plecki polecam usługi swe, odkopałem ze sterty dokumentów, dyplom:umowa: "masażera":oklaski: Tanio i.....namiętnie... ups:tanczy::zawstydzony:
:smiech3:

Ooo kurcze, to ja się zgłaszam na "tanio"  
30 listopada 2019 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ludzie tak mnie plecy bolą po dzisiejszym pchaniu babki że szkoda gadać :-(Poszukuje zatem masażystki bądź masażysty :gwizdanie:Ja nie wiem co się z tym wózkiem dziś działo, sam na mieście się włączył to mi babka lotem błyskawicy prawie na stragan wleciała,to znów ruszyć nie chcial:przeklina:Tyle co ja dziś w duchu brzydkich słów użyłam to  nie pamiętam .A babka jeszcze na targu wieniec adwentowy kupiła i dekoracje i 2 gałązki bagatela 0.5 m zielonego, żeby ozdobnie doopny wazon w Dillu przystroić:modlmy sie:Nie wiem czy mi dziś Niemce po drodze fotek nie strzelali :kropla potu:
A dzień się jeszcze nie kończy ,fajne mi Andrzejki :wiking:

Już Cię widzę oczyma wyobraźni,  jak pchasz wózek, na szyi masz wieniec adwentowy a z tyłu sterczą zielone gałązki. Nic tylko pawica  Zielona pawica 
30 listopada 2019 17:35 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ooo kurcze, to ja się zgłaszam na "tanio" :yeah: 

Bez pakietu? Schade
 
30 listopada 2019 17:36 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Bez pakietu? Schade:-(
 
:smiech3:

A co masz w pakiecie ??
30 listopada 2019 17:38 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

A co masz w pakiecie ??

Tanio i namiętnie 
 
No, żartowałem
30 listopada 2019 17:50 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tanio i namiętnie :smiech3:
 
No, żartowałem:-)

Jakie żartowałem ?! Na piśmie jest, że tanio  U mnie duża powierzchnia do masowania to nie chcę zbankrutować  
30 listopada 2019 17:50 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Na zbolałe kończyny i plecki polecam usługi swe, odkopałem ze sterty dokumentów, dyplom:umowa: "masażera":oklaski: Tanio i.....namiętnie... ups:tanczy::zawstydzony:
:smiech3:

Człowieku to co Ty w opiece robisz?no chyba że to tylko przykrywkaa kasa się leje strumieniami a terminy zarezerwowane na 2 lata do przodu
30 listopada 2019 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tanio i namiętnie :smiech3:
 
No, żartowałem:-)

Teraz to żartowałem się boi natłoku 
30 listopada 2019 17:54 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Już Cię widzę oczyma wyobraźni,  jak pchasz wózek, na szyi masz wieniec adwentowy a z tyłu sterczą zielone gałązki. Nic tylko pawica :lol3: Zielona pawica :na wozku3:

pawie oczko a propos oczko to mi dziś poleciało w nowych rajtach